Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 87 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 ... LastLast
Results 581 to 600 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #581 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Aia sunt mai prosti decat castronul din care mananc eu cereale.
    Ala e pachet-ul de PREORDER, si platesti diferenta pana la 190 lei. Dai 50 lei doar pe pachet-ul de preorder...
    190 RON ? Ar fi bine, la Diverta o varianta standard costa 270 RON lol

    Si ce sa le ceri celor cu site-ul ala. Tot rasar indivizi din astia dar sa mor ca nu stiu de unde...

  2. #582 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Banuiesc ca maxim 3 vor fi. Durata singleplayer pe hardened/veteran nu cred ca va depasi 10 ore.(predictii facute luand in seama trendul actual al seriei COD si al fps-urilor in general)
    Vorbind de prosti. Iti dai seama ca sunt peste 5 nu? 4 sunt numai cele din W@W care se intorc daca iti iei Hardened/Prestige...

  3. #583 SP
    Member Atrium's Avatar
    Auzi XFuZeR dar tu cine anume te crezi pe aici ? Nu crezi ca ar trebui sa-ti mai temperezi un pic atitudinea ? Esti dornic de afirmare ? Fa-o cum trebuie prin post-uri pertinente, care contribuie si care ajuta cu ceva.

  4. #584 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    Vorbind de prosti. Iti dai seama ca sunt peste 5 nu? 4 sunt numai cele din W@W care se intorc daca iti iei Hardened/Prestige...
    Eu vorbeam de Standard Edition, nu de Hardened/Prestige ( nu sunt fan CoD ).

  5. #585 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Aia sunt mai prosti decat castronul din care mananc eu cereale.
    Ala e pachet-ul de PREORDER, si platesti diferenta pana la 190 lei. Dai 50 lei doar pe pachet-ul de preorder...
    Asa este, si daca sunteti in cautare de asa ceva, am vazut deja in Domo Auchan Titan

  6. #586 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Auzi XFuZeR dar tu cine anume te crezi pe aici ? Nu crezi ca ar trebui sa-ti mai temperezi un pic atitudinea ? Esti dornic de afirmare ? Fa-o cum trebuie prin post-uri pertinente, care contribuie si care ajuta cu ceva.
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    Vorbind de prosti. Iti dai seama ca sunt peste 5 nu? 4 sunt numai cele din W@W care se intorc daca iti iei Hardened/Prestige...


    HOOOO gata va ajunge.....!!!!
    Ce pot spune despre joc e ca va fi foarte reusit si dupa spusele unora campania single player va avea cam 6-7 ore pe Regular....si pe veteran mult mai mult...din ce am citit pe unele forumuri de ''specialitate''.Per total jocul este reusit...si ar merita sa ii sprijinim pe producatorii,care au muncit la joc....

  7. #587 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar


    Chiar trebuie sa fie unul cu nasul pe sus,crezandu-se buricul pamantului,pe fiecare forum?Enjoy and stop with the QQ.

  8. #588 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Asa este, si daca sunteti in cautare de asa ceva, am vazut deja in Domo Auchan Titan
    Numai pe unde ma duc eu nu sunt. Oricum, e prea tarziu

  9. #589 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by x F u Z e R View Post
    Vorbind de prosti. Iti dai seama ca sunt peste 5 nu? 4 sunt numai cele din W@W care se intorc daca iti iei Hardened/Prestige...
    Cat mi-as dori sa te scot la o bere.

  10. #590 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Are 14-15 ani or something, te aleargă părinții că le corupi minorul

  11. #591 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Tine-o tot asa xFuzer, vei primi un premiu. Cheama-ti si prietena, digeiu' infernului ca daca se da, se da la oferta.
    Pentru restul, exista MasterC... Report Post.

  12. #592 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Tine-o tot asa xFuzer, vei primi un premiu. Cheama-ti si prietena, digeiu' infernului ca daca se da, se da la oferta.
    Pentru restul, exista MasterC... Report Post.
    Grey ai putea sa stergi acele posturi stupide?
    Asa cum ai facut la MW2

  13. #593 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    off x fuzer ii cam jmecher si pe messenger
    on i can't wait go play it

  14. #594 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Tine-o tot asa xFuzer, vei primi un premiu. Cheama-ti si prietena, digeiu' infernului ca daca se da, se da la oferta.
    Pentru restul, exista MasterC... Report Post.
    Auzi da ce tiam facut eu de vi tu si imi spui cum vrei? -_-

  15. #595 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    Auzi da ce tiam facut eu de vi tu si imi spui cum vrei? -_-
    Mie personal nimic (nu ca ai fi avut cum) insa ati masacrat threadul de Modern Warfare (ca de limba romana nu mai zic) cu toate ineptiile si prostiile offtopic si acum v-ati mutat aici. Nu crezi ca-i motiv suficient?

    Am zis ca poate va duce mintea si va potoliti, daca mai intai sunteti avertizati. Daca nu, exista solutii. Capisci?

  16. #596 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Mie personal nimic (nu ca ai fi avut cum) insa ati masacrat threadul de Modern Warfare (ca de limba romana nu mai zic) cu toate ineptiile si prostiile offtopic si acum v-ati mutat aici. Nu crezi ca-i motiv suficient?

    Am zis ca poate va duce mintea si va potoliti, daca mai intai sunteti avertizati. Daca nu, exista solutii. Capisci?
    Unde ai mai vazut copii de 15 ani cu minte "matura" doar dupa ce le creste "maseaua de minte" se potolesc

  17. #597 SP
    UberDude Honord's Avatar
    U know better m8

  18. #598 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    La naiba, nici nu s-a lansat jocul si deja au descoperi un MARE glitch care va distruge multiplayer-ul din primele minute... Ce sa mai zic, urmariti si voi videoclipul, eu deja mi-am anulat precomanda pana cand nu rezolva problema:


  19. #599 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Vai Radule ce sperietura mi-ai dat. Chiar ma asteptam sa vad ceva bug urat.
    Oricum, un mar care sfideaza legile gravitatiei nu e ceva de ignorat.
    ...oh the humanity!

  20. #600 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    wtfwhogivesadamnanyway ?

    Serios acum .. stiu ca e un post sarcastic, ca si clipul de altfel, dar .. cred ca lumea ar trebui sa-si ocupe timpul cu altceva pana apare BO.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 87 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts