Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 36 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast
Results 321 to 340 of 712

Thread: Batman: Arkham City

  1. #321 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Two-Face black&white picture
    Attached Images Attached Images twofacewatermarkfull.jpg

  2. #322 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Informatii noi in legatura cu versiunea Collector's a jocului :

    Arkham City collector's edition details sneak past the Batman | Joystiq

    A "premium" statue made by Kotobukiya, an art book, Gotham Knight animated material and early access to DLC.The collector's edition is listed for Xbox 360 and PS3, and is set to be released October 18 with the standard edition on both consoles and PC

  3. #323 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  4. #324 SP
    sam
    Member sam's Avatar
    Awesome game men i am waiting for this one

  5. #325 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by sam View Post
    Awesome game men i am waiting for this one
    Glad to see you posting not just in the wallpapers thread.

  6. #326 SP
    Member batmantiby's Avatar
    about the collector's edition...arata misto nu zic nu si probabil o sa o cumpar...dar trebuie sa recunosc ca pt un joc asa bun...collector's mi se pare penibila nu stiu...adica...
    - statuia - nu se stie din ce material e facuta si avand in vedere ca e din China...este pusa sub semnul intrebarii si calitatea acesteia...
    - DLC-urile sunt ok si un must-have pt orice Bat-fan, cu toate ca mi se par cam putine 2 dlc-uri pt un collector's...as fii adaugat si Joker's Carnival (challenge map) + DLC Robin care e available la preorder pe Best-Buy daca nu ma insel...
    - Batman:Gotham Knight de asemenea mi se pare o miscare foarte proasta...de ce naiba adauga un anime destul de vechi (care prob. toti fanii l-au vazut) si nu adauga ceva mai de actualitate precum Batman: Year One care urmeaza sa apara prin toamna?
    - Soundtrackul e ok...cu toate ca e cam dezamagitor faptul ca e downloadable si ca nici macar nu s-au deranjat sa il puna pe un CD...oricum dupa 1-2 zile de la lansare o sa fie soundtracku pe youtube..deci...
    - Dar cea mai mare dezamagire pt mine...ca fan Batman este faptul ca jocul nu are nici macar CARCASA!!! In schimb ei s-au gandit sa faca economie si sa arunce discul in coperta Art-bookului...macar de ar fii fost un steel-case sau chiar si o carcasa normala pt joc...aceelasi lucru m-a deranjat si la Batman: Arkham Asylum - Collector's Edition (care o si detin), faptul ca jocul avea o coperta din carton in care era o carcasa in care se afla (in sfarsit) jocul...desigur, o sa sariti cu gura pe mine acuma spunandu-mi ca "da...de ce nu te apuci sa iti iei o carcasa goala de joc PS3 si sa iti printezi coperta"...da si asta e o idee...dar totusi, eu cred ca pentru collector's edition la un joc asa de anticipat...meritam ca toate aceste lucruri sa fie pe placul unui Bat-fan...

  7. #327 SP
    Member batmanfan's Avatar
    ^Total de-acord cu ce ai zis. Si inca o chestie. Dlc-ul asta cu Robin mi se pare penibil de-a dreptul, caci pana la urma nu conteaza ca faci pre-order sau il iei normal, tot il vei avea in joc la un moment dat. Puteau adauga un challenge map, sau un exclusiv playable villain (cum a fost Joker ptr PS3). In fine..strategia de market de anul asta mi se pare cam proasta gandita, dar nu cred ca o sa mai conteze ptr mine cand am sa am jocul in mana

  8. #328 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by batmantiby View Post
    - statuia - nu se stie din ce material e facuta si avand in vedere ca e din China...este pusa sub semnul intrebarii si calitatea acesteia...
    S-a mai discutat despre acest aspect, statueta respectivă este produsă de către Kotobukiya (care sunt japonezi, nu chinezi), producătorul numărul 1 �n Japonia și printre cei mai renumiți "făuritori" mondiali de statuete.

  9. #329 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Are dreptate Graft. Personal n-am nicio indoiala ca statueta o sa aiba o calitate mai mult decat decenta /si in orice caz mai buna decat, de exemplu, cea din pachetul MK Kollectors/ dat fiind faptul ca e facuta de Kotobukiya. Dar nu-mi place deloc ca au renuntat la carcasa jocului.

  10. #330 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Bane e ca si confirmat in Arkham City. Conform ultimei reveste online Arkham City#5, Bane este pus la incercare de Joker care trimite un om de-al lui, caruia i-a administrat celebrul "titan", dupa el. De asemenea, vechea casa a lui Bane se afla in Arkham City, ceea ce ii confera accesul la sursa sa de venom, iar titanul care i-a ramas incepe sa-si piarda din calitate.
    Attached Images Attached Images shippingpc-bmgame-2009-09-19-00-37-39-60.jpg

  11. #331 SP
    Member batmanfan's Avatar
    New Trailer!


    De asemenea Solomon Grundy si Talia As Ghul au fost confirmati.
    Varianta subtitrata a trailerului aici.
    Attached Images Attached Images talian.jpg qqifg.png bgf.jpg

  12. #332 SP
    sam
    Member sam's Avatar
    Thanks for
    New batman arkham city Trailer

  13. #333 SP
    Member batmanfan's Avatar
    o.O La asta chiar nu ma asteptam. Este posibil ca The Reaper sa apara in joc. Un articol al revistei Culture Mob sugereaza ca The Reaper va aparea in joc pe langa Calendar Man si Killer Croc. Eu zic ca asta da veste Personal eu cred ca asta e villainul, daca intr-adevar va fi in joc, la care se refereau cei de la Rocksteady mai de demult cand ziceau ca vor introduce in joc un villain mai obscur si mai putin cunoscut.
    Attached Images Attached Images 1288_400x600.jpg

  14. #334 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Mark Hammil & Kevin Conroy Interviews




  15. #335 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Eu zic ca e clar in privinta calitatii figurinelor!
    Attached Images Attached Images sdcc-2011-dc-direct-59_1311381353.jpg sdcc-2011-dc-direct-58_1311381353.jpg sdcc-2011-dc-direct-57_1311381353.jpg

  16. #336 SP
    Senior Member boga's Avatar
    E destul de clar chiar si pentru necredinciosi Dar eu sper totusi sa aduca si GS editia asta pentru ca mi se pare cam riscant sa o iau din UK. Mi se pare destul de fragila cutioara aia in care vine pachetul.

  17. #337 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Cei care vor comanda editia standard sau collectors de pe ShopTo vor primi gratis skinul reprezentativ anilor 70 pentru Batman.
    Attached Images Attached Images batman70.jpg

  18. #338 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Va avea demo jocul ? Si daca da , cand ?

  19. #339 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Da va avea demo, dar data nu e stabilita. Cel mai probabil la sfarsitul lui septembrie va aparea.

  20. #340 SP
    Member batmanfan's Avatar
    WHAT A #@%#?? Bane va lupta alaturi de Batman impotriva garzilor lui Hugo Strange... Insa, se pare ca Bane te va putea rani, accidental cred, atunci cand este prea "euforic" cu atacurile . De asemenea a mai fost dezvaluit si "Batman Beyond" skin, pus la dispozitie de GameStop.
    Attached Images Attached Images 2sdwo.png bkd24.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 36 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. Batman Arkham City detaliat By erik95 in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 11-08-2010, 16:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts