Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 1109 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 314 364 764 ... LastLast
Results 5,261 to 5,280 of 22174

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #5261 SP
    Member OxygeN's Avatar
    This is ROMANIA!

  2. #5262 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Nu ziceam de "sanctionare", ma refeream de attitudinea care o are lumea cand este vorba de asa ceva in general.

    No worries, i get your point.

    Thanks

    PS: daca postez, (ironic), ca mi-am luat blank-uri ?! that will be something, right?

    (nu am nici o consola modata, si nici nu o sa am ever, ever)

  3. #5263 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    This is ROMANIA!
    Generalizezi o tara pentru alegerile unui procent. Ma doare mintea.

    @exist: Atata timp cat nu scrie ceva pe ele, nimeni nu iti poate sari in cap pentru o poza. Ma rog, sper ca ai prins ideea. Felicitarile mele pentru ce ai scris cu negru.

  4. #5264 SP
    Member szury's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Nu ziceam de "sanctionare", ma refeream de attitudinea care o are lumea cand este vorba de asa ceva in general.

    No worries, i get your point.

    Thanks

    PS: daca postez, (ironic), ca mi-am luat blank-uri ?! that will be something, right?

    (nu am nici o consola modata, si nici nu o sa am ever, ever)
    Are dreptate baiatu'

  5. #5265 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Dj Mo aia a fost doar o gluma dar vad ca tu ai inteles altceva

  6. #5266 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    (nu am nici o consola modata, si nici nu o sa am ever, ever)
    ...pentru cultura ta generală (mă rog...) un X360 Jtag nu este doar un simplu X360 modat (poate face O TONĂ de alte chestii). Documentează-te...și mai stăm de vorbă.

    C�nd aude lumea de modare...reacționează ca o fată mare.

    Vai de mine...dar cum e posibil așa ceva...inadmisibil...sida...cancer...etc. Niște aiureli...

    Pardon.

    Eu am DOUĂ console modate și �ncă UNA (nemodată) �n perfectă stare de funcționare (și urmează un JTAG) și tot cumpăr/voi cumpăra jocurile. Care-i problema? Defapt problema asta e...că majoritatea au pus egal �ntre piraterie și modat. O aberație.

    E ca și cu manelele (mă rog...cam prost exemplul dar ăsta mi-a venit acum)...toată lumea le uraște dar le ascultă-n casă, la maxim, cu geamurile �nchise.

    ...give me a break!

  7. #5267 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Ideea este ca aproape toti cei care modeaza, o fac pentru a pirata. Ca doar nu ii intereseaza ce temperatura au CPU si GPU. Aici nu trebuie sa o dam la intors.

  8. #5268 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ideea este ca aproape toti cei care modeaza, o fac pentru a pirata. Ca doar nu ii intereseaza ce temperatura au CPU si GPU. Aici nu trebuie sa o dam la intors.
    Adevărat (nimeni nu contestă asta) dar...mai există minoritatea cea care folosește (JTAG-ul) doar pentru emulatoare (pentru ajuca OLD games ). - aici mă �ncadrez eu.

    Eu sunt de părere că dacă lucrurile sunt ținute sub control...totul e oki

  9. #5269 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ok,am inteles sunt un nerorocit ,scursura societatii
    now please carry on
    ps:am si jailbreak pe iphone si cfw pe psp

  10. #5270 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    You guys realy don't get it.

    Nu e vorba de "Ce ai in sufragerie", Este vorba de cu ce NU "ar trebui sa te mandresti".

  11. #5271 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    mai lasati cearta.....

    Steelseries kinzu (ce nume tampit...)
    razer kabuto ( folositor si pentru protectie laptop )
    Attached Images Attached Images 100326_135552.jpg 100326_135659.jpg 100326_140242.jpg

  12. #5272 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar

    Action Figures

    Update
    Attached Images Attached Images 100_2001.jpg 100_2003.jpg 100_2004.jpg 100_2009.jpg 100_2010.jpg 100_2005.jpg

  13. #5273 SP
    Member szury's Avatar

    Thumbs down update si de la mine

    Ce m-am bucurat cand m-am dus azi la posta... si desfac coletul (desi era deja 40% desfacut/rupt)si vad ca fiecare carcasa si un dvdul sunt sparte (fifa09)

    Blame posta romana si mai ales userul "tibi" care l-a impachetat intr-o foaie de xerox ah.......(tre sa mai discut cu el)

    The simpsons game l-am luat de pe ebay uk la ~10 lire cu transport inclus.
    Attached Images Attached Images dscn5744_resize.jpg

  14. #5274 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Adevărat (nimeni nu contestă asta) dar...mai există minoritatea cea care folosește (JTAG-ul) doar pentru emulatoare (pentru ajuca OLD games ). - aici mă �ncadrez eu.
    lol

  15. #5275 SP
    Member szury's Avatar
    Quote Originally Posted by szury View Post
    Ce m-am bucurat cand m-am dus azi la posta... si desfac coletul (desi era deja 40% desfacut/rupt)si vad ca fiecare carcasa si un dvdul sunt sparte (fifa09)

    Blame posta romana si mai ales userul "tibi" care l-a impachetat intr-o foaie de xerox ah.......(tre sa mai discut cu el)

    The simpsons game l-am luat de pe ebay uk la ~10 lire cu transport inclus.
    btw am vb cu baiatu' si ne-am inteles. imi trimite o parte din bani inapoi.

  16. #5276 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    eXist - Vezi chestiile alea 2 de acolo "Homebrew" si "Emulators"? Daca maresti performantele unui iPhone cu Jailbreak e OMG! best thing eva! dar acu dai dovada de putina ipocrizie dupa parerea mea.

  17. #5277 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ideea este ca aproape toti cei care modeaza, o fac pentru a pirata. Ca doar nu ii intereseaza ce temperatura au CPU si GPU. Aici nu trebuie sa o dam la intors.
    Probabil ca ai dreptate, dar atata timp cat omul este constient ca pierde garantia si orice sansa de a mai juca pe Live, nu cred ca ar fi chiar asa de rau sa doresti sa faci mai mult cu hardware-ul cumparat.

    In fond, daca eu cumpar un xbox si-l folosesc pe post de vaza pentru orhidee la fel voi ramane fara garantie si voi primi si palme peste ceafa pe aici daca "ma laud" cu asta. Dar asta e, banii mei, riscuri intelese si folosesti produsul cum iti pica tie bine. Desigur aici excluzand jocurile piratate.

    Plus ai zis si tu, corect de altfel, ca aproape toti cei care modeza consola o fac pentru a pirata. Dar nu se poate dovedi ca cineva are jocuri piratate, decat daca se da singur de gol si isi posteaza "colectia".

    Nu cred ca este situatia lui tray, care din cate stiu are o colectie destul de mare de jocuri PS3. Totusi, e probabil sa incurc oalele intrucat voi esteti multi pe forum si eu stau prost cu memoria.

    Si ca o nota in plus, mie chiar imi place optiunea aia care iti spune ce temperaturi are fiecare componenta, eu venind de pe un background de overclocking si modding de PC-uri. Probabil asta vi se pare ciudat, dar na... Fiecare cu ale lui lol

  18. #5278 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Tnx Mturk & Deusmachina
    Attached Images Attached Images dsc05190.jpg dsc05192.jpg

  19. #5279 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Ieri postam aici cumpararea jocului bioshock 2 rapture edition....azi fac un mic update ...primul bioshock....avand in vedere ca nu l-am jucat pana acum ....cred ca era necesar un run prin primul joc al seriei cel putin inainte sa il incep pe cel de-al doilea....asa nu pierd firul narativ lol
    Attached Images Attached Images imagine0063.jpg

  20. #5280 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    e legat de console si la propriu si la figurat. azi mi-am pus VDSL si cu ocazia asta am si IPTV de la rtlcm, iar printre canale am gasit si discovery HD...free pana la sfarsitul lui aprilie
    Attached Images Attached Images img_0116.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts