Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 442 of 1109 FirstFirst ... 342 392 432 440 441 442 443 444 452 492 542 942 ... LastLast
Results 8,821 to 8,840 of 22165

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #8821 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post

    *ultima poza:
    cireasa de pe tort, un exemplu de prostie si mitocanie rar intalnit...
    niste nemernici care nu mai ai nici cel mai mic respect pentru clientii lor.
    ma intreb cat au econominist cu treaba asta
    Uhh, de AC Brotherhood n-ai auzit?
    Eu am auzit ca e un super joc, si nu cred ca Ubisoft si-a batut joc de nimeni cu jocul ala.

    Exagerezi E un trend, obisnuieste-te cu el.

    Macar EA a anuntat, toate jocurile EA Sports nu vor mai avea manual in carcasa.

  2. #8822 SP
    Member iUser's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    *ultima poza:
    cireasa de pe tort, un exemplu de prostie si mitocanie rar intalnit...
    niste nemernici care nu mai ai nici cel mai mic respect pentru clientii lor.
    ma intreb cat au econominist cu treaba asta
    Si uite asa , vreo 3 copaci vor infrunzi si primavara aceasta...

  3. #8823 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post

    Exagerezi E un trend, obisnuieste-te cu el.

    Macar EA a anuntat, toate jocurile EA Sports nu vor mai avea manual in carcasa.
    Ntz... TOATE jocurile EA nu vor mai avea manual:
    UPDATE: EA Cuts Physical Manuals From All Games - News - www.GameInformer.com

    iar faza ca sunt "ecologici" este un mare bull****.
    nu e un trend, e nesimtire. isi pun unghia in cat pentru cativa centi/bucata vanduta.
    poate unora le place, poate ca se simt bine ca salveaza un copac si inghit rahatul corporatistilor, insa eu am sa evit pe cat se poate produsele lor de acum incolo.

    urmand principiul eu zic sa puna un fluturas cu codul de pe psn al jocului. zic ca e cel mai bine... sau sa ti-l trimita pe mail codul pentru ca se salveaza un fir de iarba.
    bine cel putin ca americanii au gasit cine era vinovatul de incalzirea globala si de poluare... manualul de 3 pagini de la fight night.
    bravo.

  4. #8824 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Future titles will take the Ubisoft approach of a digital manual accessible from in the game.
    OK, deci fara EA, fara Ubisoft... o sa te vedem mai rar pe la "Ce ne-am cumparat azi". Succes!

    My bad, nu vazusem press release-ul nou. Dar eu tot nu inteleg de unde frustrarea. Cu ce scade calitatea jocului manualul? Chiar tu zici ca e de "3 pagini" deci de ce sunt asa de pretioase, mai ales ca sunt deja prezente "in game".

    Singura nemultumire viabila ar fi ca jocurile acum ar trebui sa fie mai ieftine (lucru care mai mult ca sigur nu se va intampla) dar ce zici tu acolo nu prea are niciun rost.

    Nu urmeaza sa-ti trimita codul, asta exista deja. Sa inteleg ca tu nu cumperi jocuri de pe PSN pentru ca nu-ti trimit manualul prin posta?

    Eu presimt ca mai toti publisherii vor face asta in viitor, ceea ce ma bucura pentru ca as vrea sa vad carcase slim pt jocuri. Si-asa nu mai am loc de ele si trebuie sa-mi mai cumpar rafturi.

  5. #8825 SP
    Junior Member aranxas's Avatar
    Sunt de acord cu Sir. Cu 10-12 ani in urma primeai jocul in cutie mare, cu manual gros,artbook, sau harta.
    Progresiv a inceput sa scada continutul extra. Cutie mica, manual din ce in ce mai subtire care acum tinde spre lipsa. Mie nu imi convine. Imi place ca atunci cand primesc pachetul sa am cat mai multe lucruri. Nu mi se pare normal ca aceasta placere sa imi fie rezervata doar cand iau CE-uri.
    De acum cred ca iau SH jocurile EA bune.

    edit@viezure: da,poate, dar deranjant cu adevarat e faptul ca incet-incet se merge catre digitalizare.

  6. #8826 SP
    Member viezure's Avatar
    Ma rog, eu chiar nu stau in loc de manualul ala, nu stiu daca am citit unul cap coada. Coperta sa arate misto Sau prefer un poster ca la rdr in loc de manual.

  7. #8827 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Discutia devine offtopic, am facut un topic aici unde putem discuta mai mult: http://www.consolegames.ro/forum/f60...jocurilor-noi/

  8. #8828 SP
    Member Outblast's Avatar
    Ultimele achizitii. Cu multumiri pentru userii de la care le-am cumparat.
    Attached Images Attached Images ps3-046.jpg ps3-047.jpg ps3-048.jpg ps3-049.jpg ps3-050.jpg ps3-051.jpg ps3-052.jpg ps3-053.jpg ps3-054.jpg ps3-055.jpg ps3-056.jpg ps3-057.jpg

  9. #8829 SP
    Member Outblast's Avatar
    Alone in the dark CE.
    Attached Images Attached Images ps3-059.jpg

  10. #8830 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar

    Update PS3

    Thx Diesel ( Heavenly Sword + Start the Party! ) & Merdiso ( Bionic Commando + FIFA 08 )
    Attached Images Attached Images 100_2986.jpg 100_2989.jpg 100_2991.jpg 100_2994.jpg 100_3002.jpg 100_3006.jpg

  11. #8831 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Resistance - Fall of Man
    Attached Images Attached Images img_0164.jpg

  12. #8832 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Super pret in Diverta.
    Attached Images Attached Images picture-014.jpg

  13. #8833 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by szury View Post
    Faina masca aia
    Stiu,e chiar foarte bine detaliata si material bun si action figure-ul care il vezi langa este tot de la editia aceasta,tot la fel extrem de bine realizat ..si eu sunt destul de pretentios cand este vorba de action figure-uri.

  14. #8834 SP
    Member DeianD's Avatar
    Ceva nou si la mine:Samsung LE32C530.In curand o sa pun ceva poze si cu noul meu "colt de rai" dar inca nu e gata camera.
    Attached Images Attached Images img_1924.jpg img_1926.jpg img_1928.jpg img_1930.jpg img_1925.jpg img_1927.jpg

  15. #8835 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    @_@ at night
    Attached Images Attached Images 946.jpg

  16. #8836 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    start spreading the neeeeews ta ta ta ta ta....
    Attached Images Attached Images dscn5695.jpg

  17. #8837 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Finally
    Este instalat deja si incerc sa ma obisnuiesc cu controlul in Killzone, dar asa pentru inceput nu mi se pare foarte dificil.
    Si pe langa astea am mai luat un cablu HDMI hama si un router wireless, deci, de indata ce imi fac cont pe PSN o sa ne intalnim.
    Inca ma gandesc la Username.
    Attached Images Attached Images dscf8730.jpg

  18. #8838 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    start spreading the neeeeews ta ta ta ta ta....

    Asteptam un review de la tine cat de curand

  19. #8839 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Hop
    Attached Images Attached Images criza.jpg

  20. #8840 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Hop
    Ce "Hop" mai, ce "Hop"?! Au inceput si tie sa-ti doarma curierii in fata portii?!? Vezi ca ai treaba astazi, ai de lucru, nu-i nici sambata nici duminica... Doamne ce ti-e si cu oamenii astia cu relatii...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts