Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 69 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 1377

Thread: Red Dead Redemption

  1. #1001 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Red Dead Redemption's Liars And Cheats Pack Is Two Packs In One
    Rockstar originally planned four downloadable content packs for Red Dead Redemption: Legends and Killers, which has already been released, Liars and Cheats, Free Roam, and Undead Nightmare. Now Liars and Cheats and Free Roam have been condensed into one $9.99 or 800 Microsoft point download, due to "the platform networks' restrictions on numbers of free packs" Rockstar can give away.

  2. #1002 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Multiplayer Poker!!! Wooohooo!

    Baieti,cand ne strangem la un multiplayer?

  3. #1003 SP
    Junior Member sarin07's Avatar
    sa faci 100% trebuie sa joci online? sau pt a lua toate achievement e necesar playing online?

  4. #1004 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Quote Originally Posted by sarin07 View Post
    sa faci 100% trebuie sa joci online? sau pt a lua toate achievement e necesar playing online?
    da

  5. #1005 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by sarin07 View Post
    sa faci 100% trebuie sa joci online? sau pt a lua toate achievement e necesar playing online?
    Ca sa faci 100% nu trebuie online doar pentru achievement.

  6. #1006 SP
    Member krOOm's Avatar
    care se mai baga online sa imi dea pm cu psn id ul lui sau sa l posteze

    eu nu am inteles un lucru la trofeul cu calul, ala cu 20 misiuni

    trebuie sa fie hitch ? sau trebuie sa il ei dupa tine oriunde ca am incercat asta dar il pierd in unele misiuni, imi dispare any idea?

  7. #1007 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    care se mai baga online sa imi dea pm cu psn id ul lui sau sa l posteze

    eu nu am inteles un lucru la trofeul cu calul, ala cu 20 misiuni

    trebuie sa fie hitch ? sau trebuie sa il ei dupa tine oriunde ca am incercat asta dar il pierd in unele misiuni, imi dispare any idea?
    Trebuie sa faci 20 de misiuni fara sa-ti moara calul, cand dispare fluieri dupa el.

  8. #1008 SP
    Member krOOm's Avatar
    am fluierat dar mi a venit alt cal

  9. #1009 SP
    Junior Member dUMYnator's Avatar
    Cand te salta o puma sau o haita de lupi ce te faci? Calul e cel mai vulnerabil in asemenea situatii.

  10. #1010 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by dUMYnator View Post
    Cand te salta o puma sau o haita de lupi ce te faci? Calul e cel mai vulnerabil in asemenea situatii.
    dead eye is your best friend

  11. #1011 SP
    Junior Member dUMYnator's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    dead eye is your best friend
    Da, cand ii vezi de departe. Cand se apropie de tine ii poti matura foarte repede cu un shotgun iar daca vrei sa fii Rambo, cutitul tau e la indemana.

  12. #1012 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by dUMYnator View Post
    Cand te salta o puma sau o haita de lupi ce te faci? Calul e cel mai vulnerabil in asemenea situatii.
    Eu merg �n galop �n cercuri și �i ucid cu copitele

  13. #1013 SP
    Member krOOm's Avatar
    voi cum ati facut la Win over 2000 chips in a hand of Poker

    gata am reusit

  14. #1014 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    voi cum ati facut la Win over 2000 chips in a hand of Poker

    gata am reusit
    cum ai reusit?

  15. #1015 SP
    Member krOOm's Avatar
    pai te duci la stats si la missions si repeti misiunea cu ''lucky in love'' si acolo ai sanse mai mari ca sa ei 2000 chips eu acolo am facut trofeul am sa iti dau un link si vezi acolo ca este si filmulet tutorial Trophy Guide: Red Dead Redemption - PS3Trophies.org

    in misiunea lucky in love ai 2 maini la poker acolo zice sa te bagi all in la amandoua eu am facut asa dar ceilalti cu care joci dau fold eu am facut in alt fel nu m am aruncat din prima cu ALL IN am dat intai raise la 300 de exemplu ca sa nu ii sperii pe baieti sa se arunce si dupa tot urci pana dai ALL IN ii poti da retry la misiune de cate ori vrei..ca sa nu mai stai sa te duelezi dupa aceea cu germanu ala omoara l inainte de a intra in ring ca sa nu mai stai 10 ani dupa care ii dai cancel mission si te duci iar la stats si repeti.

    PS: da 10.000$ cum ati strans eu incerc la fingerfillet dar ametesc dupa un timp ca am invatat pe de rost butoanele cum vin pana acum am strans 1000$ la finger

  16. #1016 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    10.000$ trebuie sa ii strangi pe parcurs,nu trebuie neaparat sa ai 10.000$ in buzunar.

    Eu am vanat lupi si ursi + bounty missions.

  17. #1017 SP
    Junior Member dUMYnator's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    10.000$ trebuie sa ii strangi pe parcurs,nu trebuie neaparat sa ai 10.000$ in buzunar.

    Eu am vanat lupi si ursi + bounty missions.
    Bounty Hunter + o puzderie de animale ucise [sunt insa de multe ori milos] + Five Finger Fillet + Liar's Dice = Money
    Am primit trofeul pe teren mexican.

  18. #1018 SP
    Member krOOm's Avatar
    eu nu inteleg un lucru la trofeul cu caii aia american kentucky si hungarian i am domesticit pe toti dupa care i am cumparat de la general store si nu imi da trofeul any idea?

  19. #1019 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Red Dead Redemption sales nearing 7 million

    Rockstar’s Red Dead Redemption has to date sold 6.9 million copies worldwide, publisher Take-Two’s quarterly financial results, released today, show.

    The westerner was released for the PlayStation and Xbox 360 in mid-May.

    According to chairman Strauss Zelnick, the Rockstar San Diego-developed title “shows the value of compelling content and its power to capture consumer interest.”

    The title’s latest piece of add-on content, Liars & Cheats — detailed here — is expected later this month.

  20. #1020 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    eu nu inteleg un lucru la trofeul cu caii aia american kentucky si hungarian i am domesticit pe toti dupa care i am cumparat de la general store si nu imi da trofeul any idea?
    Ultimul cal, cel negru american standardbred, il gasesti doar in Great Plains si doar dupa aceea primesti trofeul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 69 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts