Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 10 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 190

Thread: Prince of Persia: The Forgotten Sands

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    printul arata chiar nasol, AI-ul este inexistent iar combatul este patetic.... sper sa ne puna mintea la contributie cu puzzle-uri bune...

    mie personal mi-a placut la nebunie ultimul joc. pacat ca nu au continuat...

  2. #82 SP
    Member Razielim's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    printul arata chiar nasol, AI-ul este inexistent iar combatul este patetic.... sper sa ne puna mintea la contributie cu puzzle-uri bune...

    mie personal mi-a placut la nebunie ultimul joc. pacat ca nu au continuat...
    Legat de ultimul, devina a fost si grafica next gen............, gameplayul a fost unul genial, mi-a placut mai mult decat Assasiss Creed1.
    Dar asta nou mi se pare extrem de last-gen doar texturile il mai ajuta.....

    Atmosfera ca in POP2008 mai rar........pacat!
    Holywood games.........

  3. #83 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Acuma depinde si de fiecare. Mie imi place mai mult asta decat cel din 2008. Si mi se pare destul de interesanta ideea cu apa. Dar dupa cum am spus, gusturile nu se discuta

  4. #84 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    ideea cu apa care se opreste asa a fost luata din bayonetta se pare..

  5. #85 SP
    Member Razielim's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsutsy17 View Post
    ideea cu apa care se opreste asa a fost luata din bayonetta se pare..
    E destul de greu sa mai fi original in zilele noastre, nu cred ca bayonetta a inventat gaura in macaroana.


    Cum vad eu lucrurile:
    Nu va fi un juc mediocru, cu siguranta, insa baga 50 de inamici pe ecran deodata,printul se misca de parca sunt 3 ca in trilogie....., sabia ii prinde pe unu-doi si pica zece......................Totusi suntem in 2010......

    Sunt curios de poveste, sper sa nu mai bage vreo duduie pe jumate dezbracata si cu IQ minus29, nu cred ca mai tine, la primele trei nici macar nu m-au interesat aspectele astea.
    In schimb inocenta si profunzimea Elikai mi-a placut foarte mult, totul se lega in universul creat de POP2008.Consider ca fidelitatea pe care o ofera consolele actuale necesita o poveste cat mai credibila.

    Singurul lucru care e clar ca puzzle-urile vor fi interesante, asa cum ne-a obisnuit Ubisoft Montreal.

  6. #86 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  7. #87 SP
    Member oBL1O's Avatar

  8. #88 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    nu-mi place deloc cum arata printul asta. cel mai reusit dpdv fizic si psihic mi s-a parut cel din 2008. asta pare, cel putin la fata, facut din ceara. parca are o expresie tampa pe chip, tot timpu. nu m-as putea identifica cu personajul...

  9. #89 SP
    Member Vami's Avatar
    subscriu si eu la faza cu printul, chiar e naspa.

  10. #90 SP
    Member vTGS's Avatar
    Artwork & Screenshot-uri noi.
    Attached Images Attached Images 70378_princeofpersiatheforgottensands-conceptart-03.jpg 70379_princeofpersiatheforgottensands-conceptart-04.jpg 70380_princeofpersiatheforgottensands-conceptart-05.jpg 70381_princeofpersiatheforgottensands-conceptart-06.jpg 70382_princeofpersiatheforgottensands-preorder-screenshot-01.jpg 70384_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-01.jpg 70387_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-04.jpg 70392_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-09.jpg 70393_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-10.jpg 70395_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-12.jpg 70401_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-18.jpg 70399_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-16.jpg

  11. #91 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Sa inteleg ca si printul asta se transforma in altceva... Cel putin asa reiese din poza 5.

  12. #92 SP
    Member vTGS's Avatar
    Nu...acela este skin-ul de sandwraith din WW face parte din Collector's Edition(3 skinuri+Forgotten Arena)
    Attached Images Attached Images 70397_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-14.jpg 70398_princeofpersiatheforgottensands-screenshot-15.jpg

  13. #93 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  14. #94 SP
    Member drik's Avatar
    Am primit vestea destul de sceptic dar sectiunile de platforming par destul de cool... Touche, salesman... touche...

  15. #95 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Interesanta ideea cu opritul timpului. Astept cu interes sa vad ce iese in final.

  16. #96 SP
    Member Madutzzu14's Avatar
    Dash Power
    Stream - Gamersyde

  17. #97 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    parca e prea usor cu chestia asta.. imediat sari peste ditamai groapa

  18. #98 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Combat-ul nu mi se pare deloc fluid...sau cel putin mai nefluid ca in celelalte pop-uri.

  19. #99 SP
    Member vTGS's Avatar
    Pai cam asa ii...se misca de parca ar cantari 140 de kg, nu se aseamana deloc cu printul agil din jocurile precedente.

  20. #100 SP

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 10 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 19-05-2010, 09:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts