Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1044 of 1107 FirstFirst ... 44 544 944 994 1034 1042 1043 1044 1045 1046 1054 1094 ... LastLast
Results 20,861 to 20,880 of 22130

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #20861 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar


    TLOU2 - 300 lei de pe Altex
    Sayonara Wild Hearts - ~30$ de pe iam8bit

  2. #20862 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    630ron TLoU2 CE + 75ron GT Spec II ! Emag Genius 100% worth it !
    Attached Images Attached Images f351dd03-2d56-49a6-b553-e6fca6a1d8f6.jpeg

  3. #20863 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    630ron TLoU2 CE + 75ron GT Spec II ! Emag Genius 100% worth it !
    Asa mare reducere ti-au facut la Tlou2 cu genius ? vroiam sa fac si eu genius dar pe langa ca nu sunt intr-un oras 'suportat' si costa 100 lei pe an am zis ca nu are rost sa fac, fain pret oricum.

  4. #20864 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Asa mare reducere ti-au facut la Tlou2 cu genius ? vroiam sa fac si eu genius dar pe langa ca nu sunt intr-un oras 'suportat' si costa 100 lei pe an am zis ca nu are rost sa fac, fain pret oricum.
    Poți să-ți faci oricum genius pt reduceri și retur extins la 60 de zile. Indiferent de oraș. Doar că dc nu ești în oraș suportat nu beneficiezi de livrare de pe o zi pe alta și curierat moca.

  5. #20865 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Chiar inainte sa iti scriu am vandut copia TLoU cu care a venit consola ! Se mai adauga si voucher-ul de -25% si am iesit cum nu se putea mai bine ! Nu mai stiu cine a dat vestea aici pe forum cu genius-ul emag , dar il caut si o sa-i multumesc pt pont ! Tipul care a cumparat copia de la mine s-a ofticat ca a prapadit voucher-ul pe o comanda de 50ron !

  6. #20866 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Chiar inainte sa iti scriu am vandut copia TLoU cu care a venit consola ! Se mai adauga si voucher-ul de -25% si am iesit cum nu se putea mai bine ! Nu mai stiu cine a dat vestea aici pe forum cu genius-ul emag , dar il caut si o sa-i multumesc pt pont ! Tipul care a cumparat copia de la mine s-a ofticat ca a prapadit voucher-ul pe o comanda de 50ron !
    Voucher-ul îl ai săptămânal și îl poți folosi depinde de ce oferte au. Once a week

  7. #20867 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Chiar inainte sa iti scriu am vandut copia TLoU cu care a venit consola ! Se mai adauga si voucher-ul de -25% si am iesit cum nu se putea mai bine ! Nu mai stiu cine a dat vestea aici pe forum cu genius-ul emag , dar il caut si o sa-i multumesc pt pont ! Tipul care a cumparat copia de la mine s-a ofticat ca a prapadit voucher-ul pe o comanda de 50ron !
    Eh, pai eu oricum le tin pentru colectie nu vand nimica, vazusem geniusul si eu de ceva saptamana si vroiam sa fac, era bine daca aratau preturile cu discountul genius In fine, e bine de stiut pentru altii.

  8. #20868 SP
    Junior Member CosmiNL's Avatar
    Era timpul pentru un upgrade

    Sent from my GM1913 using Tapatalk

  9. #20869 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Far Cry New Dawn 60 lei
    AC Odyssey 60 lei | Olx

    Carcasa cu Far Cry a ajuns sparta intr-un colt... marca Fan Courier.
    Attached Images Attached Images phpsxjluvpm.jpg

  10. #20870 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Ce ne-am cumparat azi - console

    Dualshock 4 Berry Blue de la eMag (147,9 lei - resigilat).

    Cel vechi a suferit un mic accident.


  11. #20871 SP
    Member tudort's Avatar
    În sfârșit am ridicat precomanda @eMag ... A fost cu întârziere și apoi am întârziat eu să o ridic dar până la urmă totul a fost bine și am achitat doar 399 ... Abia aștept să-l joc

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  12. #20872 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum adica "doar" 399? Asta e pretul si acum la SE

  13. #20873 SP
    Junior Member CosmiNL's Avatar
    Am securizat precomanda de PS5, aparent voi fi al 18-lea pe lista de livrare la lansare

    Sent from my GM1913 using Tapatalk

  14. #20874 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    9.999 euro? dar cate ai luat domne?

    Si cum factureaza daca nu se stie pretul inca? Estimativ?Eventual se da sau ia o diferenta la livrare?

  15. #20875 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Cadou de la sotie
    Attached Images Attached Images img_2339.jpg

  16. #20876 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    410 de la emag. Era resigilata la 510 (si intr-adevar cutia exterioara e cam muci vizual cu multe chestii lipite pe ea, DAR totul în interior era sigilat). Am mai aplicat un voucher de 100 de lei care îl aveam de la întârzierea pre-comenzii de Ghost of Tsushima - deci CE la preț de Special Ed. dar cutia externă din hârtie cam muci. Transport moca cu Genius.

    Una peste alta, mulțumesc celui care a refuzat cutia pt că avea comanda de emag lipită direct pe cutie

  17. #20877 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Ca tot s-a încins atmosfera, am luat un cooler pentru ps 4 slim

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

  18. #20878 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cartus View Post
    Ca tot s-a încins atmosfera, am luat un cooler pentru ps 4 slim
    Sincer nu sunt bune de nimic coolerele astea.Nu scad temperatura aproape deloc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #20879 SP
    Junior Member tony_roti's Avatar
    - Detroid Become Human 121,54 lei Altex
    - Shadow Of The Tomb Raider 65,94 Altex
    - The Last Of Us Remastered sigilat - 50 lei piata locala

    Stiu ca lumea cumpara The Last Of Us part II dar mie mi se pare prea scump momentan. Mai astept sa se ieftineasca. In schimb am terminat pe PS3 The Last Of Us si vroiam sa joc versiunea Remastered pe PS4. Stie cineva daca dupa completarea povestii principale pot juca capitolul Left Behind? Intreb pentru ca la PS3 n-am gasit nimic.
    Attached Images Attached Images p1050204.jpg p1050205.jpg

  20. #20880 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La PS3 acel DLC trebuia cumparat separat, in schimb la versiunea remaster, este inclus in joc, deci da, vei putea sa-l joci fara probleme

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  2. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3230 Last Post: 11-03-2024, 15:51
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts