Excelent joc - bravo domnu raf
Nu mai bine m-ai puneai 10 ron si luai Collector's edition de la webpredator versiunea de PS 3 sau luai prin robert mult mai ieftin editia normala de PS3 cat si de 360.![]()
Lasati omu sa se bucure - era Monky in shoping spree .. nu se mai putea abtine - cand a venit vanzatoarea cu jocu cerut nu mai stia ce sa faca ii venea sa o pupe... ahahah
The great SF4 ... again
Da Gozfader 2
Si putin feedback for my soul... with triggers, of course
Acest thread se numeste "Ce ne-am cumparat astazi". Nu ii vad numele "Laudati cat mai mult sau cereti detalii celui ce si-a cumparat". Deci, limitati-va la a posta ce v-ati cumparat azi. Jumatate de thread este plin de off-topic. Daca este apreciat obiectul achizitionat, exista sistem de multumire.
Justitiarul
skinul si consola juniorului
din pacate partea de jos de la usb degeaba o puneam pt ca e gandita pt versiunea de 60GB![]()
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks