Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 795 of 1109 FirstFirst ... 295 695 745 785 793 794 795 796 797 805 845 895 ... LastLast
Results 15,881 to 15,900 of 22169

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #15881 SP
    Junior Member DORUblk's Avatar
    Altex

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

    ---------- Post added 05-12-2015 at 17:54 ----------



    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  2. #15882 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Not bad....
    Attached Images Attached Images wp_20151203_15_29_09_pro.jpg

  3. #15883 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    + Steam Controller comandat de pe Steam pe 1 decembrie.
    Sa ne zici cum se misca controllerul ala , sunt curios.

  4. #15884 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    Primit cadou de ziua mea care o sa vina soon :-)



    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  5. #15885 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Steam Controller este compatibil cu PS4 ?

    Trimis de pe al meu HTC Desire C folosind Tapatalk

  6. #15886 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Media Galaxy Feeria
    - inFAMOUS: Second Son - 79,00 lei
    - inFAMOUS: First Light - 69,90 lei
    - Far Cry 4 - 98,95 lei
    - Mad Max - 239,90 lei
    - Need for Speed - 249,90 lei


  7. #15887 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Sa ne zici cum se misca controllerul ala , sunt curios.
    Nu am apucat sa ma joc prea mult cu el - am jucat vreo jumatate de ora Batman Arkham Knight (de pe PC) si mi se pare.. interesant. E o chestie noua si dureaza ceva sa te adaptezi. Am incercat si putin Call of Juarez Gunslinger sa vad cum se comporta intr-un FPS. Pot spune ca este mult mai precis, dar iti cam oboseste degetu mare pe trackpad-ul de pe gamepad. Momentan inca invat sa-l folosesc si devine din ce in ce mai misto. Este o trecere imensa de la un controller obisnuit la Steam controller, momentan insa nu stiu daca l-as recomanda peste un DS4 sau un Xbone controller. Totusi, este inca la inceput, dar ideea de trackpad in loc de stick-ul clasic este destul de buna si imbunatateste drastic acuratetea miscarilor in jocuri (fps-uri in special) dupa ce reusesti sa-i dai de cap.

    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Steam Controller este compatibil cu PS4 ?

    Trimis de pe al meu HTC Desire C folosind Tapatalk
    Din pacate, nu. Este compatibil doar cu jocurile de pe Steam pentru ca functioneaza exclusiv in Big Picture mode momentan.

  8. #15888 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    De la targ, 2 lire.
    uploadfromtaptalk1449404496412.jpg

  9. #15889 SP
    Junior Member mariusart78's Avatar
    A venit mosul de la Mediagalaxy
    Attached Images Attached Images image.jpeg

  10. #15890 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    De la Mos ebay
    Attached Images Attached Images img_20151206_165056.jpg img_20151206_165120.jpg

  11. #15891 SP
    Member esop's Avatar
    Cumparat pe data de 27, la deschiderea Altex din AFI Cotroceni.

    Venit in Bucuresti la prima ora, pentru o problema personala la Spitalul Universitar, zic hai sa trec si prin afi (stiam de oferta lor de aici dp forum de la colegul musat, i-am multumit deja) poate poate am noroc si prind si eu in cele din urma un ps4, ca de cand il vanez, tot pierdusem orice era posibil de black friday.

    Deschiderea era la ora 10:00. Eu ajuns la 10:20. Caut raionul, merg la raft, normal ca nu mai era nici un ps4 la oferta. Decat Black Ops 3 si Xbox One, cu pret normal.
    Intreb pe un angajat de acolo. "Nu va suparati, s-au dat deja toate?!"
    "Oh daaaaa! Am deschis la 09:55 si toata lumea direct la raftul cu PS4 au mers prima data. Nu mai avem nimic pe stoc. Uitati, sunt toti la rand sa le achite. Imi doream si eu unul, dar stiti politica noastra."
    Coada era ce este drept, dar nu am vazut decat 3-4 persoane cu console sub brat.
    Multumesc, ii zic, angajatului si raman asa blocat in fata raftului gandindu-ma daca doar veneam mai devreme, poate prindeam si eu dorita consola.
    Si ce urmeaza... m-a lasat cu gura cascata.

    Vine un baiat, cu un ps4 in mana, cu gandul (asa mi-a lasat cel putin impresia) sa-l puna inapoi la raft.
    Apoi se opreste, se uita la mine si imi spune "Il vrei tu?" eu raman blocat. "Da, cum sa nu! Stai putin, dar ce are?? De ce nu il mai iei?"; "Nu are nimic, m-am razgandit/saturat sa stau la coada, il vrei sau nu." imi spune el; "DA!! Normal ca o vreau. Multumesc." iau consola in brate. Baiatul se intoarce si pleaca. Atat eu, angajatul, cat si prietenul meu cu care eram acolo, am ramas cateva secunde blocati. "Ce a fost asta?? Zic eu"; angajatul altex "Se pare ca pana la urma ai reusit sa iti iei consola dorita"; prietenul meu "Frate! Parca a fost pentru tine asta. De ce nu s-a uitat si la mine, a venit fix la tine, ai vazut, nici nu era sigur de ce nu o mai vrea, bravo! Nu te bucuri?"; eu "Ba da, cum sa nu, doar ca inca nu sunt sigur ce s-a intamplat aici.. ha ha. Hai sa stam la rand sa o achit, sa mergem la Spital sa o luam pe ... si sa ne intoarcem acasa.

    Ca apoi a urmat o intreaga nebunie la coada, ca am fost intors la casa pentru ca nu aveam nu stiu ce bon, ca il luam pe card si aveam un voucher si nu stiu ce nu era activat; mi-au zis ca apoi nu mai trebuie sa stau la rand si tot am stat; apoi a urmat alta casa cu alta coada pentru factura/garantie. In fine... Nu mai povestesc. Intr-o ora am plecat din magazin. Si totul a fost ok pana la urma.

    Stiu ca nu este luata astazi si rubrica este "ce ne-am cumparat azi" dar...
    1. era mult de povestit si nu am avut timp pana acum sa pot scrie atat.
    2. m-am gandit sa impartasesc bucuria mea si noua achizitie.
    3. am vazut doua postari de la colegii de forum cu niste experiente nu tocmai placute. bogdan2706 si hibrid13 si am zis sa spun si eu, din perspectiva mea ce s-a intamplat acolo. Sa stiti ca tot ce am spus este adevarat, nu am fost implicat in nici o treaba dubioasa cu angajatii altex, daca eram nu ma complicam sa povestesc ce am patit, nu neg ce au patit colegii, chiar ii cred, pentru ca la noi nimic nu ma mai surprinde, ma bucur ca sunt in cele din urma fericitul posesor al unui ps4 pe care il doream de ceva vreme si imi pare rau de toate magariile, la care vad ca nu se poate renunta si pentru cei care nu si-au luat consola dorita.

    Ps. In poza am consola, impreuna cu jocul Star Wars Battlefront (pe care l-am jucat 3 zile, si care o sa ajunga in curand la bazar la vanzare, daca este cineva interesat de el), alte cateva jocuri luate de pe olx, 2 sh si 3 noi sigilate, de la o persoana care daca o sa-mi permita o sa-i postez anuntul la rubrica Jocuri cu preturi bune.

    O zi cat mai reusita sa aveti!
    Attached Images Attached Images 20151205_134031.jpg

  12. #15892 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Nu am poza in acest moment sa postez ( dar nu cred ca intereseaza pe nimeni ca am cumparat un lot de FIFA pentru vanzare --- aceasta e partea de on topic )

    Referitor la intamplarea lui " esop " ... haideti sa va povestesc eu una din ziua lansarii

    Aveam NFS sigilat PS4 la vanzare ... aveam destule si primesc un telefon ... " nu doresti un COD BO3 la schimb cu NFS " ... la care eu ... sigur ... de ce nu ... oricum mergeau cam la acelasi pret
    Si din una in alta ... imi poveste baiatul cum au fost ei ( 3 la numar ) la lansare Altex AFI la 10 dimineata acolo ... 3 baieti care au dorit sa cumpere console ... ei au stat pana s-a deschis magazinul - intra in el ... cica nu mai avem console . Astia au luat foc ( au cam presupus ca baietii le tin in spate ) ... au inceput sa faca scandal ... au gasit Black Ops pe raft ( FARA PRET ) ... si dupa niste amenintari cu OPC -ul au luat si consolele mult dorite si vreo 5 bucati de BO 3 la pretul de 55 RON ))))))) ( pentru ca nu aveau pret pe ele )
    Si uitati cum cu 300 RON mai mult ca sigur baiatul a dat la schimb BO3 si si-a luat tot ce si-a dorit intr-o noua colectie pentru PS4

    Keep up the good work Altex
    PS ( scz pentru eventualele greseli gramaticale ... acum imi beam cafeaua )

  13. #15893 SP
    Member parazitu86's Avatar
    De curiozitate, cat a costat consola la deschiderea magazinului de era atâta nebunie?

  14. #15894 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    1400 lei cu tot cu star wars.

    @esop au mințit cand au spus ca au dat toate consolele. Stiu pentru ca am fost si eu acolo pentru a lua o consola unui prieten. Au dat maxim 10, 5 erau pe raft de la inceput, 5 le-au adus apoi din spate si au spus ca asta e tot. Trebuiau sa fie 30 in total.

    PS: Tu poti sa confirmi asta: raftul ala nu era destul de incapator pentru 30 de console incat se le puna pe toate si sa le poata lua lumea.

  15. #15895 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    De la Media Galaxy Orhideea 80 lei bucata
    Attached Images Attached Images 20151207_131855_hdr.jpg

  16. #15896 SP
    Member theSrN's Avatar
    si eu si eu
    As fi vrut sa iau si First Light, dar nu mai aveau.
    Attached Images Attached Images 2015-12-04-19.59.12.jpg

  17. #15897 SP
    Member Hazer's Avatar
    Argh, n-am stiut ca e Knack 80 lei :<

    Infamous - 80 lei; GoW 3 Remastered - 129 lei. Ambele de la Media Galaxy.
    Attached Images Attached Images fullsizerender.jpg

  18. #15898 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Ebay, 35 lire. Sunt extrem de multumit, consola e mint si functioneaza impecabil. Cea mai buna achizitie a mea din ultimul timp. Si e si region free😀
    uploadfromtaptalk1449521847040.jpguploadfromtaptalk1449521883327.jpguploadfromtaptalk1449522068193.jpguploadfromtaptalk1449522164208.jpguploadfromtaptalk1449522205645.jpg

  19. #15899 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    doh .. super

  20. #15900 SP
    Member Ramon's Avatar
    Moca de la un prieten
    Attached Images Attached Images fullsizerender-4-.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts