Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 108

Thread: Diablo II: Resurrected

  1. #61 SP
    Member lucicleric's Avatar
    A farmat cineva Monarch in Mausoleum pe hell? Farmez de 2 zile si nimic...incepe sa ma plictiseasca

  2. #62 SP
    Member b615dub's Avatar
    Am farmat de zeci de ori Mausoleum dar a picat in primul run prin The Pit lvl 1

  3. #63 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Am farmat de zeci de ori Mausoleum dar a picat in primul run prin The Pit lvl 1
    Misto, din pacate mie mi-a picat doar uncommon....iar in pit sunt cold immune la ce noroc am, parca vad ca pica unul ethereal

  4. #64 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Iti sugerez sa mai schimbi locatia odata la ceva run-uri si sa nu te focusezi pe un singur item, altfel iti faci burnout. Eu am farmat Mausoleum o saptamana si nu mi-a picat decat odata un monarch magic. La mine a picat in Bloody Foothils pana la urma, nici eu nu pot face The Pit. Mai poti incerca si Ancient Tunels, nu sunt cold immunes niciodata.

  5. #65 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Update: am ajuns act V hell....tot nu a picat monarch, in schimb m-am trezit ca eldritch si shank sunt cold imune...deci pauza la farmat...nu stiu cum o rezolv pana fac rost de rune pentru insight....wand cu lower resist cred ca m-ar costa prea mult sa tot refac charge-urile

  6. #66 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Update: am ajuns act V hell....tot nu a picat monarch, in schimb m-am trezit ca eldritch si shank sunt cold imune...deci pauza la farmat...nu stiu cum o rezolv pana fac rost de rune pentru insight....wand cu lower resist cred ca m-ar costa prea mult sa tot refac charge-urile
    Te ajut eu. Nu stiu daca suntem prieteni, kragod este psn-ul meu. O sa fiu online in noaptea asta, daca nu maine. Si ti dau si runele pentru insight, vedem de ce mai ai nevoie.

  7. #67 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Te ajut eu. Nu stiu daca suntem prieteni, kragod este psn-ul meu. O sa fiu online in noaptea asta, daca nu maine. Si ti dau si runele pentru insight, vedem de ce mai ai nevoie.
    Joci pe hardcore? Scuze, ma refeream la rune pentru infinity, ca sa am conviction aura la merc

  8. #68 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    ahh, am uitat ca tu joci HC. Sorry

  9. #69 SP
    Member Mishy's Avatar
    Tocmai ce mi-a picat The Oculus de la un mob inainte de Mephisto.

  10. #70 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Tocmai ce mi-a picat The Oculus de la un mob inainte de Mephisto.
    Misto. Joci softcore sau hardcore?

  11. #71 SP
    Member Mishy's Avatar
    Softcore

  12. #72 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Puteti sa spuneti aici daca mai aveti nevoie de ceva (softcore), gear sau altceva. Am vreo 2 oculus,stau in stash de vreo 3 saptamani. Sau daca vreti ajutor pe helll etc, lasati un mesaj aici.

  13. #73 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am încercat să pun Leaf runeword pe o arma și nu înțeleg de ce nu a mers ,îmi arată doar numele la runeword și îmi dă doar statusul de la runeword simple.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  14. #74 SP
    Member Mishy's Avatar
    Le-ai pus in ordinea care trebuie? Ai verificat ca itemul nu e magic?

  15. #75 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Ai pus intr-un staff sau alta arma? Stiu ca merge doar pe staff

  16. #76 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Asta ar fi itemul, oricum joc cu gearul de când am început jocul ,ori nu știu eu ce să caut ori nu îmi da jocul gear mai bun.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  17. #77 SP
    Member Mishy's Avatar
    Leaf merge facut doar in staffuri, ala nu e staff.

  18. #78 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Asta ar fi itemul, oricum joc cu gearul de când am început jocul ,ori nu știu eu ce să caut ori nu îmi da jocul gear mai bun.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Esti cold sorc? Iti dau eu Oculus daca vrei. Intru in 15 min, iti dau un invite sa te imbracam putin.

  19. #79 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Stiti cumva daca exista posibilitatea de a juca o versiune demo pe PC? Cum e la Diablo3? Nu as da banii pe el ca sa constat ca nu rulueaza cat de cat ok pe pc-ul meu care nu e ultima racheta. Din demonstartii pe sisteme similare pe youtube nu pot sa imi fac o idee foarte buna. Din ce stiu Blizzard nu da banii inapoi cum o face Steam. Multumesc.

  20. #80 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Are cineva shako, arach sau 4os flail?

    ---------- Post added 05-11-2021 at 13:01 ----------

    Mi-am facut si primul hoto, 37 res, not great not terrible.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Diablo 4 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 141 Last Post: 30-03-2024, 11:34
  2. Diablo 3 By Alexungureanu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-09-2018, 22:01
  3. Diablo 3 By DeathWings in forum Jocuri PC
    Replies: 1141 Last Post: 13-01-2016, 00:35
  4. Diablo 2 By flavi_us in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 05-06-2014, 20:52
  5. Replies: 13 Last Post: 17-07-2012, 16:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts