Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 86

Thread: Achizitii pentru intalnirile CG - Donatii

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Inca 50 RON de la Dark Wadder (fara numar, fara numar, fara numaaaaaar !). Mai avem un pic... sau cum e vorba zilele astea, mai avem un boc

  2. #42 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Ramas de strans: 1352 RON

    inca putin hai ca se poateeeeee

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cu ajutorul licitatiilor au mai venit ceva banuti de la:

    Bitza & DJ_Andrei - 120 RON
    AlanPoe & RvsS - 80 RON

    Thx guys !

    Ramas de strans: 1152 RON

  4. #44 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Asteptati sa imi achit datoria la Khan si o sa incep sa strang pentru site mai consistent .

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Inca 100 RON de la alecs. Thx man si te asteptam la intalnire

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx Studentul pt. donatie ! Gata, am trecut de bariera de 1000 RON left to gather... Not bad, not bad at all

  7. #47 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    opinie

    se poate oare face prima intalnire fara lampa w600 (adica fara backup)? ar fi pacat sa treaca ianuarie si perioada cu Robert Dinu in Buc. si sa nu ne vedem...

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    DW: Vrei tu neaparat sa facem intalnire cu RD ? Poate el nu vrea... de ce sa fortam omul ?

  9. #49 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    hm

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    DW: Vrei tu neaparat sa facem intalnire cu RD ? Poate el nu vrea... de ce sa fortam omul ?
    am vb cu el zilele trecute. amintea de o discutie cu tine si parca spunea altceva.
    P.S. probabil am inteles io gresit.
    P.S.S. problema e de cantonament si tenis wii. tot mananc jumari si risc sa raman fara stoc. iar apoi imi ies din forma...

  10. #50 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    DW: Vrei tu neaparat sa facem intalnire cu RD ? Poate el nu vrea... de ce sa fortam omul ?
    Ichhhh prea multa munca... RD = Research & Development. Mi-a luat ceva sa ma prind

  11. #51 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Da chiar fara lampa aia nu putem. Este si Robert Dinu in oras si plus ca in februarie mai pleaca lume sau majoritatea au examene de dat. De exemplu eu am Cambridge Exam de dat, Renegade incepe cu probele la oral pentru ca da BAC-ul, k1du si consol3 intra la liceu si incep sa invete din ce in ce mai intens, G-Extreme este in sesiune si asa mai departe. O sa luam noi si back-upul mai incolo cand mai strangem ceva banuti. Acuma poate ca o sa ziceti in Ianuarie nu sunt multi bani. Sunt de acord, dupa revelion, craciun, mai o rata, totusi, sa nu imi ziceti mie ca nu aveti 50 de ron ? Hai mah Monky, da-o in colo de lampa!


    PS-> Stii cum e, 'Stinge lampa si baga-o in gura'.

  12. #52 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Putem si fara lampa aia... era doar de backup in cazul in care pica cea originala... Problema nu e legata de lampa cat de faptul ca o intalnire pentru CG nu se organizeaza atat de usor. Incepand cu premiile (care acum sunt zero), continuand cu localul (ce te faci daca de-abia in 3 saptamani este localul liber ?) si terminand cu listele, organizarea, etc. Daca tot sunteti atat de draguti cu Robert, de ce nu-i organizati voi un party... Rezervati undeva si venim... care dupa cum ii permite bugetul. Nu trebuie sa facem de fiecare data "nunti"... putem sa ne intalnim si grupulete mai mici

  13. #53 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hai sa facem o activitate de grup, pentru a mai strang bani. Sugerez operatiunea "Dezapezirea". Dam zapada jos de pe o masina pentru suma modica de 50 ron

  14. #54 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu o dau si pentru 10 lei. Nu ca ma vand asa usor, dar strang ceva banuti. Pai Monky, eu zic ca nu avem cum sa o facem o posibila intalnire saptamana asta, dar pun pariu ca saptamana viitoare sambata sigur putem in proportie de 60% depinde de local si de premii (nu ca astea ar conta cel mai mult). Acuma pentru ca sa organizam o 'nunta' sunt de acord ca dureaza ceva. Atunci cum ar suna sa ne vedem un grup in Excalibur (mie personal mi-a placut) duminica asta. Inteleg ca la Nautilus e clubul mare si noi nu stiu daca o sa fim mai multi de 15 si din acest moment sugerez Excalibur. Daca doriti fac eu o rezervare.

    Lista: (si de data asta sper sa se umple lol)

    1.Eu
    2. Robert Dinu (sigur o sa vrea)

  15. #55 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu o dau si pentru 10 lei. Nu ca ma vand asa usor, dar strang ceva banuti. Pai Monky, eu zic ca nu avem cum sa o facem o posibila intalnire saptamana asta, dar pun pariu ca saptamana viitoare sambata sigur putem in proportie de 60% depinde de local si de premii (nu ca astea ar conta cel mai mult). Acuma pentru ca sa organizam o 'nunta' sunt de acord ca dureaza ceva. Atunci cum ar suna sa ne vedem un grup in Excalibur (mie personal mi-a placut) duminica asta. Inteleg ca la Nautilus e clubul mare si noi nu stiu daca o sa fim mai multi de 15 si din acest moment sugerez Excalibur. Daca doriti fac eu o rezervare.

    Lista: (si de data asta sper sa se umple lol)

    1.Eu
    2. Robert Dinu (sigur o sa vrea)
    Tu esti chiar obsedat, sau nu ai prieteni cu care sa iesi in oras? Ti s'a explicat clar ca e o perioada in care se organizeaza intalniri cu greu,e abia jumatatea sesiunii pentru unii,altii incep sa invete pt bac,altii pleaca acum ca dat zapada si ca au scazut mult preturile fata de perioada sarbatorilor etc, dar tu tot o tii pe a ta.

    Daca vrei neaparat o intalnire, pune anunt pe threadul dedicat, vezi cati se anunta, nu e nevoie sa strangi 100000 de persoane.

  16. #56 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    (nu ca astea ar conta cel mai mult)
    Si marmota invelea ciocolata.

  17. #57 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    nops66, ai pm. Nu stau acuma sa fac offtopic pentru tine.

  18. #58 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Robert Dinu vine pe 28 in romania

  19. #59 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca ne-am impotmolit ca... la mal
    In afara de cei 19 nu mai vrea nimeni sa participe la concursurile "live" CG ? Hai ca am achizitionat si camera cu filmare FullHD ca sa devenim "vedete"

  20. #60 SP
    Member kane86's Avatar
    As vrea si eu sa particip insa pana pe la mijlocul lunii februarie voi sta foarte prost cu banii, mai ales ca tot nu mi-am gasit ceva de munca...astept luna viitoare raspuns...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  2. Achizitii regretate By Rasko in forum Console Club
    Replies: 223 Last Post: 28-01-2014, 09:06
  3. Casa de copii - donatii By razvanrazy in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 06-12-2013, 12:17
  4. Donatii By coockout in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 02-03-2010, 17:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts