Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 1109 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 184 234 634 ... LastLast
Results 2,661 to 2,680 of 22169

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #2661 SP
    007
    Banned 007's Avatar
    Cum adica? Esti abonat la revista ps si ai primit un joc gratis?

  2. #2662 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    run baby, run ...
    Attached Images Attached Images img_0824.jpg

  3. #2663 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nu chiar azi da asta miam luat XD:
    Attached Images Attached Images 21591_vga_productimage_gv-r467d3-512i_big.jpg

  4. #2664 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    news for me
    Attached Images Attached Images 24082009096.jpg 24082009097.jpg 24082009098.jpg 24082009099.jpg 24082009100.jpg

  5. #2665 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Thx to webpredator
    Attached Images Attached Images stickq.jpg

  6. #2666 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    vad ca old school nu prea se practica pe aici asa ca indulge me, nu chiar de azi, but new nonetheless.
    PS. BoDoPSX tu chiar nu te mai termini??? mai oprestete ai prea multe
    Attached Images Attached Images dsc00039.jpg

  7. #2667 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    news for me
    nu prea imi plac statuetele astea... DAR asta cu Kratos e friggin' EVIL, dude !!!
    Maiden-ul ela e un DVD live, ca nu-mi dau seama... Gears...

  8. #2668 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    maiden este statueta de resin pusa la AF resin vopsite manual

    kratos am facut seria veche de 3:d au mai ramas cele 2 din seria scoasa anul asta

  9. #2669 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Update blu ray!
    Attached Images Attached Images p1090615.jpg

  10. #2670 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Thx to webpredator si a lui maiestrie inegalabila
    Attached Images Attached Images dsc00711.jpg dsc00713.jpg dsc00715.jpg

  11. #2671 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Thanks, Webpredator!
    Attached Images Attached Images dscf7644.jpg

  12. #2672 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    thanks Mo pt help sa iau packul
    Attached Images Attached Images gow2maps.jpg

  13. #2673 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Thx to webpredator si a lui maiestrie inegalabila
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Thanks, Webpredator!
    Cat v-a ajuns? Nu ma mir daca nu o sa-mi raspunda nimeni, dar deh, pe celalalt thread nu e voie sa intreb.

  14. #2674 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    iti sugerez sa dai un pm domnului care a cumparat jocul si acolo sa iti raspunda..aicea nu prea cred

  15. #2675 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Stiu ca web le are pe forum intre 340 si 380. Ma manca sa-mi iau si eu unul, mai ales ca la shopto si thehut nu se gasesc... dar tin banii pentru Guitar Hero 5

    @Ju1ce9

    Ceva util postam si noi?

    L.E.: http://www.shopto.net/XBOX%20360/GAM...20Edition.html Daca ar fi On-Stock ce bine ar fi :-"

  16. #2676 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Cat v-a ajuns? Nu ma mir daca nu o sa-mi raspunda nimeni, dar deh, pe celalalt thread nu e voie sa intreb.
    345 RON - predare personala in Bucuresti.

    Oricum vedeti ca este diferita varianta Collector's US de cea EU. Versiunea europeana este mai saracacioasa: lipsesc carcasa aceea in forma de liliac si invelitoarea de piele de la jurnalul Dr. Young.

  17. #2677 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ah, mersi man. Acum am vazut ca sunt diferente. Invelitoarea de piele cum e? Ca mie chiar imi place jurnalul ala in varianta US

  18. #2678 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Ah, mersi man. Acum am vazut ca sunt diferente. Invelitoarea de piele cum e? Ca mie chiar imi place jurnalul ala in varianta US
    Si eu am tinut sa iau varianta US din aceleasi motive. Exterior de piele, interior catifelat. Are un logo pe fata cu Arkham. Doi nasturi cu litera A pe ei si un "snur" din acelasi material ca invelitoare propriu-zisa ce servesc la inchiderea ei. Este mai mare decat ma asteptam: are 18x14 cm (inchisa).

  19. #2679 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    X-tatic Digital v3

    puiu ala de splitter/switch imi va permite sa conectez ambele console si in felul acesta scap de teroarea boxelor tv-ului. initial m-am gindint la un setup gen amplif/receiver+boxe sau un soundbar insa avind in vedere ca in momentul in care PS3 o sa faca 3 ani in Europa voi serbatori si eu ziua de nastere a unui kratos mic (sper eu, ca daca iese afro intru la banuieli), nu prea pot sa fac galagie cu boxele o anumita perioada de timp, asa ca am optat pentru o solutie mai... eleganta.

    PS trebuia sa fie si Mass Effect Ascension insa damn, nevasta-mea a uitat sa puna si cartea in bagaj, damm. e insa pe miini sigure si vine prin noiembrie. damn.

    PPS presupun ca pot sa detaliez ce se vede in poze si ca nu se considera offtopic....
    Attached Images Attached Images img_9807.jpg img_9792.jpg

  20. #2680 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Si eu am tinut sa iau varianta US din aceleasi motive. Exterior de piele, interior catifelat. Are un logo pe fata cu Arkham. Doi nasturi cu litera A pe ei si un "snur" din acelasi material ca invelitoare propriu-zisa ce servesc la inchiderea ei. Este mai mare decat ma asteptam: are 18x14 cm (inchisa).
    Deci iti jur, ca a venit vecinul la usa, cat de tare am ras. Exterior din piele? Mai mare decat te asteptai? ...priceless

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts