Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 171 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #2181 SP
    Junior Member r0x0r's Avatar
    monstrul: mi-ai dat de gandit...

  2. #2182 SP
    Member monstrul's Avatar
    http://www.justin.tv/sfobs#/w/1780462560


    pass: lolsbo

    ---------- Post added 17-09-2011 at 02:53 PM ----------

    daca e interesat cineva de Major League Gaming Arcade FightStick: Tournament Edition de la madcatz sa imi lase un pm (pret aproximativ 600 ron) Licensed Major League Gaming Equipment

  3. #2183 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    @ monstrul - prea godlike BASED GOD!

    Pentru cei ce nu au aflat Razer au lansat un beta program unde vor sa testeze inainte de lansare propriul lor Arcade Stick. (sau cum zic ei: the perfect arcade stick).



    Aaaaaa si mai sunt cateva ore (de fapt o ora si jumatate) pana la concept matches pe TOPANGA LIVE STREAM unde va fi si un FT10 intre Daigo (The Beast) vs PoongKo (The Machine)

    Beast Note este un live timer aici ( thx Poke full homo)
    tumblr_lrfysswnyy1qkaeue.gif

  4. #2184 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    @ monstrul - prea godlike BASED GOD!

    Pentru cei ce nu au aflat Razer au lansat un beta program unde vor sa testeze inainte de lansare propriul lor Arcade Stick. (sau cum zic ei: the perfect arcade stick)
    OLD!
    360 only

  5. #2185 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Razer sunt fail.Sa-si vada de Wow-ul lor.Acum se cred si fighteri...

  6. #2186 SP
    Member monstrul's Avatar
    sper sa faca si versiune de ps3

  7. #2187 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Tipul spune acolo ca "spera" sa faca si pe PS3.
    Acum ei probabil se gandesc la faptul ca in ceea ce tine de comunitate online xbawks sunt ceva in fata la fighting games fata de PS3.

    Pe de alta parte EVO-ul se tine pe PS3 set-ups. we'll see...
    @mike da la mousi sunt fail rau la fiabilitate

  8. #2188 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #2189 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salutare , greu cu controleru sa joci SSIV , mai ales daca vreis ajoci tactic si nu la abureala.. mi-ar trebui un fight stick ...

  10. #2190 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Nu e neaparat necesar un stick.Multi playeri buni joaca pe pad.Conteazaa mai mult cu ce te obisnuiesti.

  11. #2191 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    TOPANGA TV - TOPANGA TV

    Pentru cine nu a vazut FT10-ul intre Daigo si PoongKO, incepe la min 35.

    L-as intitula "Go for the kill"

    Youtube ver:


  12. #2192 SP
    Junior Member thirdlion's Avatar
    Linkul de mai jos este pt Bozy... nu stiam sa iti explic prea bine cum era setup-ul lui akuma (ca nu joc cu HK ci 3xK... deci nu il folosesc) ...dar in tutorialul de mai jos poti vedea pe la minutul 2:30

  13. #2193 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Nice, am inteles acum ce ziceai

    10x!

  14. #2194 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Mi-am adus aminte de o treaba cu care m-ati stresat la offline. Pentru cei care nu stiu, pretul real de la sala de console este de 6 lei/controller/ora. Cum noi stam cu 2 controllere tot timpul, pe 4 console, 7 ore, la un mic calcul avem 12lei X 4cons X 7 ore = 336 lei. Faptul ca platim doar 200 cred ca ar trebui sa faca sa dispara comentariile de genul "e prea scump", "de ce platesc atat cand vin si cu consola si cu controllere", etc. Am discutat cu cei de la sala inca de la primul offline sa ne faca o oferta si asta a iesit.

    Nu e sala mea si nu fac afaceri din asta. Daca odata pe luna (sau cand ne strangem) vi se pare mult sa platiti 20 lei pentru cat stam, gasiti voi alt loc mai bun si mai ieftin.

  15. #2195 SP
    Member Ares's Avatar
    de curiozitate , cine a spus ca este mult 20 de lei ptr 6-7 ore de joc?

  16. #2196 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Eh, mai multi, conteaza acum sa zic niste nume? Se stiu ei

  17. #2197 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Da.Expune-i!

  18. #2198 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Sincer, chiar am sa va rog ca de acum inainte sa se ocupe altcineva de organizare. Ca nu stiu cum dracu se face ca mereu sunt eu de vina cu ceva. Ba nu e pizza nu stiu cum, ba e scump la sala, etc...

    Unu nu zice, ba Bozy, bravo ma, ne-am strans si azi, ne-am jucat, a fost beton.

    Si iar sincer, asta cu 20 lei e scump imi provoaca sila. Daca aici s-a ajuns prefer sa stau acasa.

  19. #2199 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Eh, mai multi, conteaza acum sa zic niste nume? Se stiu ei
    Niste simpatici...
    Pai sunt liberi sa stea acasa...noi luam 2 console si ne facem treaba nu e bai, asa e romanu'
    Si mai bine daca suntem putini ne strangem moca la vechea locatie si sa le stea in gat!

    Sincer toata asta i-o datoram lui Radu fara de care ramaneam la stadiul de online monsters fara sa stabilim nici o legatura#foreveralone
    #stayfree
    #lmfao
    #kthxbye
    #EXTATSU

  20. #2200 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Sincer, chiar am sa va rog ca de acum inainte sa se ocupe altcineva de organizare. Ca nu stiu cum dracu se face ca mereu sunt eu de vina cu ceva. Ba nu e pizza nu stiu cum, ba e scump la sala, etc...

    Unu nu zice, ba Bozy, bravo ma, ne-am strans si azi, ne-am jucat, a fost beton.

    Si iar sincer, asta cu 20 lei e scump imi provoaca sila. Daca aici s-a ajuns prefer sa stau acasa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 171 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts