Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 171 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast
Results 301 to 320 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #301 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    @bozyblueSee you tonight dude
    I hate you guys!

  2. #302 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    @bozyblue
    Ti-am dat accept la friend request,dar ai fost offline aseara.Probabil mi-ai dat mesaj,o sa verific,dar eu nu l-am vazut aseara,ori eram prea concentrat la joc ori eram prin casa,in timp ce jucau ceilalti baieti(toti luam bataie si o pauza pe bara )
    See you tonight dude
    Am intrat ieri in jur de 18 dupa care pe la 22:30 pana pe la 1...

    Am inteles, nu-i bai, ne gasin noi pana la urma, ideea e sa jucam ceva

    Foarte tare daca va strangeti mai multi intr-un loc, si bagati SSF4

    Ne gasim diseara, sper

  3. #303 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Un lobby de 8 persoane este fun, chiar daca nu se prea poate conversa verbal (personal prefer text chat), Dar ... 8 lobby players poate sa fie cam mult pentru unelele persoane, astepti mult pana iti vine randul sa joci etc...
    O solutie ar fi 2 x 4 lobby players si sa ne mai schimbam intre noi cand si cand, asa fiecare o sa joace cu fiecare. Doar o sugestie...

  4. #304 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    O solutie ar fi 2 x 4 lobby players si sa ne mai schimbam intre noi cand si cand, asa fiecare o sa joace cu fiecare. Doar o sugestie...
    Subscriu!

    Inca nu am headset, deci la partea cu vorbit-ul nu va pot deranja

  5. #305 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Subscriu!

    Inca nu am headset, deci la partea cu vorbit-ul nu va pot deranja
    Cu p..a si pi..a se poate si scrie

    ---------- Post added 06-05-2010 at 04:24 PM ----------

    FT10 with jayce and shizza, ft10 leveluplive on USTREAM. Gaming Entertainment

  6. #306 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Vreau sa propun un mic targ pentru o persoana serioasa.
    Maine imi cumpar un card PSN Us de 20$ pentru a cumpara Ssf4 costume packs. Cardul de 20$ o sa imi ajunga pentru primele 4 costume packs.
    Ma intereseaza cine este dispus sa cumpere ultimile 3 costume packs si sa dea share cu mine, evidend eu o sa fac la fel.

  7. #307 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Mai bine de mine ca am casca stricata Se joaca in seara asta?

  8. #308 SP
    Member Radoo's Avatar
    V-am dat add: gizaz, bozyblue şi cristache. Şi eu �s �ncepător. De fapt am mai dat la vreo doi de-aici mai de mult, dar cred că apar invisible la ei de nu m-ai invitat la meciuri pe PSN.

  9. #309 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    OMG, cum joaca "oamenii" aia din video de la cristian cu Chun si Viper, chiar si Ibuki si Guy, pfff...

    Te face sa te simti atat de mic in comparatie cu ei.... Si unul juca si de pe gamepad, WTF, cum sa joci asa de pe pad frate...

    Anyway, cool matches tonight guyz, am lista deja mult imbogatita cu friends de aici

    Cya around!

  10. #310 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    OMG, cum joaca "oamenii" aia din video de la cristian cu Chun si Viper, chiar si Ibuki si Guy, pfff...

    D-aia ei apar pe net,si noi nu Si trebuie sa tinem cont ca ei joaca asa constant,si mai trebuie sa tinem cont ca ei se antreneaza 6-10 ore pe zi ,e aproape ca un job pentru ei. De fapt la gods,gen Daigo,Mago,Justin,etc, chiar e un job gaming-ul ( eu as plati 200 euro sa dau 5 seturi cu Daigo sau Justin )

  11. #311 SP
    Member Ares's Avatar
    diseara ne bagam ???? aseara nu am fost acasa
    recuperez diseara daca sunteti

    bafta

  12. #312 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    D-aia ei apar pe net,si noi nu Si trebuie sa tinem cont ca ei joaca asa constant,si mai trebuie sa tinem cont ca ei se antreneaza 6-10 ore pe zi ,e aproape ca un job pentru ei. De fapt la gods,gen Daigo,Mago,Justin,etc, chiar e un job gaming-ul ( eu as plati 200 euro sa dau 5 seturi cu Daigo sau Justin )
    Probabil ca daca am juca si noi atat de mult cat joaca ei am juca "ceva" mai bine dar totusi zic ca este chestie de inner talent, tre sa te pricepi, sa te prinda, sa te concentrezi enorm ca sa joci in halu ala

    Daigo, Justin - da stiu ce zici, codati la maxim! Dar e o adevarata placere sa te uiti la ei jucand, de aceea castiga bani, este ca un job pentru ei, se vede ca le place si cu totii stim ca atunci cand amesteci business with pleasure ies cele mai bune rezultate Nu cred ca as da bani sa joc cu ei pentru ca outcome-ul ar fi prea clar Poate le-as cere bani daca as reusi sa le iau "Perfect"-ul intr-un joc cu ei

    Legat de aseara, te misti bine cu Chun Li, te-ai axat pe ea si se vede experienta. Mai bagi si altii, am vazut ceva Rufus?

    La un mom dat s-a jucat numai cu caractere noi. Dupa ce ai aparut cu Chun a iesit un amalgam

    Mini si Alecs sunt si ei on another level, gg guyz!

  13. #313 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by gizas4all View Post
    diseara ne bagam ???? aseara nu am fost acasa
    recuperez diseara daca sunteti

    bafta
    Sure dude Din pacate nici io n-am reusit sa joc prea mult aseara, eram plecat de la 6 dimineata si am fost rupt Azi in schimb am liber deci o sa fiu si eu prezent de pe la un 5 jumate-6 pana noaptea tarziu.

    Bozy, fly2mate e roman si el? Am vazut ca era aseara in lobby cu noi, dar a iesit imediat dupa ce am intrat si eu. By the way, nicely played my friend

  14. #314 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    D-aia ei apar pe net,si noi nu Si trebuie sa tinem cont ca ei joaca asa constant,si mai trebuie sa tinem cont ca ei se antreneaza 6-10 ore pe zi ,e aproape ca un job pentru ei. De fapt la gods,gen Daigo,Mago,Justin,etc, chiar e un job gaming-ul ( eu as plati 200 euro sa dau 5 seturi cu Daigo sau Justin )

    Numai pt Justin este.
    Daigo si Mago au job, e doar la nivelul de hobby.
    lol le-ai da bani sa te bata de nu mai stii de tine?..makes no sense

    In fine, un video cu Mago jucand SSFIV pe LIVE...enjoy:



    Mai sunt 2 vid-uri in channel, inca unul cu Mago si unul featuring Kuma (Dic).

  15. #315 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Bozy, fly2mate e roman si el? Am vazut ca era aseara in lobby cu noi, dar a iesit imediat dupa ce am intrat si eu. By the way, nicely played my friend
    Sincer nu stiu cine-i fly2mate, dupa semnal parea roman si el, am crezut ca e unul din prietenii vostri Parca l-am si adaugat ca friend aseara... Din lista de 2 friends am ajuns aseara la peste 10 cred, nici nu mai stiu ce si cum se intampla Din moment ce-s jucatori de SSF4, e-n regula

    Multam de aprecieri, dar sunt cam praf sincer Am bagat putin aseara RANKED si mi-au rupt capu cativa care de asemenea nu erau straluciti. Si-i asa stresant sa vezi punctele cum se duc la alt noob

    Am de invatat la partea de combos, n-am nicio legatura. In rest le mai nimeresc si eu

    GG 2 u 2 aseara, sper sa ne mai gasim sa mai schimbam niste virtual fists

  16. #316 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Legat de aseara, te misti bine cu Chun Li, te-ai axat pe ea si se vede experienta. Mai bagi si altii, am vazut ceva Rufus?
    Dupa ce-i inveti patternu' nu o sa mai zici asa.
    Cristi joaca "bine" cu Blanka dar in ultimul timp l-a cam neglijat si nu stiu cum sa-l bat. Tot timpu imi lua cateva runde si cum incepeam sa-l invat, schimba caracteru.

    ---------- Post added 07-05-2010 at 12:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Sincer nu stiu cine-i fly2mate, dupa semnal parea roman si el, am crezut ca e unul din prietenii vostri
    Nasul lui Cristi. It's a family thing!

  17. #317 SP
    Member cristian77's Avatar
    @Andrei aka nubusan aka lagfighter,vezi-ti de canadismele tale si da-ne noua pace

    Fly2mate este nasul meu,intr-adevar,aradean

    @bozyblue Chun e secondary pt mine,main-ul este Blanka,dar nu l-am mai jucat de 100 de ani.Rufus e un hobby,la fel ca si Juri,Ryu,etc,mi-ar place sa am timp de training,dar... so,o ard casual si asta este,oricum la set de pana la 10 sa zicem,doar Mini ma capaceste,la restul zic eu ca le fac fatza .Btw,nici unul din baietii cu,care ai jucat nu a ales main-ul,ca te alegeai cu cateva PP-uri,acum se pare ca jucam doar noutati .Mie nu prea-mi plac caracterele astea noi,in afara de Juri,asa ca joc ce imi place(so,nu mai comentati ca nu joc new chars,because i don t give a ****)

    See you tonight on stage

  18. #318 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    (so,nu mai comentati ca nu joc new chars,because i don t give a ****)
    Fa diferenta intre a juca pt fun si a juca la castig , fckin turtle. Altfel ai sa joci singur.

  19. #319 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Fly2mate este nasul meu,intr-adevar,aradean
    Good to know, o sa-i dau si io add

  20. #320 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    Poongko having some fun. O_O
    La un moment dat se pierde si el in mix-ups, nici nu mai stie ce naiba sa mai faca. lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 171 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts