Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 25 of 25

Thread: Prison Break - The Game

  1. #21 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Am jucat pe PC. O porcarie de joc, are vocile nesincronizate si e scriptat in draci! E liniar, nu poti face nimic in afara de ce iti spune jocul sa faci.
    Asa se intampla pe PC,mereu sper pe console sa fie mai bine facut,dar si torrentul asta strica lumea...corect?

  2. #22 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Puteti sa va uitati si pe YouTube la gameplay videos din joc, pe Xbox360. Acelasi probleme.
    Postul de pe pagina anterioara fost doar cu scop informativ... doar sa va zic primele imrepsii ale mele din joc, inainte sa-i dau uninstall. Poate va fac sa va ganditi de doua ori inainte sa il luati. Oricum, parerile nu se discuta, e doar parerea mea. Poate va faceti alte impresie daca citi review-urile si va uitati la filmulete pe YT.

  3. #23 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Puteti sa va uitati si pe YouTube la gameplay videos din joc, pe Xbox360. Acelasi probleme.
    Postul de pe pagina anterioara fost doar cu scop informativ... doar sa va zic primele imrepsii ale mele din joc, inainte sa-i dau uninstall. Poate va fac sa va ganditi de doua ori inainte sa il luati. Oricum, parerile nu se discuta, e doar parerea mea. Poate va faceti alte impresie daca citi review-urile si va uitati la filmulete pe YT.
    Pff.. sper macar daca-i dai uninstall sa-l tii la ratie. E pacat sa-ti strici ratia cu asa un joc

  4. #24 SP
    Junior Member BeNnYbv's Avatar
    �mi cer scuze nu am Ştiut..am editat postu

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    fratilor, care luati de pe net, macar aveti bunu simt sa nu vorbiti despre joc pana nu apare oficial, ca va luati ban aiurea, din prostia voastra.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Prison Break: The Conspiracy Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 17-03-2010, 02:23
  2. Prison Break By sony94 in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 03-01-2009, 20:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts