Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 25 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 490

Thread: Castlevania: Lords Of Shadow

  1. #161 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Mie cam toate comenzile de pe shopto mi-au ajuns on launch day (vreo 12, cred). Dar au trimis-o pe-asta o zi mai tarziu (daca o trimiteau ieri nu-mi faceam probleme). Ma rog, sa vedem...

  2. #162 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by mamutu View Post
    recomand acest joc ,este superb la toate capitolele ,mai rar asa ceva
    De unde stii ca e superb la toate capitolele ? L-ai jucat cumva ?

    Referitor la comenzile de pe zavvi, dupa ce a patit istrategie cu Starcraft 2 eu unul m-am lecuit cu acel site. Chiar nu merita atata nesiguranta pentru un produs cu 1.5 Lire mai ieftin.

    De la ShopTo mi-au venit produsele exact cand trebuia. De exemplu, SC2 am dat comanda Luni, au fost trimise in aceeasi zi si vineri mi-au ajuns ambele exemplare.

  3. #163 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Foarte inteligent post!!!
    Daca aia e data de lansare... normal! Faza e ca le tirmit umpic mai repede de lansare la cei din afara UK(de obicei).
    Da, e inteligent. Si da, e data de lansare, doar ca "dispatch date" nu inseamna data de lansare asa ca nu e "normal" (cum zici tu) in cazul unei precomenzi.

    Dispatch date = data cand se trimite coletul = 8/10/2010.
    Launch date = data de lansare = 8/10/2010.
    Ergo dispatch date = launch date = 8/10/2010 => cu asta vroiam sa zic ca in cazul precomenzii pe zavvi data cand trimit coletul corespunde cu data cand se lanseaza => oarecum aiurea.

    Sper insa sa il trimita totusi mai repede ca doar e preorder.

  4. #164 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    long hair...facial hair...
    Attached Images Attached Images 1002101538.jpg

  5. #165 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am asa, o oarecare impresie ca producatorii nu prea respecta jocul in sine. Inteleg ca trebuie mulsa vaca, da baga frate un costum care sa aiba treaba cat de cat cu povestea jocului...

    Japonezii au un talent nemaipomenit de a adauga la orice joc cantitati mari de ridicol. Urmeaza sa incerce developerii ceva si mai interesant, poate personaje din Katamari in Metal Gear Rising.

  6. #166 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Thank you for your order with zavvi. We can confirm the item(s) below have been sent to you.

    1 Castlevania: Lords of Shadow - GBP 29.33


  7. #167 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Same to me! Acelasi pret...

  8. #168 SP
    Member blondutzu's Avatar
    huh pe site apare 32.95...+ transport mie imi da 33.95...cum il luati voi mai ieftin?

  9. #169 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    huh pe site apare 32.95...+ transport mie imi da 33.95...cum il luati voi mai ieftin?
    Top secret. Acum nu mai merge...

  10. #170 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Sa fi fost vreun discount code pe la mijloc? Astept si eu cu infrigurare mail de la ShopTo

  11. #171 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Exista REPORT - nu mai incercati sa ii faceti sa inteleaga, nu veti reusi niciodata.

    Va rog sa continuati ontopic - fara sa deviati aiurea ca nu are rost.

  12. #172 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Take a look at this :

    [url]


  13. #173 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Are luat cineva jocul de pe shopto cu tracking ? (sunt curios daca l-au trimis) pentru ca eu aveam preorder si l-am anulat (deh din lipsa de cash) dar au incercat sa-mi traga banii de pe card de ieri.

    PS: trackingul se vede la my orders si se verifica pe www.royalmail.co.uk la track and trace.

  14. #174 SP
    Member blondutzu's Avatar
    jocul apare ca fiind in stock la shopto..deci l-au trimis deja

  15. #175 SP
    Member unlike's Avatar
    Mi se pare foarte mica nota din reviewuri. Jocul este foarte bun, si arata foarte bine vizual.

  16. #176 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Mie au incercat sa-mi ia banii ieri - de aia intreb - desi data oficiala era 08.10 - vad ca in USA s-a lansat in 05.10 (si se pare ca si in EU tot la aceeasi data - de aceea intreb pe cineva care are ORDER)

  17. #177 SP
    Member blondutzu's Avatar
    data de lansare este pe 8 dar ei primesc jocurile cu cateva zile inainte ...presupun ca in anglia nu au voie sa le trimita inca pentru ca le-ar ajunge clientilor inaintea lansarii (e risc de ban pe live)...insa in alte tari deja au inceput sa trimita pentru ca nu iti ajunge jocul mai devreme de 8 Noiembrie.

  18. #178 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    E ok - pe 7 e lansarea oficiala nu pe 8 - cu 1 zi inainte de ce afisasera pe site prima data.

    Deci de azi incepand pot sa-l vanda oficial.

    Eram insa curios daca i-a plecat cuiva ieri - asta inseamna sa ajunga maine/poimaine prin Priority Mail.

    PS: nu e nici un risc de ban nicaieri - jocul a ajuns la review de acum 2-3 zile - sa nu mai spun ca in RO jocul Uncharted 2 (daca nu ma insel) a fost disponibil cu ~ 2 saptamani inainte de lansarea oficiala.

  19. #179 SP
    Member blondutzu's Avatar
    well eu cand am primit Hawx 2 am fost avertizat sa nu intru pe live pana nu se lanseaza oficial

  20. #180 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Mie au incercat sa-mi ia banii ieri - de aia intreb - desi data oficiala era 08.10 - vad ca in USA s-a lansat in 05.10 (si se pare ca si in EU tot la aceeasi data - de aceea intreb pe cineva care are ORDER)
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    ...
    Ca o alta nota, acum 5 minute am primit email de la ShopTo cum ca precomanda mea este in curs de procesare si ca asteapta shipping-ul. Deci vesti bune in sfarsit.

    L.E. Si acum am primit SMS ca a fost trimisa comanda...
    Asta fiind pe data de 05.10. Deci spre alte tari le trimit cu 3 zile inainte. Spre UK le trimit cu o singura zi inainte. Nu stiu daca ajunge jocul pana vineri. Vedem, depinde cum se misca si postasul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 25 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Licitatie: Castlevania Lords of Shadow 2 By ilie11 in forum Licitatii
    Replies: 7 Last Post: 19-09-2014, 13:21
  2. Castlevania: Lords of Shadow 2 By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 11-07-2014, 19:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts