Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 35 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 697

Thread: Medal of Honor

  1. #221 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Ei ce sa spun acum...te pomenesti ca noi om fi niste sarantoci care nu avem dupa ce bea apa. Te asigur prietene ca eu unu l-am jucat pe un FullHD de 42" care nu era nici calorifer nici aragaz si NU, nu are o grafica asa cum ar trebui sa aibe in joc care apare aproape de sfarsitul lui 2010. Nu a zis nimeni ca nu se mai pot remedia anumite aspecte ale graficii dar vad ca tu esti direct jignitor cu afirmatiile de mai sus.
    Si cum ai vrea sa se vada un FPS care apare aproape la sfarsitul lui 2010? Ti s-a parut cumva ca KZ3 aduce o grafica inovatoare cumva? Sau alt shooter? Grafica care o are acum, in prezent in beta, mi se pare excelenta si nu vad ce ar trebui modificat. Fix la acest lucru era si afirmatia mea "jignitoare". Nu m-am gandit ca esti vre-un sarantoc stai linistit si nu te mai simti jignit asa usor. Chiar nu a fost intentia mea sa jignesc pe cineva din punctul asta de vedere. Dar cand aud "grafica slaba" de la unul care joaca Metin 2 (de plictiseala) nu pot sa nu comentez.

  2. #222 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ai jucat Beta sau vorbesti din poze? MoH la nivelul actual arata a 2006/2007, eventual joc mediocru de 2008. Desigur ca e vorba doar de grafica, in rest jocul se joaca excelent.

  3. #223 SP
    Junior Member Myrddin's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Ai jucat Beta sau vorbesti din poze? MoH la nivelul actual arata a 2006/2007, eventual joc mediocru de 2008. Desigur ca e vorba doar de grafica, in rest jocul se joaca excelent.
    Poi nu sun prea multe jocuri care au un nivel grafic inalt. Sa vedem daca Epic actualiza Unreal Engine, Crytek o sa puna in nivel inalt cu CryEngine 3 (Crysis 2). In opinia mea atunci ii cand o sa vedem alt nivel grafic...

  4. #224 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Ai jucat Beta sau vorbesti din poze? MoH la nivelul actual arata a 2006/2007, eventual joc mediocru de 2008. Desigur ca e vorba doar de grafica, in rest jocul se joaca excelent.
    Nu am jucat, doar vorbesc din ce am visat.

  5. #225 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Myrddin View Post
    Poi nu sun prea multe jocuri care au un nivel grafic inalt. Sa vedem daca Epic actualiza Unreal Engine, Crytek o sa puna in nivel inalt cu CryEngine 3 (Crysis 2). In opinia mea atunci ii cand o sa vedem alt nivel grafic...
    Da, dar sunt jocuri care utilizeaza mult mai bine capabilitatile acelui engine. Iar in momentul actual exista destule jocuri care sa arate mai bine decat acest Medal of Honor. Si asa de cat de urat e jocul, o sa cumpar Limited cel mai probabil la lansare.

  6. #226 SP
    Member cata1lin's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Si asa de cat de urat e jocul, o sa cumpar Limited cel mai probabil la lansare.
    So...you're point is???


    LE:
    m-am uitat acum la profilul tau si am inteles, nu cumperi jocurile din banii munciti de tine

  7. #227 SP
    Junior Member Myrddin's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Da, dar sunt jocuri care utilizeaza mult mai bine capabilitatile acelui engine. Iar in momentul actual exista destule jocuri care sa arate mai bine decat acest Medal of Honor. Si asa de cat de urat e jocul, o sa cumpar Limited cel mai probabil la lansare.
    Depinde de opinia personala ale fiecaruia. Eu prefer un joc cu un bun gameplay decit graficuri, cea ce vrem/vreau ii sa ma distrez. De obicei EA face jocuri cu un nivel grafic inalt, cred ca de data asta au pus mai mult accent in un bun gameplay.

  8. #228 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Myrddin View Post
    Depinde de opinia personala ale fiecaruia. Eu prefer un joc cu un bun gameplay decit graficuri, cea ce vrem/vreau ii sa ma distrez. De obicei EA face jocuri cu un nivel grafic inalt, cred ca de data asta au pus mai mult accent in un bun gameplay.
    Gameplay-ul si povestea sunt cele mai importante, dar si grafica sau sunetul au un rol important la un joc.

    Quote Originally Posted by cata1lin View Post
    So...you're point is???


    LE:
    m-am uitat acum la profilul tau si am inteles, nu cumperi jocurile din banii munciti de tine
    Cumpar Limited pentru ca-mi place gameplay-ul, pentru ca sunt fan MoH si pentru ca n-am avut ocazia sa joc MoH: Frontlines. Nu inteleg ce legatura are faptul ca-mi cumpara altcineva jocurile cu asta...

  9. #229 SP
    Junior Member drazor's Avatar
    de ce mi se vad linii negre la moh mp?am toatele necesare pt joc

  10. #230 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by drazor View Post
    de ce mi se vad linii negre la moh mp?am toatele necesare pt joc
    nu se poate...ce componente ai in consola?cred ca ii mai slaba decat a mea(mie imi merge bine)sau fa-ti un upgrade....sau....mai creste timing-ul memoriilor...downclokeaza placa video etc(lasa overcloku) si scapi de alea...neboonole

  11. #231 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    De ar fi grafica cel mai slab punct al jocului...

  12. #232 SP
    Member bartonn's Avatar
    Beta Key Giveaways - Curse

    Beta codes for Eu and USA

  13. #233 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Voi da vina pe faptul ca e beta, dar nu stiu, nu are acel ceva-ul, parerea mea. Patiti si voi, printre altele, sa inghete juma de secunda imaginea cand va omoara careva?

    Poate am jucat eu prea mult BC2, dar duceam azi dorul in MoH a unei diversitati ceva mai mari pe campul de lupta. Macar un ATV, ceva

  14. #234 SP
    Member ViBy's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Voi da vina pe faptul ca e beta, dar nu stiu, nu are acel ceva-ul, parerea mea. Patiti si voi, printre altele, sa inghete juma de secunda imaginea cand va omoara careva?

    Poate am jucat eu prea mult BC2, dar duceam azi dorul in MoH a unei diversitati ceva mai mari pe campul de lupta. Macar un ATV, ceva
    Ii dau mare dreptate lui Diesel ! Aceeasi parere am si eu despre noul MoH nu are acel farmec care sa te tina ore bune cu ochii lipiti de monitor. Are o grafica foarte nasoala in multiplayer si nu pot spune ca am pc slabutz odata ce imi merge totul la maxim pe 1920 x 1080. Momentan tot BC2 ramane in fata, dar astept sa vad produsul final, deoarece va mai suferi mici modificari...

  15. #235 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Si cum ai vrea sa se vada un FPS care apare aproape la sfarsitul lui 2010? Ti s-a parut cumva ca KZ3 aduce o grafica inovatoare cumva? Chiar nu a fost intentia mea sa jignesc pe cineva din punctul asta de vedere. Dar cand aud "grafica slaba" de la unul care joaca Metin 2 (de plictiseala) nu pot sa nu comentez.
    Nu, nu mi s-a parut ca KZ3 ar aduce o grafica inovatoare insa la KZ nu cred ca se pune aeasta problema pt ca ala arata asa cum trebuie asa ca nu are rost comparatia respectiva cat despre Metin 2 chiar nu stiu despre ce anume vb ...cred ca (virgula) confunzi marfa cu ambalajul

  16. #236 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Patiti si voi, printre altele, sa inghete juma de secunda imaginea cand va omoara careva?
    Da, dar sunt convins ca se rezolva.

  17. #237 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    EA details Medal of Honor Limited Edition release

    lectronic Arts has lifted the lid on a Limited Edition version of its upcoming FPS Medal of Honor.

    Due out alongside the standard release this October, the LE set gives consumers exclusive rights to a unique weapon known as the MP7, in addition to day-one access to a pair of nifty Shotguns – the TOZ-194 and 870MC2 – which regular buyers will have to level up in our to acquire.

    Medal of Honor’s executive producer, Greg Goodrich, commented: "Access to a weapon like the MP7 will allow players to experience a tool developed with the Special Operations Community in mind," adding, "With its light weight, high rate of fire and its ability to penetrate body armor, the MP7 handles like a pistol yet allows targets to be engaged like a rifle."

    The modern-day shooter, which takes place in war-torn Afghanistan, is due out on October 15 for PS3, 360 and PC.
    Source: EA details Medal of Honor Limited Edition release -- PlayStation Universe

  18. #238 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    personal, eu nu vad rostul lui MOH cand exista BF2. actiunea vad ca se desfasoara cam in acelasi mediu,timp,etc.
    Probabil ca o sa fie un joc bun pana la urma, nu o sa il scoata asa nefinisat.

  19. #239 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Eu nu pot sa inteleg cum puteti compara cele doua jocuri.

    BC2 e un joc care l joci impreuna cu un squad. E un joc bazat pe echipa. Daca jucatorii nu sunt teamplayers nu ai nici o sansa sa castigi.

    MoH e un joc mai mult pentru lonewolves. Nu conteaza ca e Mission sau Team Assault. Echipa nu are cum sa te ajute decat fiind foarte buna si facand alegerea corecta cand selecteaza perk ul oferit de un killstreak reusit.

  20. #240 SP
    Senior Member Nash's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 35 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Medal Of Honor II By Nash in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-02-2011, 10:19
  2. Medal of Honor 2 By Graft in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 15-01-2011, 15:30
  3. Medal of Honor Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 14-10-2010, 20:48
  4. Medal of Honor Beta By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-06-2010, 01:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts