Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 177 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 3530

Thread: Ultimul joc devorat

  1. #2021 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-ai zis nimic despre soundtrack, care este stelar!!! Nick Cave, Poets of the Fall, Roy Orbison...

  2. #2022 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    'The poet and the muse' by Poets of the fall

  3. #2023 SP
    Junior Member wiimancj's Avatar
    ^
    ooo da...
    Si sa nu uitam de
    .

  4. #2024 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Alan Wake tribute

  5. #2025 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Modern Warfare 2 - 1000/1000

    Nota: 9.5/10

  6. #2026 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Uncharted 2 ambele DLC uri.(multiplayer only) 100%.

    Ce pot sa zic , U2 e un joc superb atat in single cat si in mp , cu care toti posesorii de PS3 ne mandrim pentru exclusivitate.Pentru a juca online si a face trofeele , este nevoie de multe rabdare , timp , experienta si bineinteles ceva skill.Mi a luat o saptamana de jucat hardcore , am facut si ceva boost cu baietii de pe PS3Trophies.

    +Caracterele foarte bine facute , replici superbe.
    +Armele
    +Se gaseste lume online la orice ora.
    +Tot felul de perks , pe care le alegi in functie de harta si de ce tactica aplici.
    +Nu am intalnit lag.
    +Elimination mode , cel mai fun si intense.


    -Caracterele din DLC , al de Sev .. Cole Zeke etc si au batut joc de ele , i au lasat muti.Nu puteau si ei sa le puna vocile originale .. mda.
    -Caracterul Schelete , nu il suport , e silentios 100% , nu il auzi , e cam cheat.Mai ales cand muream de la schelete si facea "PUMP" , imi venea sa intru prin televizor sa il strang de gat.
    -Pandari cati vrei , daca ii dadeai un sniper , se punea acolo unde se termina harta , unde se face unghiul de 90 grade si daca mai avea si o cutie sau o grinda ceva sa se ascunda , era visul lui.
    -Freezuri la PS3 din cand in cand.
    -S au intins la rank prea mult , sute de levele .. iconite colorate , rankurile mari nici nu se mai inteleg cate cifre romane sunt inghesuite acolo.

    Per total , un multiplayer bun , chiar daca nu tii neaparat la trofee , te vei distra mai mult si cu siguranta va fi o experienta placuta.

    Nota 10din10.

  7. #2027 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    -Caracterele din DLC , al de Sev .. Cole Zeke etc si au batut joc de ele , i au lasat muti.Nu puteau si ei sa le puna vocile originale .. mda.
    -Caracterul Schelete , nu il suport , e silentios 100% , nu il auzi , e cam cheat.Mai ales cand muream de la schelete si facea "PUMP" , imi venea sa intru prin televizor sa il strang de gat.
    La Plunder e chiar fun sa folosesti skin-uri silent din cand in cand. Ii mai iei putin prin surprindere pe camperi si le bagi un stealth kill sau un pull down Oricum Doughnut Drake > all.

  8. #2028 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Dirt 2 @ PS3 ..platina

    Plusurile si minusurile sunt puse intr-un post mai vechi xD

  9. #2029 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Prince of Persia , The Forgotten Sands platina.


    Ofer doua opinii diferite despre aces joc , din punctul de vedere al unui fan al seriei cat si din punctul de vedere al unui gamer oarecare.


    Fiind un fan al printului de pe la inceputul anilor '90 cand a aparut prima versinue 2d , tin sa va spun ca am jucat toate jocurile cu acest erou.Cel mai bun mi s a parut Warrior Within , apropo.Am jucat acest Forgotten Sands , o plimbare prin parc , floare la ureche .. o platina de o zi.Mi a placut , apar elemente noi , tipuri si moduri de "catarat" pe care nu le am intanit in seriile anterioare.

    +Grafica , nu exceleaza dar e ok ..
    +Cateva din puterile noi , in special aia cand reface memoriile Djinului pentru a te deplasa printre ruine.
    +Mai are el cate o replica amuzanta.
    +Cam atat ..


    Din punctul de vedere al unui gamer , acest joc aduce jigniri la adresa clientului , atat ca dificultate cat si ca gameplay.Repetitiv .. l am terminat asa repede si usor incat nici numai tin minte prin ce am trecut.

    -Si au batut joc de print ca aspect fizic cat si ca voce.
    -Foarte greoi , zici ca a mancat nisip si s a ingrasat 30 kg.
    -Combouri si miscari sarace si simple.
    -Dialoguri rare , scurte si previzibile.
    -Foarte putine caractere in joc cu care interactioneaza printul.
    -Doar doua arme tot jocul ..
    -Cand da cu sabia zici ca da cu batul , asa se aude .
    -Toate capcanele alea , tepusi , sageti ,moristi cu tepi etc .. treceam prin ele ca prin apa , faceam un roll , mai ma lovea , ma ridicam si continuam mai departe.
    -Ultimul boss , din nou , jignitor la adresa unu gamer .. atat de simplu e.
    -Sfarsitul fix **** , nu s a intamplat nimic , nu a lasat loc de ceva , pur si simplu nu ti a oferit nimic jocul decat ca ai invins raul si atat.
    -Au pus si eu amaratii de la Ubisoft un challenge room , pe care l am facut cu ochii inchisi.
    -Or mai fi si altele dar deja am zis destule

    Concluzie , daca esti fan , jocul e ok , se gaseste si la un pret bun dar daca nu ai mai jucat seria pana acum sau pur si simplu nu iti place , nu are rost sa te incurci.Apropo , compatimesc pe cei care au cumparat jocul la pretul de lansare.

    Nota din punct de vedere al unui fac 8/10.
    Nota din punct de vedere al unui gamer excesiv 6/10.

  10. #2030 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Deathspank ...

    Pur si simplu AWESOME !!!

  11. #2031 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Dragon Age: Origins

    [+] Povestea absolut superba
    [+] Personajele ( in special Morrigan )
    [+] Tactic Slots
    [+] Combat
    [+] Diversitate
    [+] Final EPIX
    [+] Foarte lung ( cel putin asa a parut )

    [-] Povestea intr-o oarecare masura (pot compara jocul in proportie de 75% cu povestea din LOTR, ceea ce nu e asa rau daaar... )
    [-] Combat ( spre final luptele devin incredibil de plictisitoare si uneori repetitive )
    [-] Portarea ce a afectat grafica

    Si cam atat despre Dragon Age: Origins, un joc nu chiar pentru toata lumea, foarte greu de manipulat atunci cand avansezi mult in joc ( mai ales pe dificultati mari ), o poveste superba si personaje memorabile precum Alistair, Morrigan si Shale. Merita jucat din plin pentru orele fooaarte lungi si pline de poveste, sunt mai multe plusuri de enumerat dar va las sa le aflati singuri . Enjoy!
    Oh si am uitat, NU am primit achievement ca l-as fi terminat or smthing, o sa vad ce pot sa fac, eu nu mai refac ultima lupta ca am ramas fara fire de par in cap.

    NOTA FINALA: 9/10



  12. #2032 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Sega Mega Drive Ultimate Collection Platina


    O colectie clasica si superba a jocurilor SEGA de prin anii 80-90.Din pacate in copilarie nu am avut SEGA , deci nu pot sa spun ca am retrait acele momente jucandu le , dar cu siguranta le am jucat cu placere cu toate ca aceste jocuri in 2010 par , pentru multi dintre gamerii tineri niste "porcarii".


    +Multe jocuri.
    +Interviuri cu creatorii lor.
    +Un meniu frumos si usor de folosit.
    +Poze cu jocurile in carcasa asa cum aratau ele la vremea respectiva.


    -Multe jocuri baguite , enervante , iti vine sa spargi maneta.


    O platina de o zi.Doua jocuri mi au placut mult si anume Street of Rage si Battle Axe care sunt superbe si merge jucate in doi nemaipomenit.

    Nota 8/10.

  13. #2033 SP
    Member Caponescu's Avatar
    X-Men Origins: Wolverine @
    Acest joc mi-a adus a doua platina.

  14. #2034 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Kayne and Lynch 2: Dog Days @ X360 8 / 10

    Desi are multe minusuri, misiunile sunt pline de actiune, imi place sentimentul care ti-l da cand tragi, cover-ul este foarte bine realizat, replicile lor sunt foarte misto.

    Un joc plin de actiune pura.

    Recomand

  15. #2035 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Resident Evil 5 (terminat pe toate platformele, ultima data pe PS3)

    O abureala a seriei. Elemente din RE4, cum ar fi design-ul unor nivele. Diversitatea armelor inutila. Mai mult de 3 arme nu sunt necesare, si astea pentru munitie. Permite farming-ul si asta nu suport. In single, partenerul, chiar daca are munitie suficienta trage cu mare economie. Bine, nu este o problema asta, daca as fi putut i-as fi tras un glont in cap si as fi terminat jocul singur. Dar deh, trebuiesc 2 sa deschizi cateva amarate de usi. Nu m-a impresionat cu nimic. L-am terminat din inertie pe PC, 360 si PS3 de curiozitatea diferentelor, mai ales in materie de grafica. Nu pot da un verdict aici, cam mare distanta intre ele, si na, ce sa fac, ma mai lasa memoria. O continuare rasuflata. prefer oricand sa joc RE2, Nemesis, 4 sau cele de pe Wii.

    Grafica buna, controlul la fel, excelent.

    Nota mea: 7,5

  16. #2036 SP
    Member axel's Avatar
    Red Dead Redemption Xbox 360



    Nota:9.5/10


  17. #2037 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by axel View Post
    Red Dead Redemption Xbox 360



    Nota:9.5/10
    #%@#^^#$&.
    USE SPOILERS NEXT TIME ca poate nu toti de aici am apucat sa il terminam. damn..

  18. #2038 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    #%@#^^#$&.
    USE SPOILERS NEXT TIME ca poate nu toti de aici am apucat sa il terminam. damn..
    damn it, eu nu l-am terminat inca, sunt chiar la sfarsitul povestii. pff... interesant. thx a lot rog un moderator sa editeze postul

  19. #2039 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by axel View Post
    Red Dead Redemption Xbox 360
    Lovite-ar spoilerele pe viitor.

  20. #2040 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Dante's Inferno Platina + DLCs Dark Forest , Trials of St. Lucia 100%.


    La prima vedere jocul pare inspirat din God of War , cel putin asa mi s a parut mie inainte sa il cumpar.Poate o fi , dar asta nu inseamna ca nu e un super joc care iti ofera o aventura in locul de care oricine se fereste , si anume in IAD.
    Un joc care te va inspaimanta la maxim , tot felul de creaturi si suflete ratacesc pe acolo.Chiar si daca nu crezi in relegie , acest masterpiece cu siguranta te va face sa te mai gandesti odata la viata de dupa.Un titlu controversat ce i drept.

    +Infernul asa cum nu l ai mai vazut niciodata in toata splendoarea lui.
    +Ai sa intalnesti niste suflete care parca stau si te asteapta sa le pedepsesti sau sa le oferi mantuire.Iti scrie despre fiecare cum il cheama si ce pacate a comis , foarte tare.
    +Tot felul de bosi , fiecare cu cate o functie pe acolo.
    +Diferite locuri si diferite pedepse pentru pacatosi in functie de pacatul comis.
    +Ai de ales , o iei pe calea sfanta sau pe calea malefica ?
    +Multe altele dar o cam dau in spoilere.
    +Daca esti fan Supernatural , aceasta aventura va fi un deliciu.


    -Varietatea armelor.
    -Povestea cam trasa de par.
    -In ditamai iadul , Dante isi cauta iubita ... si mai da de cate un boss si cu dialoguri lame .. "Unde e iubita mea ? Sufletul meu pentru al ei!"mda.
    -Lucifer mi s a parut mielusel , ditamai jupanu o da "Hai frate nu ma omora , iesim de aici si facem treaba."lol

    In primul DLC alergi ca nebunu printr o padure iar in al doilea joci online , creezi si faci trials.E disponibil un nou caracter si anume Saint Lucia , un ingeras care zboara si trage cu .. ceva din ochi.
    E un trofeu care te pune sa faci 25 trials single player si 15 co op.Sunt super grele , mai grele decat cele din GOW.Trebuie sa cunosti caracterele pe de rost , toate combourile si nu numai , trebuie sa stii fiecare inamic ce miscari are si cum sa il omori in cel mai eficient mod.

    Per total un joc superb , nu ezitati , pentru platina si 100% iti ia cam 30 ore.

    Nota 8.5/10.
    Attached Images Attached Images ea-fakes-dantes-inferno-protest.jpg e3-protestors-dantes-inferno.jpg dantesinferno.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 177 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul joc devorat - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 21 Last Post: 16-07-2017, 01:27
  2. Ultimul Joc Nedevorat!-PC By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 24-07-2015, 09:35
  3. Ultimul joc (ne)devorat By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 21-07-2015, 22:53
  4. Melodii care va plac din actualul/ultimul joc By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 27-01-2015, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts