Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Final Vendetta

  1. #1 SP
    Member Cristache07's Avatar

    Final Vendetta

    In sfarsit un rival pentru Streets of Rage 4. Disponibil se pare pe toate platformele incepand cu 17 Iunie


  2. #2 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    O sa aiba si ray tracing pe noile console? Cred ca imi si pare rau ca mi-am luat acum PS5, mai puteam astepta vreo doi ani la ce jocuri sunt, am bagat Ratchet, termin Horizon FW si apoi nu mai am ce juca.

  3. #3 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Nu o sa aiba ray tracing. Final Vendetta va avea niste optiuni de scanlines si interpolation cum era odata pe tv-urile CRT, insa ma indoiesc ca vor fi diferente de versiuni intre PS4 si PS5 sau Xbox One vs X la cum se prezinta. PS5-ul e o investitie buna si ma indoiesc ca ai jucat tot. Am aprins de curand PS4 si m-am enervat teribil ce timp de incarcare ai, cat de greu ruleaza PS store-ul. I-am pus SSD pe el acum 2 ani si-l gasesc acum lent fiind obisnuit cu PS5.

  4. #4 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Eu glumeam cu ray tracing-ul, faceam aluzie la ce jocuri scot astia pentru consolele noi, Final Vendeta joc de PS2, nu vreau sa jignesc pe nimeni care asteapta jocul si gusta stilul retro dar eu unul astept jocuri next gen/actual sau cum sa le mai zic.

    Pai ce sa mai joc pentru PS5 ca nu sunt jocuri, Returnal as mai putea incerca, imi place atmosfera dar eu nu mai am nervi pentru jocuri foarte grele, in rest nu sunt numa jocuri de PS4 cu un eventual patch de frame rate mai mare iar titlurile ce m-au interesat pe PS4 le-am jucat in mare parte.
    Am tinut eu mortis sa joc Horizon FW la cea mai buna calitate posibila pe PS5 ca altfel nu ma aruncam la consola, am bagat si Ratchet si a fost okeish dar in rest chiar nu mai am ce juca.
    Las, poate vine God of War in toamna si nu mi-a parea rau ca am luat consola dar pana la urma urmei si ala e un cross gen.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Final Fantasy XV By Nash in forum Console Club
    Replies: 362 Last Post: 13-04-2020, 17:23
  2. Replies: 0 Last Post: 03-07-2013, 09:43
  3. Replies: 5 Last Post: 21-03-2013, 19:43
  4. Mafia 2: Jimmy�s Vendetta DLC By naz in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 05-09-2010, 13:29
  5. Final Fantasy By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 0 Last Post: 16-02-2010, 00:29

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts