Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 45

Thread: The Crew Motorfest

  1. #21 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    IGN când nu vrea sa supere pe nimeni, nici companiile, nici gamerii, joacă safe cu nota 7. Probabil ca aici e meritată, da e o memă deja asta cu 7-le de la IGN.

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am observat ca este un trend asta cu hate Ubisoft degeaba, lucru care se aplica si aici - depunctam jocul pentru ca ei spun ca avem 600 de masini, dar de fapt au multe variatii de la aceleasi masini - pai...nu asta fac toti? GT? FM? FH? Acolo depuncteaza din cauza asta?

    Jocul are unele probleme si desigur ca reviews-urile si notele sunt super subiective, dar nu mi se pare corect sa depunctezi doar anumite jocuri pentru lucruri pe care le regasesti si in alte locuri, unde nu depunctezi sau nici macar nu mentionezi.

    In rest, eu il joc de cateva zile si voi veni cu un review, sper eu, destul de complex, as usual, dar ca idee generala, jocul este mult peste asteptari si nu doar comparat cu jocurile anterioare ci cu jocurile actuale asemanatoare.

  3. #23 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Mie îmi place cum arată, nu am jucat. Ținând cont că alt joc de genul acesta anul ăsta nu avem. Mă bucur că au învățat să facă și ei jocuri cu mașini.Că avem o copie FH pe mine nu mă deranjează, nu am unde juca Forza.
    Am văzut că are un fast travel rapid, aproape ca la Spider-Man. Așa că îl voi cumpăra la o reducere.
    Pare intuitiv și nu te face să te pierzi pe hartă în enșpe mii de activități cum e 'dincolo'.

  4. #24 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Imi place cum arata insa momentan ii spun pass. Cand va fi la reducere, voi vedea. Componenta online nu ma intereseaza, iar barcile si avioanele.... Nu multumesc! Ma face sa ma gandesc la GTA.

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg de ce nu-l testati weekendu asta... aveti trial de 5h, timp de 4 zile de la lansare, adica pana azi.

  6. #26 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Eu l-as testa Raz insa am Internet cu portia aici in Germania. Asta e si motivul care cumpar multe discuri pe disc. Ieri am instalat noul MK, a copiat 30gb de pe disc si a descarcat vreo 85 de GB de pe internet. Ca idee eu am 500 GB si mie se reseteaza la finalul lunii. Mai am 150 care trag de ei . Unde locuiesc eu nu este tras cablul de internet fiind bloc nou si se pare ca nici nu va fi tras curand (pe sub pamant). Il testam ca masinile arata super, sunt curios cum se simt in controller.

  7. #27 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    L-am jucat si eu putin in weekend, mie imi place.
    Imi plac jocurile open world, sa explorez in timp ce ascult muzica.
    Nu inteleg ce au facut cu avioanele, le-au unit? Acum sunt alea de freestyle impreuna cu cele de la air race? Am vazut ca e un buton, extreme mode care imi da scurt circuit la creier.
    Nu imi aduc aminte de asta in TC2.
    Grafica nu am stat sa o analizez, oricum joc in 60fps dar norii aia sunt urati cu spume.
    Masinile, dmne, haos. De ce naiba nu au facut un meniu mai simplu? 7 variante de masina X, drift, drag, etc edition. Era mai simplu sa intru la o marca anume, selectez masina si dupa sa imi am variante.
    In TC1 parca era asa, iti luai o masina si iti scria daca poti sa o faci de drift, drag, rally etc.

    Trimis de pe al meu SM-G998B folosind Tapatalk

  8. #28 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au evoluat si schimbat mult de la Crew 1 si s-au indepartat foarte mult de la ideea initiala.

    Nu am inteles faza cu norii - ce anume e urat la ei? Sunt volumetrici si arata foarte bine - joc pe PS5 in modul 60fps.
    Dar da, e un singur playlist cu barci si avioane, dar o sa scriu mai pe larg despre asta in review
    Iar modul freestyle e ft simplu - e exact cum se controlau avioanele in Crew 2 - cat timp tii apasat pe X, poti intoarce avionul cum vrei, este un mod mai...greu sa zicem, nu atat de arcade/simplu ca in mod normal.

  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am revenit si cu review putin cam lung si plin de informatii

  10. #30 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Multumesc pentru review Raz! Content adaugat = DLC = extra cash. Si sa nu uitam de "...its omnipresent microtransaction opportunities are still tedious." Luke Reilly, IGN - un reviewer care mananca joacele cu masini pe paine

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu neaparat. Ei au bagat content in fiecare joc, majoritatea fara bani. DLC-urile adauga doar acele Year x cu challenges si noi masini, dar curse sau activitati de facut pe harti, ma astept sa nu fie contra cost.

    In Crew 2, fara sa bag niciun ban, s-au vazut diferente colosale intre ani, dpdv ce se putea face in joc - la inceput aveau, la fel, doar acele misiuni prin orasele principale.

  12. #32 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un nou Free Trial de 5h in intervalul 10-20 Octombrie.

    Chiar va recomand sa-i dati o sansa

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La aproape o luna de la lansare, a scos si DF analiza:

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Season 2:

  15. #35 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Va salut. Știe cineva cum as putea sa resetez progresia in The Crew Motorfest și sa încep "New Game"?. L-am încercat pe când au dat trail și am dat pe repede înainte vreo 2-3 ore fără sa fiu atent la. ce se întâmplă acolo. Acum l-am achiziționat și as vrea sa o iau de la început. Se poate?

  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din pacate, din cate vad aici si nu numai, nu se poate.
    Salvarile sunt complet pe serverul lor.

  17. #37 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Și totuși dacă mi-aș face un cont nou, presupun ca as putea sa o iau de la început, nu?

  18. #38 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce fel de cont? Ubi? Daca da, ai pierde progresul altor jocuri.

    Personal nu as face, mai ales pt un astfel de joc. Acele 2-3 cinematics le poti vedea pe youtube, iar masinile oricum nu conteaza prea mult, pentru ca-ti vei tot cumpara/primi altele.

  19. #39 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Ma refer la un cont nou pe consola. Chiar și cont de Ubisoft, nu ma deranjează pentru ca nu rejoc jocurile lor. Ce am terminat e terminat și nu mai intru în ele

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca-l ai pe disc, sure, nu e o idee rea, dar salvarea este in contul Ubi. Mai bine faci un cont Ubi nou.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. The Crew 2 By OEE in forum Console Club
    Replies: 83 Last Post: 23-07-2021, 20:07
  2. The Crew By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 309 Last Post: 19-06-2019, 18:43
  3. Vand The Crew 2 PS4 Sigilat By Chewie in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 11-07-2018, 21:46
  4. Vand Tom Clany's The Division,The Crew Ultimate Edition,Watch Dogs Ps4 By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2017, 08:07
  5. Comunitate - THE CREW By Patrunjelu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 11-01-2016, 22:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts