@BizZare: Daaa, canta maneleGlumesc, man. Da, are sunete on/off/eject, sunt interesante, parca imi plac mai mult decat cele de la editia Halo 4. Poate o sa fac un video, dar nu sunt convins ca inregistreaza cum trebuie telefonul.
![]()
@BizZare: Daaa, canta maneleGlumesc, man. Da, are sunete on/off/eject, sunt interesante, parca imi plac mai mult decat cele de la editia Halo 4. Poate o sa fac un video, dar nu sunt convins ca inregistreaza cum trebuie telefonul.
![]()
Wolfenstein New Order
Fifa 2015
Diablo III
Assassin's Credd 2 (din cate am vazut e singurul joc care toti il lauda!)
Traiam cu impresia ca am un Wii, se pare insa ca l-am dat acum cativa ani. Am pierdut toata dupa masa de ieri cautand dupa el, dar nu aveam ce sa mai gasesc. Am luat repede altul cu 200lei, problema e ca nici jocurile nu mai sunt![]()
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks