Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 1107 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 205 255 655 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 22130

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #3081 SP
    Junior Member SpaceWalker's Avatar
    Pai am cautat pe computergames si am gasit cateva persoane care mai aveau asa ceva. In comert, cel putin in Constanta aici, nu prea am mai gasit.

  2. #3082 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Unde se mai gasesc aceste casete galbene?
    ...�n Cluj se găsesc peste tot

    Mai am și eu c�teva zeci

  3. #3083 SP
    Junior Member SpaceWalker's Avatar
    Da-mi un pm cu ce casete ai, daca le dai bineinteles.

  4. #3084 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by SpaceWalker View Post
    Da-mi un pm cu ce casete ai, daca le dai bineinteles.
    Nu dau nimic, sorry

  5. #3085 SP
    Junior Member SpaceWalker's Avatar
    Nici o problema!

  6. #3086 SP
    Member Cata25's Avatar
    Fifa 10.
    Attached Images Attached Images dsc06293.jpg

  7. #3087 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    "Ce poti sa-ti iei" (100 RON) : Partea a doua
    Attached Images Attached Images 100_9270.jpg 100_9271.jpg

  8. #3088 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    Batman Arkham Asylum
    thx aabelus
    Attached Images Attached Images dsc02508.jpg

  9. #3089 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    mersi mult Bandido
    Attached Images Attached Images dsc05877.jpg

  10. #3090 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update: X360 Collection -> Star Wars: The Force Unleashed (+DLC Codes)@X360
    Attached Images Attached Images img_1232.jpg img_1233.jpg

  11. #3091 SP
    Banned marian's Avatar
    am o intrebare ce rezolvati ca vad dati in specacol ?cu jocuri cumparate?

  12. #3092 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    nu se da nimeni in spectacol fiecare arata ce aduce nou colectie lor

  13. #3093 SP
    Banned marian's Avatar
    mi se pare o prostie sa dai bani pe un joc care il termini in 6 h.........totusi...............

  14. #3094 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by marian View Post
    am o intrebare ce rezolvati ca vad dati in specacol ?cu jocuri cumparate?
    Da, păi, unii mai și cumpără jocuri.
    Quote Originally Posted by marian View Post
    mi se pare o prostie sa dai bani pe un joc care il termini in 6 h.........totusi...............
    Tu nu o să ai viață lungă pe forumul acesta.

  15. #3095 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    Quote Originally Posted by marian View Post
    am o intrebare ce rezolvati ca vad dati in specacol ?cu jocuri cumparate?
    nu e ca ne dam in spectacol. pur si simplu ne luam ceva de care ne bucuram si aratam unei comunitati care intelege bucuria pe care o simti. cel putin asta e parerea mea.

  16. #3096 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Quote Originally Posted by marian View Post
    mi se pare o prostie sa dai bani pe un joc care il termini in 6 h.........totusi...............
    Inteleg ca nici pe mancare nu dai bani, ca aia se termina si mai repede.

  17. #3097 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cand ai ca si pasiune jocurile video (si cred ca toti de pe acest forum avem aceasta pasiune) ai o stare foarte euforica, asa numita "hype" - si uneori e bine sa imparti aceasta bucurie cu userii din comunitatea cu aceeasi pasiune (sa nu excludem filmele sau cartile) in acest fel le transmiti si lor o mica parte din starea ta de fericire/euforie si buna dispozitie

    Eu chiar ma bucur ca in ziua de azi putem avea un asemenea thread pe care fiecare sa puna (fara BRAVURA sau IPOCRIZIE) poze cu noile achizitii si de asemeni sunt fericit ca gamerii din Romania isi permit sa isi cumpere jocuri, accesorii si console - pentru ca, in urma cu cativa ani nu ne permiteam asa ceva.

    Eu vad expansiunea de care avem parte in ziua de azi, reduceri la jocuri - chiar si la titluri noi, dar mai ales scontari ale jocurilor vechi - dar si atentia pe care ne-o ofera firmele care aduc jocuri (in special gameshop) care a inceput sa plece urechea la glasul gamerilor si sa incerce sa satisfaca orice exigenta.

    Chiar imi doresc sa ajungem sa preferam sa cumparam jocul din magazin decat sa-l downloadat (si nu pentru ca e ieftin) ci pentru ca ne PERMITEM din punct de vedere economic - probabil ca in acel moment deja vom atinge si un nivel de civilizatie superior (nu pentru ca ne permitem sa cumpara jocuri, ci pentru ca ne permitem haine de calitate si refuzam rebuturile chinezesti si turcesti, pentru ca ne permitem sa mancam mai sanatos si refuzam toate chimicalele si nu in ultimul rand suntem mai putin stresati pentru ca nu avem grija zilei de maine)

    PS: marian - nu te obliga nimeni sa intrii pe forum, cu atat mai mult sa postezi - daca nu iti place mai bine nu o faci, pentru ca unii useri se pot simti jigniti de atitudinea ta, mai bine incerci sa intelegi despre ce e vorba si apoi sa iti expui parerea (fie ea buna, sau rea) - nu o sa sterg posturile tale pentru ca reprezinta o opinie diferita fata de majoritate si trebuie sa existe si o OPOZITIE - dar totusi sa nu exageram - si sa postam la SUBIECT - deci te rog sa postezi ontopic - Multumesc anticipat.

  18. #3098 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi dau seama de ce se simt unii frustrati cand intra pe-aici. In sfarsit in Romania a aparut un forum unde oamenii cumpara jocurile si nu se lauda ca l-au furat repede de pe torrents. Si asta e "dureros". Cum dom'le sa nu furi in Romania ?!? Pffft. Eh, uite ca noi asa de bine ne simtim cand din salariul sau alocatie ne cumparam jocul dorit... incat ne vine repede pofta sa impartasim bucuria cu ceilalti. Si postam aici... daca deranjeaza pe cineva, ignore thread si move along !

  19. #3099 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by marian View Post
    mi se pare o prostie sa dai bani pe un joc care il termini in 6 h.........totusi...............

    Bine ai venit pe aria de entuziasti. Locul tau este pe aria de ignoranti. Have fun.

  20. #3100 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Asta cu "sa dai banii pe 6 ore de joc" e din putul gandirii, mai exact din ciclul:

    - cand ma duc la cinema ma uit sa vad durata filmului. Ca doar n-oi da 20 de RON pe bilet pentru doar o ora jumate. Mereu aleg raportul calitate/pret
    - intotdeauna comand portii mari de la Mc la cartofi si suc chiar daca sunt in plus si le arunc. Doar trebuie sa profiti de ofertele intalnite la fiecare pas.
    - ce joc de c***t si mi-a mai si umplut hardul cu 12 giga. Plus arhiva ca tre sa-mi refac ratia
    - ce joc naspa mai e si asta? Nu vedeti ca are doar 2 giga. Va dati seama ce grafica urata are la dimensiunea asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  2. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3230 Last Post: 11-03-2024, 15:51
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts