Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 87 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 ... LastLast
Results 1,641 to 1,660 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #1641 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Cati dintre voi isi vor cumpara MAP PACK 2?

  2. #1642 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu il iau imediat ce apare

  3. #1643 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Ascension sau Call of the Dead?

  4. #1644 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Ascension sau Call of the Dead?

    Call of the Dead all the way

  5. #1645 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Ascension sau Call of the Dead?
    Call of the Dead...

    PS: Iti va lua o gramada pana vei invata harta...

  6. #1646 SP
    Junior Member gehaste's Avatar
    Salutari.
    Sunt curios daca sunt singurul care vede lucrurile in felul urmator:
    MW2 bate Black Ops la multe capitole.
    Initial am jucat MW2 insa cu timpul am inceput sa imi doresc din ce in ce mai mult sa cumpar Black Ops fiindca :
    1.Combinatia M/L/Commando
    2.Noob Tube
    3.Killstreak-urile stackable
    4.Alte chestii dezechilibrate in general

    Din cauza lor imi doream chiar foarte mult Black Ops in care am inteles ca developer-ii au ascultat comunitatea.
    Astazi in sfarsit l-am cumparat.Dupa cateva ore de joc pot spune ca sunt profund dezamagit si sunt tentat sa ma intorc la MW2 cu tot cu neajunsurile enumerate.De ce ?
    1.Sunet jalnic.Pasii nu se aud,efectele sonore la arme/elicopter/TOT sunt jalnice.Decalaj cateodata
    2.Grafica mai slaba decat MW2.
    3.Harti naspa(aici sunt subiectiv putin pt ca nu am rabdare sa le invat)
    4.LAG-ul.Nu are rost sa-l precizez.Am dat sa imi gaseasca doar lobby-uri locale.Tot nu ajuta.Trag in cineva 10 ani,ma omoare.La killcam imi apare ca defapt nu am tras 10 ani in el ci de abia am apucat sa trag,el tragand primul in mine.Notez ca am net bun.

    Momentan atat imi vin insa..sunt dezamagit...Intr-adevar au eliminat probleme de la MW2 dar acum au aparut altele.
    Imi plac unele schimbari gen adaugarea economiei,wager match,gun game insa jocul sufera enorm la unele capitole.
    Asta este parerea mea si as dori sa stiu daca sunt cumva singurul care vede lucrurile in felul asta.
    O seara placuta si spor la joaca.

  7. #1647 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Faza cu lagul si killcam ul tine de internetul tau .
    Vezi sa nu l ai conectat la mai multe dispozitive ..

  8. #1648 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by gehaste View Post
    [...]
    1.Sunet jalnic.Pasii nu se aud,efectele sonore la arme/elicopter/TOT sunt jalnice.Decalaj cateodata
    [...]
    De headset ai auzit? Daca ai un headset decent si ai esti foarte atent poti auzi si Ninja Pro...

  9. #1649 SP
    Junior Member gehaste's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdaN_RO View Post
    De headset ai auzit? Daca ai un headset decent si ai esti foarte atent poti auzi si Ninja Pro...
    Am auzit,te asigur
    Tritton AX 120,cumparate special pentru asta acum cateva zile.Nu mi-am permis sa dau mai mult de 200RON doar pe casti ca imi luam mai bune.In MW2 isi fac treaba,in multe jocuri isi fac treaba.Aici insa NU.
    Inteleg si aici ca nu poti face pasii aia sa se aude ireal de bine insa nu aud oamenii care merg pe langa mine cand eu stau pe loc,exceptie pasii mei si ai coechipierilor ? Intr-adevar se aud daca esti foarte atent dar a fost diminuat mult peste masura.
    Un exemplu unde zic eu sunetul pasilor este ok as zice ca este Counter-Strike-ul.Putin exagerat dar ok pt un joc.Am jucat ani buni cu un headset la 25RON si auzeam absolut tot ce misca.D2 de la scara auzeam tot ce misca pe mid.

    Si cu netul..nu tine neaparat de netul meu.Daca imi da host din china cu net de cacao nu am ce sa fac nici cu toata banda universului. Dezavantajul serverelor P2P,ce pot zice.Nimeresc cateodata si servere ok,unde merge totul bine(tot este lag dar in limitele normalului).

    In sfarsit.Nu zic ca este un joc prost.Campania si Zombi Mode-ul imi plac insa la multiplayer se vede clar 1. ca e alt developer 2.ca si concluzie de la 1....ca e un developer care straluceste la alte capitole,nu la cel tehnic.O sa mai joc,sigur este vorba si de obisnuinta insa ajunsesem sa privesc Black Ops ca un COD ajuns la adevarata maturitate,bun la toate capitolele.Este un joc bun insa nu unul nelipsit de neajunsuri.
    Raman la parerea ca MW2 daca nu avea dezechilibrul perk-urilor si al attachment-urilor era cel mai bun COD la capitolul multiplayer.Si cred ca pot spune ca si campania este cea mai reusita si ca cu co-ops-urile am avut ore bune de distractie cu colegii de apartament.

    O seara placuta !

  10. #1650 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    Black ops-ul il cumperi doar pt urmatoarele motive, NU pt multiplayer : CAMPAIGN STORY , TROPHIES , ZOMBIES COOP. ATAT SI NIMIC MAI MULT



  11. #1651 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Exista lume care joaca SP la jocurile Call of Duty? Gen pui tinta, tragi, incarci si atat COD-ul se cumpara pentru MP, asta e foarte clar. D'aia l-au cumparat milioane de oameni, d'aia sunt milioane ONLINE seara d seara, chiar si dupa 7 luni de la lansare. E de departe cel mai bun COD in MP de la 4 incoace...Foarte balansat, harti variate, moduri fun si tot asa. E jucat de foarte multi romani, mai ales pe PS3. Cheers.

  12. #1652 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by gehaste View Post
    Inteleg si aici ca nu poti face pasii aia sa se aude ireal de bine insa nu aud oamenii care merg pe langa mine cand eu stau pe loc,exceptie pasii mei si ai coechipierilor ? Intr-adevar se aud daca esti foarte atent dar a fost diminuat mult peste masura.
    Sound-whoringul in Black Ops e perfect. Sunetul nu e atat de strident ca in MW2, e adevarat, dar atat timp cat te concentrezi cand esti in meci, auzi fara mari probleme, mai ales ca multe harti au zapada, nisip, grilaje, placajele din Firing Range etc. Toate astea intentisifica efectul pasilor, la care se adauga strigatele soldatilor adversi (Man down, We need a medic etc). Asa ca localizarea inamicilor bazandu-te pe sunet e cat se poate de posibila. Iar daca vrei sa-i auzi si mai tare iar tu sa ramai perfect tacut, foloseste perkul verde Ninja Pro.

  13. #1653 SP
    Member Game101's Avatar
    Pe 28 iunie apare al III lea pachet numit Anihiliation.Ca de obicei,4 harti multiplayer + una zombies.


    Sursa : MediaKick - Gaming News, Opinions and Reviews for PlayStaton 3 (PS3), Xbox 360 and more.

  14. #1654 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Si un trailer


  15. #1655 SP
    Member Game101's Avatar
    "With anihilation we had a goal.....anihilate your wallet"

  16. #1656 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Azi are loc competitia comentatorilor de pe YouTube. Practic nume ca Xjawz, Sandy Ravage, DahGame360, Ron etc o sa concureze intre ei in FFA si alte moduri de joc pt a vedea care e cel mai bun. Ar trebui sa fie ca un fel de finala a Champions League. Mai multe detalii aici:

  17. #1657 SP
    Member DeianD's Avatar
    The Call of Duty: Black Ops servers are currently offline for scheduled maintenance. Services are expected to resume at 03:00 PDT.

  18. #1658 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Pe Xbox merge.

  19. #1659 SP
    Member anes's Avatar

  20. #1660 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by BLAUPUNKT View Post
    Black ops-ul il cumperi doar pt urmatoarele motive, NU pt multiplayer : CAMPAIGN STORY , TROPHIES , ZOMBIES COOP. ATAT SI NIMIC MAI MULT


    Daca pentru 6 ore de SP gameplay cumperi tu COD atunci esti un investitor pe cinste (ironic)...exista multe jocuri care au gameplay-ul mai interesant decat COD..dar atat timp cat cumperi Black Ops(care nu aduce mari imbunatatiri) si il mai cumperi si pentru single-player...e no comment..eu daca as cumpara Black Ops-ul cu siguranta l-as cumpara pentru MP...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 87 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts