Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 87 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast
Results 881 to 900 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #881 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Stai linistit ca nu se mai poate sa ai asa "talent " , filmuletul este facut before the quick scoping pathch,


    Sincer ...chiar mi se pare f bun jocul . Single player mult peste MW2 (am si uitat despre ce a fost vb in MW2 ..stiu ca erau niste rangers-i , portugheji ...d'astea .. ) .Hudson , Woods, Mason , mi-au ramas mai bine in memorie chiar daca sunt mai "proaspeti "

    MP-ul este mult si mai echilibrat decat la MW2 . Ai de unde alege sunt de toate pt toti .


    Jocul ofera destula valoare pt banii pe care ii dai pe el . Ai mai multe jocuri in 1:
    -single player
    -multiplayer :

    a) Multiplayer "clasic " ( core , barebones + hardcore parca ) .Multe moduri de joc , multe optiuni multe arme ...multe de toate , nu ca la Medal of Honor unde deblochezi aceeasi arma de 2 ori

    b) Wager matches - separat de multiplayer-ul clasic . Zicea cineva d'aici ca are o gramada de "bani " (cod credits sau cum se numesc), 40.000 . Recomand pt el niste wager matches - high roller unde intri cu 10.000 . Sa vezi ce "plangi " dupa ei daca-i pierzi in 30 de min .
    Dai 10.000 , incepi jocul, dupa 2-3 min auzi : " out of the money! " ...pac ..."Final life ! " , sa nu uitam ca ai doar "one in the chamber " .
    Sentimentul pe care-l ai cand fugi de nebun pe harta cu pistolul in mana , doar un glont pe teava , mai ai doar o viata ...paranoic sa nu te taie vre-unul miseleste pe la spate ....FACE TOTI BANII

    c) + 2 ZOMBIE MODE - unul pt console + pc si inca unul pt viata reala ...Eu cel putin in ultima vreme numai zombie ma duc dimineata la serviciu


    Sa nu uitam ca multiplayer-ul , wager matches si zombies toate au si Multiplayer Local (split screen ) .Pt cei cu prietene\neveste razboinice sau pasionate de zombie ....clar este un must have

    Da clar , Black Ops are unele mici probleme dar simt ca se lucreaza la ele si ca iti este oferit suport si dupa ce cumperi jocul .Am vazut ca au facut un update mic acum ceva vreme si parca nu mai este nici lag ....am reusit si eu sa am constant K/D Ratio 2-3 fata de 0.45 acum cateva zile ).
    Ti se pare ca nu e prea bine echilibrat jocul ? Crezi ca ai skill cu carul , esti Dumnezeu pe pamant dar te nedreptateste jocul pt ca nemesisul tau are perkuri pro ....OK , nu-i problema ai mod de joc ( in BAREBONES parca ) in care nu se joaca decat cu arme fara nimic altceva , fara PERKURI , fara acog , red dot , amortizor , fara claymore , fara nimic DOAR armele + grenada si flashbang .
    Crezi ca hartile sunt prea mici , sunt prea multi playeri , este haos si mori imediat ? OK nici o problema jocul iti ofera si mod de joc cu echipe mici pt modurile cu obiective

    Am simtit nevoia sa spun toate astea ca lumea sa inteleaga faptul ca Black Ops iti ofera destule pt banii pe care i-ai dat pe el . Incearca sa ai rabdare cu el , cauta modul de joc care-ti place cel mai mult gaseste-ti stilul de joc care ti se potriveste cel mai bine si eu cred ca o sa ai parte de ceva quality moments si cu un Call of Duty . Culmea nu ?


    LE: Exact despre ce vorbeam :

    YouTube - Black Ops High Roller Wager Match One in the Chamber

    Domne comentariul este ....OMFG M-A DISTRAT LA CULME
    deci asa ma enerveaza WhiteBoy7st e doar un camper ..

  2. #882 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Treyarch n-a facut COD 2, poate 3
    Asa... 3

  3. #883 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Au trimis cei de la gameshop bonusurile pe mail?

  4. #884 SP
    Member anes's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    Ajuns si la mine jocul,dar am o problema nu pot sa descarc hartile(este versiunea Hardened Edition).Imi puteti spune cum sa fac sa le descarc?Este versiunea XBOX si cont USA.Multumesc anticipat!
    Puteti sa imi raspundeti la intrebare,va rog frumos

  5. #885 SP
    Junior Member kevinn4usa's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Au trimis cei de la gameshop bonusurile pe mail?
    Codul pentru avatar l-am primit pe email.

  6. #886 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Foarte prost optimizat pe Veteran. Cred ca asta are cea mai proasta optimizare din toata seria. Pe langa faptul ca te chinui sa ii omori pe aia, se mai baga si aliatii in fata ta de zici ca se da ceva gratis. Sa nu mai spun de inamici invizibili care te omoara. Foarte buna treaba Treyarch... ai reusit sa revii la frustrarea pe care ai creat-o cu CoD 2.
    deci nu sunt eu cu capul, chiar e prost facut. Mie imi place cand se duc "ai tai" in fata si inamicii trec pe langa ei si te omoara pe tine.
    Chiar ma gandeam la o paralela, cum e facut Halo Reach si cat de bine e optimizat, incat nu m-a interesat ca am stat 12 ore + sa il termin pe solo legendary, pe cand la asta dupa a 3-a ora si primele 4 misiuni pe veteran imi dadeam palme.

  7. #887 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    Puteti sa imi raspundeti la intrebare,va rog frumos
    Daca e PAL hatile trebuie descarcate de pe cont UK

  8. #888 SP
    Member anes's Avatar
    Multumesc pentru raspuns FormableTube.

  9. #889 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Am si eu o intrebare...la Black Ops e nevoie de inregistrare cu serial number la fel ca la Medal of Honor sau FIFA 11 ptr mutiplayer ?

  10. #890 SP
    Member anes's Avatar
    darkpaul13 nu ai cod de inregistrare.
    Am incercat sa descarc hartile de pe UK si tot nu merge

  11. #891 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Am si eu o intrebare...la Black Ops e nevoie de inregistrare cu serial number la fel ca la Medal of Honor sau FIFA 11 ptr mutiplayer ?
    nu are, asa cum nici medal of honor nu avea serial pentru a putea juca multiplayer.

  12. #892 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Vad ca in seara asta nu pot juca online pt ca imi apare tot timpul un ecran negru care dureaza 2-3 secunde. Si voua vi s-a intamplat?

  13. #893 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    Am incercat sa descarc hartile de pe UK si tot nu merge
    Ce eroare da?

  14. #894 SP
    Member anes's Avatar
    FormableTube asta imi scrie cand vreau sa descarc:This item isn't available from your current location.

  15. #895 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Daca e PAL hatile trebuie descarcate de pe cont UK
    Quote Originally Posted by anes View Post
    Am incercat sa descarc hartile de pe UK si tot nu merge
    Quote Originally Posted by anes View Post
    FormableTube asta imi scrie cand vreau sa descarc:This item isn't available from your current location.
    DLC-urile nu au standarde video PAL sau NTSC, problema ta ii cu blocarea Microsoft pe regiune, si poti rezolva problema numai prin VPN, detalii aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f52...-pe-xbox-live/

  16. #896 SP
    Member anes's Avatar
    Ok,multumesc RaduValentin.

  17. #897 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Stai linistit ca nu se mai poate sa ai asa "talent " , filmuletul este facut before the quick scoping pathch,
    first. El are talent, second el a gasit un "fel" de a face quickscope


  18. #898 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  19. #899 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    LOL
    Attached Images Attached Images cod-black-cocks-copy.png

  20. #900 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    and here comes noul fuzar apar ca ciupercile dupa ploaie, pacat de jocul asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 87 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts