Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 450 of 1109 FirstFirst ... 350 400 440 448 449 450 451 452 460 500 550 950 ... LastLast
Results 8,981 to 9,000 of 22165

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #8981 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...știi ce ai de făcut, nu? Add RonanN1 4 Tekken 6!

  2. #8982 SP
    Member Mircea's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Uncharted 2 la 50 de lei era platinum nu?
    nu...cele care sunt platinum am scris in dreptul lor

  3. #8983 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Am sunat azi la Carefour Cluj si cica nu au ...
    Oricum tipu' o zis: "Platinium, sau cum?" deci poate nu stia .
    LE: Normal ca te cred

  4. #8984 SP
    Member Mircea's Avatar
    am precizat ca e vorba de Carrefour Brasov,daca mai merge cineva din Brasov va poate confirma,n-am nici un motiv sa postez niste preturi aiurea,va fac poza la bon daca vreti
    culmea ca am fost si acum cateva zile si erau cele cu 24.90 la pretul de 60 lei ,astazi erau puse preturi mari cu reduceri de la 60 la 24.90

  5. #8985 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MirceaBV View Post
    am precizat ca e vorba de Carrefour Brasov,daca mai merge cineva din Brasov va poate confirma,n-am nici un motiv sa postez niste preturi aiurea,va fac poza la bon daca vreti
    culmea ca am fost si acum cateva zile si erau cele cu 24.90 la pretul de 60 lei ,astazi erau puse preturi mari cu reduceri de la 60 la 24.90
    E haos in Carrefour - in Oradea sunt trecute la reduceri la 24.90 (asta deja de peste o luna), dar daca mergi la casa le scaneaza cu 66 lei, am vazut si Killzone 2 non platinum redus la 52 lei, ala chiar l-a scanat la 52 lei.

  6. #8986 SP
    Member Mircea's Avatar
    eu nu am avut probleme.chiar si pretul cu codul de bare este trecut pe toate jocurile cum am precizat mai sus

  7. #8987 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MirceaBV View Post
    eu nu am avut probleme.chiar si pretul cu codul de bare este trecut pe toate jocurile cum am precizat mai sus
    Probabil depinde de fiecare magazin...

    Si sa revenim ontopic
    Attached Images Attached Images picture-007.jpg picture-008.jpg

  8. #8988 SP
    Member tudort's Avatar
    Ps3 goodies !
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1302725713.217771.jpg

  9. #8989 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...știi ce ai de făcut, nu? Add RonanN1 4 Tekken 6!
    sunt bata ma bati de imi sar capacele....iti dau add imediat
    trebuie sa a obisnuiesc cu stickul si cu jocu..tekken am mai jucat dar asa amator pe ps2

  10. #8990 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Luat acum 20 de minute din Carrefour Constanta. Din pacate, era ultimul joc la oferta. O sa dau in weekend o fuga prin alea din bucuresti, poate gasesc Infamous.
    Attached Images Attached Images img_3005.jpg img_3006.jpg

  11. #8991 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Luat acum 20 de minute din Carrefour Constanta. Din pacate, era ultimul joc la oferta. O sa dau in weekend o fuga prin alea din bucuresti, poate gasesc Infamous.
    total off topic, dar here goes: asta inseamna ca U2 Non Platinum se va vinde pe forum la cel mult pretul asta?

  12. #8992 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    total off topic, dar here goes: asta inseamna ca U2 Non Platinum se va vinde pe forum la cel mult pretul asta?
    Nu, ce a gasit razvan a fost o oferta.

  13. #8993 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Sa vedem ce-o fi de capul noului D-Pad in fighting games.
    Thanks Webpredator
    Attached Images Attached Images 2011-04-14-19.23.08.jpg

  14. #8994 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Nu, ce a gasit razvan a fost o oferta.
    Multumesc King of Hate, insa nu asta scrie in regulament:

    3. Va rugam sa nu postati produse la vanzare cu un pret mai mare decat cel oficial la momentul vanzarii! Pretul de referinta va fi cel mai mic pret afisat in magazinele din Romania (online sau retail).

  15. #8995 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    Multumesc King of Hate, insa nu asta scrie in regulament:

    3. Va rugam sa nu postati produse la vanzare cu un pret mai mare decat cel oficial la momentul vanzarii! Pretul de referinta va fi cel mai mic pret afisat in magazinele din Romania (online sau retail).
    Da. Cel mai mic pret de raft. Promotie inseamna o lichidare de stoc. Daca razvan ar vinde acest joc, acum, cu 200 lei (sau care este pretul in afara promotiei), atunci este specula. Dar sigur nu este cazul.

  16. #8996 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Intotdeauna se ia cel mai mic pret gasit de catre cel care da report la post - (pret afisat pe site sau cu dovada gen chitanta .. etc) - deci referinta este ziua cand se face plangerea ca pretul e mai mare ca la magazin, de aia este bine ca la vanzare sa exista o marja suficient de mare (totusi in cazul Uncharted 2 vorbim despre un joc aparut de peste 18 luni ... iar pretul de sub 50 este unul normal)

    Poate peste 1-2 ani cand jocul nu se va mai gasi in magazine si lumea isi va dori sa-l joace (deoarece merita fiind un joc triple A) atunci pretul va creste din nou.

    Bafta si keep ontopic.

  17. #8997 SP
    Member Mircea's Avatar
    Mai gasiti in Carrefour Brasov Uncharted 2 nonplatinum la 49.9 alaturi de alte jocuri.Am postat cu o pagina in urma lista completa.Am mai fost azi prin Carrefour si inca le gasiti pe toate,aceleasi preturi.

  18. #8998 SP
    Member Game101's Avatar
    O sa ma duc si eu maine in Carrefour Constanta si Carrefour Braila sa vad ce oferte mai sunt valabile.

  19. #8999 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Temporar, in curand vine versiunea de XBOX 360 (care va fi pastrata).
    Attached Images Attached Images picture-011.jpg

  20. #9000 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Off Topic: Sa vedeti azi cate poze o sa fie postate cu (,) Killzone 3 Helghast Edition . De-abia astept sa il incerc si eu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts