Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 171 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast
Results 281 to 300 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #281 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Nu luati Prima Guide.Framedata-u nu este corect in mare parte.In guide au pus frame data din diverse versiuni ale jocului, nu cea finala.S-a facut un poll pe SRK unde au fost rugati sa nu faca asta, dar au facut-o oricum.Mai bn asteptati pana iese framedata pe Shoryuken wiki, s-au pana se traduce ghidul japonez.Ghidul Prima nu e prea stralucit, frame data-ul e un aspect important, dar cum am zis, are foarte multe greseli.Daca doriti, puteti downloada de pe un torrent pana si hitboxurile tuturor celor 35 de charuri.
    De asemenea, puteti gasi toate informatiile de care aveti nevoie legate de joc tot pe SRK.Viata si stunul tuturor personajelor, diverse combouri, strategii generale, matchup specifics pentru fiecare char, si Maj pe Sonichurricane a postat un excelent ghid pentru footsies.

  2. #282 SP
    Member Ares's Avatar
    oarecum are dreptate in sensul ca eu incerc sa fac diferite "scheme" care evident ca nu ies si pare ca apas haotic

  3. #283 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Challange mode man!

  4. #284 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Sunt foarte dezamagit de online. Poate inca nu a prea cumparat lumea jocul, dar eu asteptam foarte mult sa joc team battle insa nu intra nici dracu. Iar pe langa asta ranked e mai laggy decat era SF4. Aiurea.

  5. #285 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Nu cred ca o sa mearga prea bine asa cu "random" guys.Cel mai bine pe Shoryuken, sau aici, faceti o echipa, si stabiliti cand sa intrati, asa ar fi cel mai sigur.

  6. #286 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Poi tocmai puteau si astia de la cacacom sa faca un team matchup. Nu sa tot astepti pana intra unu, care iese, intra altu, care iese si ala. Ca doar nu cred ca nu mai sunt cate 2-3 prieteni in lumea asta care-si fac echipa si asteapta.
    Ii facut prost match-upul, ii facut prost tot onlineul, chiar daca au zis ca o sa-i aduca imbunatatiri. E fun cu lobby dar nu poti folosi casca, e fun cu team battle dar nu intra nimeni, e fun ranked cu toti masherii. Sa vedem marele tournament DLC ce aduce.
    GG in seara asta baieti ( cristi, mini, Isus )

  7. #287 SP
    Member Ares's Avatar
    GG copilasi ...sper sa ne vedem si maine seara


    pupici

  8. #288 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by gizas4all View Post
    GG copilasi ...sper sa ne vedem si maine seara
    Oh jezaz, after last night i'm going to hell for shure.

  9. #289 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    The Evolution of the Hadouken - http://www.consolegames.ro/forum/341802-post28.html

  10. #290 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Salutare,

    Guyz, mai bagati va rog in seama seara online si oamenii noi de pe aici, chiar daca probabil nu se ridica la nivelul vostru de expertiza.

    Daca vreti sa jucati numai intre voi este fain dar nu prea mai vad rostul anumitor discutii de pe thread in acest caz.

    Intr-un fel m-am bucurat ca am gasit si alti gameri romani de SSF4 cu care ma asteptam sa joc cateva meciuri, seara ca baietii...

    Daca chiar aveti cercul vostru restrans, propun sa ne comunicati acest lucru celor mai noi de pe forum care vor sa va bage in seama dar oarecum va "deranjeaza" facand asta.

    Nu vreau sa supar pe nimeni, doar ca m-am simtit aiurea sa va vad online, sa va scriu un mesaj daca jucam ceva si sa nu primesc nimic, ignore...

    Sper ca intelegeti ce vreau sa zic.

    Bafta!

  11. #291 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Eu nu am primit nici un mesaj de la tine, nu te-am vazut online aseara desi nu aveam cu cine juca dupa ce au iesit cristache , pooaul si jizaz. Din cate tin minte ti-am trimis friend request insa nu am si verificat daca ai dat accept.

  12. #292 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Online mode sucks! Poate inca nu au destui jocul... dar momentan este mai trist ca la SF4.

  13. #293 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Online mode sucks! Poate inca nu au destui jocul... dar momentan este mai trist ca la SF4.
    Tocmai am incercat LIVE pe 360, same ****.

  14. #294 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Ti-am dat accept acum 2 seri cand ti-am zis si salut, n-ai zis nimic, am zis OK, ocupat...

    Aseara am dat invite la cativa de aici si intrebat cristache daca jucam ceva si iar nimic

    Referitor la plangerile cu online-ul: am observat la RANKED de exemplu ca daca dai join (quick match) stai destul pana prinzi pe careva, insa aseara am dat create game (any region) si in cateva secunde era cineva in joc, ceea ce mi se pare destul de OK.

    E posibil sa nu fie inca foarte multi posesori ai jocului, insa mie mi se pare mai OK facut online-ul decat in SF4

  15. #295 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Salutare,

    Guyz, mai bagati va rog in seama seara online si oamenii noi de pe aici, chiar daca probabil nu se ridica la nivelul vostru de expertiza.

    Daca vreti sa jucati numai intre voi este fain dar nu prea mai vad rostul anumitor discutii de pe thread in acest caz.

    Intr-un fel m-am bucurat ca am gasit si alti gameri romani de SSF4 cu care ma asteptam sa joc cateva meciuri, seara ca baietii...

    Daca chiar aveti cercul vostru restrans, propun sa ne comunicati acest lucru celor mai noi de pe forum care vor sa va bage in seama dar oarecum va "deranjeaza" facand asta.

    Nu vreau sa supar pe nimeni, doar ca m-am simtit aiurea sa va vad online, sa va scriu un mesaj daca jucam ceva si sa nu primesc nimic, ignore...

    Sper ca intelegeti ce vreau sa zic.

    Bafta!
    Hai ca joc io cu tine diseara dude, no problem Facem n00by endless matches cu gizas si cristache

    Nu stiu exact ce s-a mai intamplat aseara pentru ca io am jucat putin dupa-amiaza cu Laurentiu, dupa care m-am dus la tuns, am mai intrat o juma de ora la trials si am iesit de tot ca era meci Oricum m-am ofticat putin pentru ca imi ies miscarile aiurea pe stick /de-abia pe saptamana viitoare imi astept si io piesele Sanwa /

    Nu cred ca se pune problema sa nu vrea cineva sa joace cu tine. Si io-s nuby si nu m-au renegat baietii, desi probabil e neplacut si pentru ei sa nu joace cu cineva care nu poses a real challenge. Cu cat mai multi jucatori romani de SSF4, cu atat mai bine. Sa le dam peste nas strainilor aroganti in ranked matches

    In rest, referitor la Prima Guide, io l-am luat si nu regret achizitia. Se pare ca are intr-adevar niste probleme cu frame data, dar macar sa ajung io la un asa nivel incat singura mea lipsa sa fie necunoasterea frame-urilor lol

  16. #296 SP
    Junior Member doidor's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Hai ca joc io cu tine diseara dude, no problem Facem n00by endless matches cu gizas si cristache

    Nu stiu exact ce s-a mai intamplat aseara pentru ca io am jucat putin dupa-amiaza cu Laurentiu, dupa care m-am dus la tuns, am mai intrat o juma de ora la trials si am iesit de tot ca era meci Oricum m-am ofticat putin pentru ca imi ies miscarile aiurea pe stick /de-abia pe saptamana viitoare imi astept si io piesele Sanwa /

    Nu cred ca se pune problema sa nu vrea cineva sa joace cu tine. Si io-s nuby si nu m-au renegat baietii, desi probabil e neplacut si pentru ei sa nu joace cu cineva care nu poses a real challenge. Cu cat mai multi jucatori romani de SSF4, cu atat mai bine. Sa le dam peste nas strainilor aroganti in ranked matches

    In rest, referitor la Prima Guide, io l-am luat si nu regret achizitia. Se pare ca are intr-adevar niste probleme cu frame data, dar macar sa ajung io la un asa nivel incat singura mea lipsa sa fie necunoasterea frame-urilor lol
    De unde ti-ai comandat piesele Sanwa, de la RobertDinu?

  17. #297 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Tocmai am incercat LIVE pe 360, same ****.
    ...pe LIVE suntem doar doi lol: Eu și Axe

    Acum - unul se joacă Tekken 6 iar celălalt e la școală lol

  18. #298 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Hai ca joc io cu tine diseara dude, no problem Facem n00by endless matches cu gizas si cristache

    Nu cred ca se pune problema sa nu vrea cineva sa joace cu tine. Si io-s nuby si nu m-au renegat baietii, desi probabil e neplacut si pentru ei sa nu joace cu cineva care nu poses a real challenge. Cu cat mai multi jucatori romani de SSF4, cu atat mai bine. Sa le dam peste nas strainilor aroganti in ranked matches
    Perfect

    Ceva de genu ma gandeam si eu, daca suntem mai multi noobi, jucam intre noi pana suntem ceva mai less noobish Dar sincer ca sa ajungem aici tre sa jucam si cu maiestrii pokemoni cum le zic eu astora prea buni

    Ne vedem diseara online.

    Bafta!

  19. #299 SP
    Senior Member boga's Avatar
    SANWA JOYSTICK JLF-TP-8YT - DARK BLUE BALLTOP JLFTP8YT on eBay (end time 09-May-10 11:32:31 BST) - ebay, sunt baietii de la gremlinsolutions. Am luat un joystick si 8 butoane si am dat 230 de lei cu transportu in RO international signed for. Puteam sa apelez si la RD, dar avea de asteptat ceva.

    Oricum, tinand cont ca stick-ul CE mi l-a luat prietena cadou, investitia mea e doar asta in piesele Sanwa. Recunosc ca imi place mai mult cum arata un TE, dar pentru moment o sa ma multumesc cu varianta asta

  20. #300 SP
    Member cristian77's Avatar
    @bozyblue
    Ti-am dat accept la friend request,dar ai fost offline aseara.Probabil mi-ai dat mesaj,o sa verific,dar eu nu l-am vazut aseara,ori eram prea concentrat la joc ori eram prin casa,in timp ce jucau ceilalti baieti(toti luam bataie si o pauza pe bara )
    See you tonight dude

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 171 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts