Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 87 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #1141 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Just a thought, mai bine il terminai din prima pe Veteran.
    In toate CoD-urile am jucat prima oara Regular ca sa savurez grafica, povestea sa mai casc gura la peisaje sau sa ma plimb dupa texturi and things like that, daca incepeam pe Veteran alergam in prostie, ma invarteam si unde mai era farmecul?

  2. #1142 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Poti face asta si pe Veteran fara prea mari probleme (asta daca excludem nivelurile in care inamicii isi dau respawn la infinit). Ah da si oricum niciun alt nivel de dificultate se compara la feeling cu Veteran unde poti savura jocul asa cum merita.

  3. #1143 SP
    Member yoyokid's Avatar
    M-am convins.Cel mai de c8*(t multiplayer.Numai freezuri,deconectari,lag.Atat de stresant incat ma face sa il arunc pe geamTe deconecteaza la sfarsitul rundei si iti da freezuri ( cel putin mie ) din ora in ora.Uite un motiv pentru care mai bine il luam de pe torrent.L-am cumparat numai pt. multiplayer...rau am facut.

  4. #1144 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    E de la PSN. Ia-ti un Xbox.

  5. #1145 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Cel mai de c8*(t multiplayer.Numai freezuri,deconectari,lag.
    Poate e zgariat disk-ul lol...asa mi-ai spus tu, cand eu am specificat ca acest lucru se intampla la mine...acum poate si la tine e zgariat .Glumesc evident...este clar de la PSN...ni se intampla tuturor

  6. #1146 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Asta intentionez sa fac.Deci chiar ma enerveaza ...i-am mai dat o sansa aseara si acum.Freeze dupa freeze.

  7. #1147 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Stiu ca multi fug de Xbox pentru ca multiplayer-ul costa.. Dar chiar se merita. In ultima vreme am vazut multi plangandu-se ca pe PSN le merge nasol nu stiu ce joc, in schimb pe XBL respectivul joc merge ireprosabil. Nu stiu daca e vina developerilor, a celor de la Sony, a providerilor de la noi ...

  8. #1148 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Vorba aia..
    Dai un ban dar stai in fata

  9. #1149 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Joaca cineva acum Zombies?

  10. #1150 SP
    Banned PS3LOVER's Avatar
    in viata mea nu mai cumpar un joc de la treyarch ----call of duty black ops e cel mai prost fps pe care l-am jucat vreodata si cs e mai bun

  11. #1151 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by PS3LOVER View Post
    in viata mea nu mai cumpar un joc de la treyarch ----call of duty black ops e cel mai prost fps pe care l-am jucat vreodata si cs e mai bun
    Joaca ''cs'' atunci

  12. #1152 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by PS3LOVER View Post
    in viata mea nu mai cumpar un joc de la treyarch ----call of duty black ops e cel mai prost fps pe care l-am jucat vreodata si cs e mai bun
    Crezi ca intereseaza pe cineva parerea ta? Daca nu-ti place jocul, vinde-l si nu mai posta aici (te faci mai mult de rusine cu toate posturile tale). Pentru mine esti un frustrat ce s-a ofticat de faptul ca a dat banii pe un joc care nu-i prea place. Daca esti asa de nervos, de ce l-ai cumparat? Devii agasant, pe fiecare pagina vii de cateva ori doar ca sa te plangi ca ai dat banii degeaba. In opinia mea, habar n-ai cei ala shooter ( sau n-ai jucat tu prea multe ). Joaca Counter-Strike pana se lanseaza Kz3/Cod 8 ( la care o sa vii si o sa intrebi daca L1 e L1 si daca restul butoanelor corespund).In plus, Black Ops e Best Shooter la VGA.

    PS: Nu ma luati drept fanboy, asta si-asa e primul meu Cod. Doar ca userul asta devine mai enervant cu fiecare post.

  13. #1153 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    o_O !!!!!!111!!11unu

  14. #1154 SP
    Junior Member any123's Avatar
    Acesta serie pt posesorii de ps3 e "varza" imi pare rau ca l-am luat (vb de multiplayer) si nu e de la retea pt ca la cod 6 mergea super .Recomandarea mea pt ce-i care aveti ps3 nu luati acest joc daca vreti sa il jucati in retea .

  15. #1155 SP
    Junior Member coxkronosh's Avatar
    Quote Originally Posted by PS3LOVER View Post
    in viata mea nu mai cumpar un joc de la treyarch ----call of duty black ops e cel mai prost fps pe care l-am jucat vreodata si cs e mai bun
    ce nu-ti place la black ops ?

  16. #1156 SP
    Member maweryck's Avatar
    Mi se pare mie sau este iar un lag imens (PS3) ? .Am jucat BC2 in ultima vreme ...am intrat in seara asta si mi s-a parut imposibil de jucat

  17. #1157 SP
    Banned PS3LOVER's Avatar
    aveti o problema grava astia care faceti pe smecherii pe forum

    ---------- Post added 13-12-2010 at 08:08 AM ----------

    apropo imi postez opinia ca sa nu mai faca si altii greseala de al cumpara

  18. #1158 SP
    Member axel's Avatar

  19. #1159 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Quote Originally Posted by PS3LOVER View Post
    aveti o problema grava astia care faceti pe smecherii pe forum

    ---------- Post added 13-12-2010 at 08:08 AM ----------

    apropo imi postez opinia ca sa nu mai faca si altii greseala de al cumpara
    Taci odata.

    Poate ca altii chiar se descurca la joc si nu mor din 3 in 3 secunde. Si nu noi avem problema, ci tu ca nu te opresti si incerci sa distrugi un thread. Du-te si joaca-te CS daca-ti place, eventual sterge-ti contul de pe CG, nimanui n-o sa-i para rau.


    EDIT: Am vazut greseala voastra guys!

    "Mi se pare mie sau este iar un lag imens (PS3) ?"


    Serios acum, eu il joc putin (ieri am facut level 50 no prestige, si n-am chef sa fac prestige, dureaza prea mult, plus ca emblema cu 5 stele = epic) dar cat timp l-am jucat n-am avut niciodata probleme (inafara de private matches, care sunt buggy rau, in loc sa aiba lag pentru toti au FPS drop) cu conexiunea, inafara de datile cand se gaseste un geniu cu lagswitch.

  20. #1160 SP
    Member maweryck's Avatar
    Eu am intrebat pt ca aseara am jucat intr-un party si toti aveam numai cate 2-3 liniute la conexiune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 87 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts