Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 87 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 ... LastLast
Results 421 to 440 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #421 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Sper sa aiba mai multe ore decat MW2 pe care l-am primit sambata si l-am terminat duminica.
    Conteaza asa mult SP ? Demult nu am mai cumparat un FPS pt SP . Oricum asta e tendinta acum 5-6-7 h intens , diversificat si f cinematic . Doar nu ai pretentii de la el de Borderlands

  2. #422 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Conteaza asa mult SP ? Demult nu am mai cumparat un FPS pt SP . Oricum asta e tendinta acum 5-6-7 h intens , diversificat si f cinematic . Doar nu ai pretentii de la el de Borderlands
    SP conteaza extraordinar de mult. Fara un SP captivant, jocul este considerat un esec. MP de la toate COD le-am jucat si le asaman cu CS cu grafica imbunatatita. Spre deosebire de BC2 si Medal of Honor care au un grad sporit de realism.

  3. #423 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Realismul nu este intotdeauna lucrul care vinde ci daca reuseste sa te prinda, in toate aspectele. Seria COD, cel putin pe consola, are un multiplayer split screen extrem de captivant, plus modul "Nazi Zombies" in WAW... Aur pur! Eu, de exemplu, sunt abonat la Black Ops tocmai pentru ca am aflat ca o sa contina un mod "... Zombies".

  4. #424 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Conteaza asa mult SP ? Demult nu am mai cumparat un FPS pt SP . Oricum asta e tendinta acum 5-6-7 h intens , diversificat si f cinematic . Doar nu ai pretentii de la el de Borderlands
    Cum poti sa zici ca nu conteaza SP?

  5. #425 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    SP conteaza extraordinar de mult. Fara un SP captivant, jocul este considerat un esec. MP de la toate COD le-am jucat si le asaman cu CS cu grafica imbunatatita. Spre deosebire de BC2 si Medal of Honor care au un grad sporit de realism.


    Serios acum, cum sa spui ca jocul asta e un esec fara SP.Eu nici nu ma candesc la SP cand e vb de un COD...
    SP a murit odata cu COD4 si MP care ii are....(nu vrau sa zic ca SP nui frumos doar ca majoritatea care cumpara un COD nu se gandeste la SP...)

  6. #426 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    What trickz said, true dat.

    Pentru mine contează la fel de mult ca și MP, sincer să fiu dacă FPS-urile ar avea doar MP probabil m-aș gandi de două ori �nainte de a cumpăra un titlu.

  7. #427 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    pai ajunge sa vezi cati am cumparat MAG, care are doar MP. Depinde ce iti place. PT SP, mai bine un AC, Mafia , GTA, RDR, etc.

  8. #428 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post

    SP a murit odata cu COD4 si MP care ii are....(nu vrau sa zic ca SP nui frumos doar ca majoritatea care cumpara un COD nu se gandeste la SP...)
    ...
    Attached Images Attached Images face_palm.gif

  9. #429 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    ...
    Sfat: "Nu te pune cu prostul. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta. Evita prostul pus pe treaba. Sa te fereasca Dumnezeu de harnicia lui."

    On topic: DeCi o Sa MeRgE pE BlAcKOpS LuNeTe RaPiDe SaU FaRa LuNeTeLe

  10. #430 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post


    Serios acum, cum sa spui ca jocul asta e un esec fara SP.Eu nici nu ma candesc la SP cand e vb de un COD...
    SP a murit odata cu COD4 si MP care ii are....(nu vrau sa zic ca SP nui frumos doar ca majoritatea care cumpara un COD nu se gandeste la SP...)
    ...
    Attached Images Attached Images 123.gif

  11. #431 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar

  12. #432 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar


    Iti dai seama ca a fost premeditata toata treaba asta!?


    Eu unul cred ca cine a filmat este unul din echipa respectiva care a produs jocul....si nu prea as crede ca au inceput sa livreze jocul magazinelor specializate cu 19 zile inainte?!

  13. #433 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Sfat: "Nu te pune cu prostul. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta. Evita prostul pus pe treaba. Sa te fereasca Dumnezeu de harnicia lui."

    On topic: DeCi o Sa MeRgE pE BlAcKOpS LuNeTe RaPiDe SaU FaRa LuNeTeLe
    Ce vrei sa zici?Ti se pare ca is prost?

    ON:Se stie ce golden wepons va fi?de moment am vazut Uzi...
    I want a Golden Sniper

  14. #434 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    Ce vrei sa zici?Ti se pare ca is prost?

    ON:Se stie ce golden wepons va fi?de moment am vazut Uzi...
    I want a Golden Sniper
    Va este fara numar, ca pe 'targu ogna' frate. ori suntem ori nu mai ieste.
    Attached Images Attached Images mrrkj.gif

  15. #435 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  16. #436 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    14 harti...un nr decent pt inceput (cu siguranta ca vor mai veni si altele)...inca putin si ne vom putea bucura de ele

  17. #437 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    14 harti...un nr decent pt inceput
    ...spunele asta celor de la EA sau DICE.

  18. #438 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    ...spunele asta celor de la EA sau DICE.
    Hei heiiii, se pun si alea unde au mutat doua case si au facut noapte in loc de zi lol

  19. #439 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Hei heiiii, se pun si alea unde au mutat doua case si au facut noapte in loc de zi lol
    true, true... lol

    Ca sa revenim on-topic, a aflat cineva daca conteaza faptul ca ai cumparat toate map pack-urile (strigoii inclusi) din "World at War" in "Black Ops"?

  20. #440 SP
    Member maweryck's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 87 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts