Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 171 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast
Results 221 to 240 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #221 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Sa-l fi auzit ce facea cand pierdea in fata mea Mai ales cand abuzam de trash talk.
    cristian77@controller

    (bine...e halo 2 dar nu contează)



    ahahaha

    Clipul ăsta-mi aduce aminte de un gather la Cs:S vs. niște irakieni din ăia...i-am lăsat să c�știge că așa ur�t urlau de-am crezut că se sinucid �n fața PC-ului.

  2. #222 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Mi-a ajuns si mie jocu Green T-shirt > everything

    Interesant ce ziceti de prietenul Cristache si headsetul sau Io cand am jucat cu el U2 si BFBC2 /si am jucat ceva/ mi-a lasat impresia unui domn manierat, cam ofticos cand moare ce-i drept, dar care nu exagereaza insa cu spurcatul. Oricum, jos palaria pentru un jucator bun de SF4

  3. #223 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Bah sa o ia dracu de posta romana. Incredibil, inca nu mi-a ajuns nici jocul si nici un alt colet tot de pe zavvi de 2 saptamani. Am fost azi pe la toate oficiile postale din Cluj si nimic. Si de abea asteptam, chiar acum am vrut sa intreb daca a ajuns la cineva, vad ca mugabe a fost mai norocos Ti-a ajuns acasa direct sau la posta?

  4. #224 SP
    Member cristian77's Avatar
    @Ronan
    prea tare vid-ul

  5. #225 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Hey guys.Sa lasati si voi niste pareri mai detaliate ca o sa mi-l cumpar si eu ASAP! si vreau sa stiu la ce sa ma astept .

  6. #226 SP
    Member Radoo's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Bah sa o ia dracu de posta romana. Incredibil, inca nu mi-a ajuns nici jocul si nici un alt colet tot de pe zavvi de 2 saptamani. Am fost azi pe la toate oficiile postale din Cluj si nimic. Si de abea asteptam, chiar acum am vrut sa intreb daca a ajuns la cineva, vad ca mugabe a fost mai norocos Ti-a ajuns acasa direct sau la posta?
    Dacă te face să te simţi mai bine, �ţi zic că nici mie nu mi-a ajuns azi jocul. lol

  7. #227 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Hey guys.Sa lasati si voi niste pareri mai detaliate ca o sa mi-l cumpar si eu ASAP! si vreau sa stiu la ce sa ma astept .
    Daca nu ai avut/jucat sau nu ti-a placut SF4 atunci probabil nu merita sa il cumperi. Daca ai jucat SF4 si ti-a placut atunci pierzi timpul punand intrebari stupide

  8. #228 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Nu l-am avut,am jucat o singura data SF4 si am ramas .Oricum,100% il cumpar nu se pune problema,doar vroiam sa stiu ceva detalii despre joc de la niste romani,altceva decat ce am vazut/citit in reviewuri.

  9. #229 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Am pus si eu mana pe joc astazi. Superb!

  10. #230 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Am pus si eu mana pe joc astazi. Superb!
    Se vede..ma uit in friends list si esti in DOJO.
    Good fights guys....

  11. #231 SP
    Member griever666's Avatar
    Boys, nu stiu daca a postat careva asta, dar e foarte tare...anyway just in case:

    Street Fighter: Legacy Movie Coming From The Bourne Ultimatum Talent!

  12. #232 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Cum ati reusit sa deblocati color 11 & color 12 (ink / other)? Eu cand am bagat disk-ul mi-a zis ca nu a gasit salvare si daca doresc sa creez eu una. Am creat dupa care mi-a scris searching for DLC si a intrat in joc. La voi s-a intamplat altfel? Eu am salvarea de la SF4 pe hard (am inteles ca asta este tot ce trebuie sa ai).

  13. #233 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Cum ati reusit sa deblocati color 11 & color 12 (ink / other)? Eu cand am bagat disk-ul mi-a zis ca nu a gasit salvare si daca doresc sa creez eu una. Am creat dupa care mi-a scris searching for DLC si a intrat in joc. La voi s-a intamplat altfel? Eu am salvarea de la SF4 pe hard (am inteles ca asta este tot ce trebuie sa ai).
    Mie mi-a zis ca no save found, create save, dupa care searching for DLC si chiar inainte de main menu mi-a zis ca SF4 save data found si mi-a dat unlock la culorile respective

    Oricum, dupa primele 5 ore jucate ieri, pot sa zic ca per total jocul e foarte smecher si a meritat fiecare banut /iar daca un n00b spune asta, e clar ca jucatorii buni sunt in extaz /.

    Referitor la noile personaje, imi plac in mod special Cody, Guy si Dudley /poate si Adon/, insa trebuie sa recunosc ca Ibuki are unul dintre cele mai spectaculoase ultra-uri pe care le-am vazut in ultima vreme. Pe de alta parte, Makoto mi se pare ultra slow Cu Hakan nu m-am incumetat sa joc deloc, dar in rest i-am incercat pe toti.

    PS: GGs last night Laurentiu-san
    PSS: Paul, sunt sigur ca azi iti ajunge si tie jocu my friend. Sa-ti faci o poza cu tricou verde sa pui aici pentru Cristache

  14. #234 SP
    Member cristian77's Avatar
    Da,dupa prima sesiune de aseara,pot spune ca e super tare si foarte complex jocul,imi va lua mult timp sa cunosc 95% caracterele mele preferate.Cel mai mult ma bucura ca Juri nu m-a dezamagit,cu toate ca e grea si complexa.Online-ul are pana acum nota 7(ne auzim cu intarziere in casca,lag , probabil voi juca doar cu romani si offline

    PS : bah,care vindeti tricoul cu Jimmy,inainte sa-l "murdariti"?

  15. #235 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    Boys, nu stiu daca a postat careva asta, dar e foarte tare...anyway just in case:

    Street Fighter: Legacy Movie Coming From The Bourne Ultimatum Talent!
    No offence dude, dar arata incredibil de prost si chicios. Un alt esec ca si The Legend of Chun-Li if you ask me. Acuma depinde, poate pentru tinerei merge, si mie mi-a placut cand aveam 7 ani Street Fighterul cu Van Damme desi a fost o prostie de film.

    Damn ce chef am de SSF4 si pana acum nici o urma de joc

  16. #236 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Online-ul are pana acum nota 7(ne auzim cu intarziere in casca,lag , probabil voi juca doar cu romani si offline
    Dupa ce ai iesit din lobby am ramas sa joc cu Minimize si brusc puteam comunica cu headset-ul si ping-ul era ceva mai ok...sincer ma ingrijoreaza aceasta problema cu lagplay, dar mai incercam.

    Cat despre culorile 11 & 12 eu avand save data de la SFIV z2 si acum avand SSFIV z3 nu pot debloca culorile which sux monkey dicks.
    Trebuie sa fac schimb cu un SFIV z1 in cel mai rau caz deoarece aceasta zona este compatibila cu z3 AFAIK cel putin in ceea ce tine de DLC.

  17. #237 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Si eu am avut SF zone 1 si acuma am luat zona 2. Poate facem cumva daca nu-mi merge nici mie.
    In other news. Get ready for battle noobs
    Attached Images Attached Images p040510_11.01.jpg

  18. #238 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Si eu am avut SF zone 1 si acuma am luat zona 2. Poate facem cumva daca nu-mi merge nici mie.
    In other news. Get ready for battle noobs
    GeGe

    Pai daca e ok si pt tine e win <> win situation.
    Imi zici pe PM daca vrei si facem schimbul...sper sa functioneze.

    ---------- Post added 04-05-2010 at 11:14 AM ----------

    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Cum ati reusit sa deblocati color 11 & color 12 (ink / other)? Eu cand am bagat disk-ul mi-a zis ca nu a gasit salvare si daca doresc sa creez eu una. Am creat dupa care mi-a scris searching for DLC si a intrat in joc. La voi s-a intamplat altfel? Eu am salvarea de la SF4 pe hard (am inteles ca asta este tot ce trebuie sa ai).

    Ce zone ai SFIV si SSFIV?

  19. #239 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Si eu am avut SF zone 1 si acuma am luat zona 2. Poate facem cumva daca nu-mi merge nici mie.
    In other news. Get ready for battle noobs
    Hmm... probabil ca d-asta mi-a mers mie din prima. Io am avut si SF4 zona 2 Oricum, ma asteptam sa bage si ei macar cate un costum alternativ free, pe disc. Am vazut ca au aparut deja pe store cateva, dar nu iau decat cand o sa bage un bundle pentru toate personajele /care ma astept sa coste vreo 10 lire /.

    PS: Nice T-shirt 'cu muschi desenati' mate
    PSS: Sa stiti ca, desi arata cam penibil, iar verdele e destul de strident, tricoul e bumbac 100% si e tocmai bun pentru o sesiune prelungita de gaming urmata de un plonjon direct in pat

  20. #240 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Ce zone ai SFIV si SSFIV?
    Zona 2 si Zona 3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 171 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts