Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 48 of 48

Thread: Reviste de profil pentru console

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Robert, nu cred ca vor fi doritori de reviste lunare. Sorry to say it... dar la abonament iesea si un discount substantial (in unele cazuri chiar si cu 45% mai ieftin), plus un numar extra (12+1), plus bonusul de abonament pe un an (care in unele cazuri este chiar si un produs de peste 30-40 lire)... asta este, mai cautam, poate gasim pe cineva de prin UK doritor sa ajute comunitatea.

    Dj Mo, parca aveai tu un prieten in UK... nu cumva e Sacaluka ? Ia arunca-i o intrebare, poate poate...

  2. #42 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cine vrea revista PSM3 , am ascuns un numar de mai , un numar de iunie si inca un numar , dar nu sunt sigur din ce luna , la Replay-ul de la mine de la munca . In jur la 50-60 de lei revista , una e chiar interesanta , are SF IV Guide . So , let me know daca va intereseaza , sa vi le iau .

  3. #43 SP
    g.g
    Member g.g's Avatar
    Acelasi lucru (un abonament colectiv) am incercat sa fac eu pentru o alta comunitate, insa nu cred ca au fost mai mult de 15 doritori, ..... Cred ca cea mai buna optiune este tot abonamentul individual.
    Eu si acum sunt abonat la o revista de acvaristica din state si la una din uk. Ambele vin regulat de mai bine de 2 ani. Nu s-a pierdut nici un numar si ajung direct in cutia postala. Mai nou primesc lunar reviste din germania si bulgaria.

  4. #44 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ok , dar bonusurile tot nu le primesti ... pentru ca esti din Ro , nu din Uk ...

  5. #45 SP
    Member ramusg's Avatar
    Monky, nu te-ai gandit ca poate intr-un viitor apropiat ConsoleGames ar putea sa aiba si o revista ? O aparitie bilunara sau trimestriala pt inceput, in numar redus ,cu continut bine stucturat si care sa se adreseze in mod direct celor de aici ? O idee, cam indrazneata dar care cred ca ar putea fi realizabila la un moment dat.Multumesc

  6. #46 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Monky, nu te-ai gandit ca poate intr-un viitor apropiat ConsoleGames ar putea sa aiba si o revista ? O aparitie bilunara sau trimestriala pt inceput, in numar redus ,cu continut bine stucturat si care sa se adreseze in mod direct celor de aici ? O idee, cam indrazneata dar care cred ca ar putea fi realizabila la un moment dat.Multumesc
    Nu stiu daca esti nou inregistrat, dar in urma cu cateva luni de-abia am reusit sa strangem fonduri pentru a mentine site-ul in viata. Momentan e mult prea indrazneata ideea cu revista.

  7. #47 SP
    Member klausn's Avatar
    Mai bine site-ul decat revista,mi-am facut multi prieteni aici,si iubesc acest site.Cand pot,donez si eu ceva.

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, visul vi s-a implinit: http://www.consolegames.ro/forum/f41...onsole-din-uk/ . Chiar daca nu cu abonament... dar totusi e un pas important, nu ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Pentru colectionari donez reviste DC univers By steauacroitoru in forum Console Club
    Replies: 43 Last Post: 02-12-2008, 02:44
  2. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts