Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 143

Thread: Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #61 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveți aici și concursul Gamers.ro: https://www.consolegames.ro/forum/f7...o-te-premiaza/. Bafta!

  2. #62 SP
    Junior Member GamersRO's Avatar
    Quote Originally Posted by alecutheman View Post
    Cred ca e destul de clar ca nu am fost intrebat daca vreau jocuri second in loc de jocuri noi, am acceptat si dupaia am facut postul de mai sus. Asta cu "nu-ti place, trimiti inapoi" e de eBay daca nu au fost clare descrierea si pozele nu de magazin care nu are sectiune de produse SH. Chiar as vrea sa vad cine da comanda de jocuri noi si se bucura ca ii sunt oferite second in loc. In fine, e ok, am incheiat, doar nu m-am putut abtine dupa raspunsul ala.
    Cum spuneam mai sus, cu scuze daca nu destul de coerent, cu toate că aceste produse nu sunt second hand, ci doar desigilate, e clar ca situatia Dumneavoastra a fost o exceptie si o regretabila eroare umana. Tocmai din acest motiv v-am rugat, daca doriti, sa ne trimiteti intr-un mail, pentru a fi ceva mai oficial decat pe forum, datele Dumneavoastra ca sa putem sa ne asumam situatia. Noi inca data, va multumim sincer pentru observatie, totusi trebuie neaparat sa adaug ca aceste produse nu sunt in ninciun caz, dar in niciun caz second hand. Ele nu au fost folosite niciodata, doar desigilate din diferite motive, eventual expuse in magazine, dar cu totul neutilizate. Insa aveti bineinteles dreptate, ne cerem scuze inca o data si va rugam sa ne scrieti pe email datele Dumneavoastra si situatia data.
    Speram totusi sa ne oferiti sansa de a ne revansa pe viitor cu servicii mai profesioniste.

  3. #63 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    O intrebare legata de Xbox fridge. este varianta noua care e mai mica dar are RRP de 79USD sau varianta initala, mai mare car mai scumpa(si mai zgomotoasa)?

  4. #64 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Se lanseaza COD: MW2 in curand, il veti livra day1 (adica va ajunge la cei ce dau preorder in data lansarii, 28 Oct)?

  5. #65 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    @GamersRO... nimeni, nimic?

  6. #66 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am sunat la ei miercuri de 3 ori, joi de 3 ori, clar ca nimeni, nimic.

  7. #67 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Eu zic ca astia au dat faliment. Nu raspund la mail si nu raspund la telefon(am incercat zi de zi 1 sapt si nimic). Atata noroc ca plate e ramburs si nu a fost damage la portofel

  8. #68 SP
    Junior Member DarkAngel9211's Avatar
    Nu au dat faliment, ăsta le este obiceiul. Simple as that, se gândesc acum ce scuze să își mai găsească.

  9. #69 SP
    Member SeCeX's Avatar
    M au sunat dupa o saptamana, ca au avut apel de la mine , I was like, really?

  10. #70 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Cred ca au ceva probleme ca eu m-am trezit cu o comanda ca imi este expediata si nu imi amintesc neam sa o fi plasat. Probabil am uitat produsul in cos si in sistem le-a aparut ca si comanda activa!?, iar pe site nu am reusit sa ma loghez in cont sa verific si de raspuns nu mi-a raspuns nimeni.

  11. #71 SP
    Member mladin86's Avatar
    Eu am comandat de la ei si am f super multumit . Era singuru loc unde am gasit produsul si la un pret super. E drept au trecut cateva luni de atunci … pacat

  12. #72 SP
    Member smits's Avatar
    God of war veti livra la timp? intreb ca la asta chiar n-am chef de intarzieri...

  13. #73 SP
    Member Kratos666's Avatar
    De ce nu faci precomanda din două, trei , părți? și care te sună primul îi accepți coletul .

  14. #74 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    presupun ca diferenta de pret e si ea relevanta in ecuatia asta a precomenzii ������

  15. #75 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Păi da, normal ca și prețul este relevant, dar totuși vorbim de un joc unde vrei sa îl ai day one...îți iei masuri chiar dacă este mai scump, oricum tot ca ala digital ajungi, doar ca aici ai niște bonusuri

  16. #76 SP
    Member smits's Avatar
    Pentru ca acolo e cel mai ieftin.

  17. #77 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Nu ma înțelege greșit, și eu am precomanda acolo, dar dacă nu îl primesc în ziua lansării, îl accept din altă parte...în cel mai rău caz(pentru mine) o sa fie opțiunea digitală

  18. #78 SP
    Member smits's Avatar
    inteleg, apai la digital cred ca voi ajunge si eu. ca la horizon forbidden west.

  19. #79 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    A luat cineva legatura cu ei? Oare trimit comanda sau sa caut in alta parte? La telefon nu raspund, mail idem.

  20. #80 SP
    Member mladin86's Avatar
    Daca e atat de important pt tine day one , normal fa 2 -3 comenzi la retailerii mari si iti asumi retururile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii By RvsS in forum Console Club
    Replies: 9022 Last Post: 20-02-2023, 15:36
  2. Gamers Leaderboard By Templier in forum Console Club
    Replies: 26 Last Post: 14-07-2014, 12:37
  3. Wi-Fi Gamers By roby_selesan in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 0 Last Post: 20-02-2011, 14:59
  4. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  5. HAWX - gamers By BarKohba in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23 Last Post: 29-07-2010, 18:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts