Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 45 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 894

Thread: Fifa 2011

  1. #401 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    Mama , nu ti-a aparut primul 11 ? A disparut bara de sut in arena ?? Vai ... au lansat jocul neterminat !!!11

  2. #402 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    -vreo 30 min din meci se auzea si muzica din meniu si atmosfera de pe stadion
    Asta o patesc si eu mai mereu. Este foarte enervant. Ca tot era laudat FIFA pentru atmosfera, au reusit s-o rezolve si pe asta.

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    nici demo-ul nu avea asa multe bug-uri..
    Paradoxal, dar asa este.

  3. #403 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Asta o patesc si eu mai mereu. Este foarte enervant. Ca tot era laudat FIFA pentru atmosfera, au reusit s-o rezolve si pe asta.
    se rezolva foarte usor, intri si iesi din meniu iarasi. apesi 2x start si gata.

  4. #404 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    se rezolva foarte usor, intri si iesi din meniu iarasi. apesi 2x start si gata.
    da...dar asta costa in meciurile online..pierzi o pauza degeaba..

    Quote Originally Posted by StevieG25 View Post
    Mama , nu ti-a aparut primul 11 ? A disparut bara de sut in arena ?? Vai ... au lansat jocul neterminat !!!11
    trebuia sa fie un "destept" care desi e de cateva zile membru face pe "smecheru" aici..

  5. #405 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Hmm desi am jocul de ieri, am jucat vreo 15 ore . Am dat/primit niste goluri si am facut niste faze de aveam impresia ca ma uit la un meci nu la un joc. Fifa 11 e mai aproape de realitate ca niciodata.

    Despre bugurile descrise de voi...nu am intalnit astfel de probleme. Sunt curios daca i s-a intamplat cuiva pe xbox ca sa nu fie iar vb de o portare proasta.

    PS +1 pentru animatiile portarilor
    PPS Hai Romania

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

  6. #406 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    PS +1 pentru animatiile portarilor
    probabil ti se trage de la alea 15 ore de joc

  7. #407 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Hehe se poate....dar am vazut niste parade foarte spectaculoase care in fifa 10 nu erau

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

  8. #408 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da,intr-adevar e mai real ca niciodata.
    Insa am o intrebare:
    Pot da redeem la Online Pass si altfel decat de pe PlayStation Store ?
    Ca principalul meu cont e de RO si dupa cum se stie nu are PSN, si nu as vrea sa bag codul pe un alt cont unde nu am deloc trofee.

  9. #409 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da,intr-adevar e mai real ca niciodata.
    Insa am o intrebare:
    Pot da redeem la Online Pass si altfel decat de pe PlayStation Store ?
    Ca principalul meu cont e de RO si dupa cum se stie nu are PSN, si nu as vrea sa bag codul pe un alt cont unde nu am deloc trofee.
    din cate am inteles poti sa bagi codul pe un alt cont si pe urma sa te loghezi cu cel de RO. cauta in spate si vei afla raspunsul (adica in paginile anterioare ale threadului )

  10. #410 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Confirm . Se poate . Am activat jocul pe cont de Singapore si joc de pe cont US !

  11. #411 SP
    Member Imperatore's Avatar
    E neaparata nevoie de un patch pentru pro passing in online,bug-urile din manager mode,online clubs,ca sa nu mai zic de toti quiterii si glintcherii prezenti pe online. Ca sa bati un jucator din primele 500 de locuri din lume trebuie sa tii non stop degetul pe L1+x si sa nu i mai dai drumul pe toata durata partidei.Mai trebuie sa fii un adevarat robot si sa faci un ping pong de zile mari (intr un ritm infernal pentru mine),si ceea ce ma doare cel mai tare este ca pro pasing-ul nu este prezent asa cum ar trebui pe meciurile de online.Azi am remarcat ca inca e valabila faza cu iesitul in primele 5 minute ale meciului (si scapi nepedepsit) si apoi mai este problema cu flag glintcherii,despre care sincer nu inteleg de ce sunt atat de tolerati . Ei au resetat leaderboards-ul dar au facut-o DEGEABA ! Glintcherii sunt inca prezenti. Un alt lucru pe care nu-l inteleg este acela cum de au reusit sa obtina reviewuri atat de mari avand in vedere ca jocul este practic PLIN de bug-uri?!!??!?!?!?!?
    Oricum se pare ca vor scoate ceva care sa remedieze lucrurile astea in viitorul apropiat.Dev. team-ul lor zic ceva de genul :
    The patch bla bla bla is for ....
    – Various crashes reported through our automated systems;
    - Micro-pausing in offline and online matches;
    - OTP Club issues related to searching, lag during peak and stat reporting;
    - Gameplay fixes around positioning and advantage rule;
    - Career Mode fixes around stat display and growth;
    - Online exploits, Pro Passing in ranked matches, and cheaters punishment;
    - Custom Chants issues

  12. #412 SP
    Junior Member melcool's Avatar

    aa

    Quote Originally Posted by asteptau View Post
    mie imi spune ca pass code-ul e folosit. Jocul era sigilat. Ce draq? Am jocul zona 3, tre' sa am cont din japonia, sau cum? Mi-as face, dar imi schimba caracterele in hieroglifele alea ale lor, si n-am chef sa ma chinui. A mai patit cineva?
    si eu am patit aceasi problema cu codul , mi am facut cont de uk si cand am introdus codul mi a zis ca e luat sau ca e gresit iar jocul a fost sigilat nu inteleg
    daca ma poate ajuta cineva , ce pot sa fac va roog chiar vreau sa ma joc online

  13. #413 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by melcool View Post
    si eu am patit aceasi problema cu codul , mi am facut cont de uk si cand am introdus codul mi a zis ca e luat sau ca e gresit iar jocul a fost sigilat nu inteleg
    daca ma poate ajuta cineva , ce pot sa fac va roog chiar vreau sa ma joc online
    ce zona e? daca e zona 3 iti trebuie un cont de asia...

  14. #414 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    se baga cineva la niste amicale? daca da, add psn id si poate ne sincronizam la un joc

  15. #415 SP
    Member DiablQ's Avatar
    isi ia creat cineva echipa? am creat o echipa dar in joc unde imi baga?

  16. #416 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am observat ca mult nu prea va intelegeti cu creation center. sper sa va ajute acest link :Dev Team: Creation Centre Blog - X360 / PS3 Creation Centre - FIFA 11: EA Forums

  17. #417 SP
    Member DiablQ's Avatar
    am fost aci “My FIFA 11” -> “Creation Centre” dar nu imi apare nicio echipa,si echipa este salvata de unde am creat-o

  18. #418 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    din cate am inteles poti sa bagi codul pe un alt cont si pe urma sa te loghezi cu cel de RO. cauta in spate si vei afla raspunsul (adica in paginile anterioare ale threadului )
    dap.merge.Mersi

  19. #419 SP
    Member romey's Avatar
    Bun, dar in CREATION CENTRE te lasa sa iti faci 50 de echipe ,dar sa downloadezi, numai 21 ?????????

  20. #420 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mi se pare mie, sau AI-ul propriei echipe in Be A Pro mode este cretin?
    Eu joc in career mode pentru Barcelona, iar jucatorii mei alearga cu mingea in adversar si sunt deposedati.. Practic daca nu cer eu pasa si ii las pe ei sa "judece" faza, in 8/10 cazuri pierd mingea... Adversarul in schimb paseaza mai mult si e mai greu de deposedat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 45 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts