Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 87 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #821 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Mersi, dar doream parerea cuiva care l-a jucat si care le-a experimentat.

    Mai exact, doar primele 2 intrebari au fost serioase.

    Spuneam mai sus ca sunt mult mai echilibrate. De exemplu: am folosit de cel putin 20 de ori "attack helicopter". Mai mult de 3 killuri nu mi-a facut niciodata, chiar daca aveam spy plane activat.
    Mai folosesc "napalm strike" - aici cum ti-e norocul, poti prinde un loc unde stau buluc si faci 2 sau 3 killuri dar de cele mai multe ori rezultatul e maxim 1 kill.
    Masinutele alea cacacioase de care imi era groaza inainte sa joc sunt extrem de folosite dar la fel de usor scapi de ele: daca le atinge 1 glont explodeaza.
    Inca nu am experimentat "pilot an attack helicopter". Voi reveni cu pareri.

    Totodata, in playlist exista modul "barebones" daca nu ma insel: moduri de joc fara killstreaks si perks, cat si un mod care elogiaza modern warfare 1 unde se pot folosi doar killstreaks clasice la 3 - 5 - 7 kills. Exista cate ceva pentru toate gusturile.

    Koba, daca ti-a placut vreun joc din serie si in speta Call of Duty 4, nu ezita. Au depus un efort monumental in crearea jocului si se simte.

  2. #822 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    N-am jucat decat MW2 online si nu mi-a lasat o impresie prea buna,aceleasi probleme de disconecting de la server le avea si ala ca si asta din cate vad pe PS3.Si ma cam stresau camperii cu snipere ca eu jucam ca si Elpresador alergam de nebun pe toata harta,hyper activlol.O sa mai astept sa vad cum decurg treburile cu online-ul daca or sa-l patch-uiasca sau nu.

  3. #823 SP
    Junior Member kevinn4usa's Avatar
    Astazi nu am mai avut asa multe deconectari ca si ieri,cand a fost dezastru...
    Camperi sunt destui si in black ops in special "cei cu vocea subtire" dar te obijnuiesti cu ei


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #824 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Niciodata nu te obiSnuiesti cu camperi

  5. #825 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Tocmai am terminat campania. Fenomenal!

  6. #826 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    idem credits are rollin' let da zombies come!!!

  7. #827 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Masinutele alea cacacioase de care imi era groaza inainte sa joc sunt extrem de folosite dar la fel de usor scapi de ele: daca le atinge 1 glont explodeaza.
    Hmm, n-as zice. Rc-XD-urile au de cele mai multe ori acelasi efect ca rachetele predator din MW2, doar ca le poti obtine mult mai usor (3 kills sau chiar 2 kills daca ai hardline!, in loc de 5). Da, se pot distruge, inclusiv un claymore le poate distruge, dar nu e deloc usor sa le nimeresti cu arma. Si faci rost de ele de vreo 4-5 ori pe meci, ceea ce e ceva.

    Problema cea mare e ca armele nu sunt atat de echilibrate pe cat zice Treyarch. Ak47u e cea mai bune din clasa SMG (noua UMP45 din MW2), iar la asalt - AUG si G11 sunt net superioare. Prima e excelenta pe orice distanta, inclusiv close range, iar a doua e practic M16 din COD 4. Iar shotguns si snipers sunt aproape inutilizabile.

    Sistemul de COD Points mi se pare inutil, pt ca nu ai ce sa cumperi de toti banii aia. Eu sunt nivelul 43 si am peste 40.000 CP. Poate doar pe gun camo, face paint sau alte fleacuri din astea sa-i mai cheltui, ca arme si atasamente am garla.

  8. #828 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Așa repede se �naintează �n grad sau ai jucat MP non-stop de c�nd a apărut jocul?

    �ntreb pentru că momentan am probleme cu routerul și nu am apucat să văd cum arată MP

  9. #829 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Se inainteaza f repede. Cel putin pana la 25 ajungi in cateva ore.

  10. #830 SP
    Senior Member tray's Avatar
    in single player inamicii se respawneaza la nesfarsit daca nu avansezi?

  11. #831 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    in single player inamicii se respawneaza la nesfarsit daca nu avansezi?
    Yea so keep on rushin..

  12. #832 SP
    Senior Member tray's Avatar
    rushin pe veteran ftw

  13. #833 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    rushin pe veteran ftw
    Asa am trecut mw2 in 2 ore si.. pe vetaran

  14. #834 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    9 Cool Things About Nuketown in Black Ops

    ---------- Post added 14-11-2010 at 11:12 AM ----------

    LE: cred ca au patchuit multiplayerul pe ps3 pentru ca in 20 de partide nu am mai avut absolut nicio problema cu disconnect sau lag.

  15. #835 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    am facut primele 5 misiuni la veteran(ps3) si nu mi-a dat trofeele.ma puteti lamuri si pe mn dc?

    ---------- Post added 14-11-2010 at 11:23 AM ----------

    apropo daca doriti sa facem niste meciuri id:MadridGalaxy
    iar nivelul meu este 46

  16. #836 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    In celebration of Call of Duty: Black Ops' launch, Machinima staffers have started our multiplayer mission to reach Call of Duty: Black Ops 15th Prestige first (on the same gamertag)! Now we KNOW some folks got the game early and have a headstart, but we are doing this legit! We started at the stroke of the midnight launch, and we're not stopping until we bring home ultimate victory.

    We'll be streaming the continuous game-playing live 24/7 via USTREAM, with daily updates/interviews of the players on the Machinima Respawn YouTube channel.
    Link

  17. #837 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Eu nu mai pot trece de 2 liniute la conexiune. Nu stiu ce Dumnezeu se intampla. Netu merge brici, tot pe k/d ratio negativ sunt din cauza conexiunii slabe.

  18. #838 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Hah, ce �njură ăia de mama focului, cam greu cu autocenzura pe live stream

  19. #839 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    nush dc iti merge tie asa de rau ca eu mai tot timpul am 4 linii la conexiune si sunt host

  20. #840 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Baieti, stiu ca multi dintre voi ati avut si MoH asa ca am o singura intrebare: se repeta sau nu faza cu branza buna in burduf de caine? Desi am zis ca nu mai iau alt shooter pana la KZ3, plus ca nici n-am mai jucat vreun CoD MP pana acum, parca sunt tentat de titlu asta. Review-urile vad ca il aclama la unison, dar, e chiar asa de bun?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 87 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts