Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 235

Thread: DmC: Devil May Cry

  1. #101 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Dasani View Post
    Dante unde-i?
    In Devil May Cry 4

  2. #102 SP
    Member Mikael's Avatar
    ultimul joc in care Dante e cum trebe e Marvel vs Cacpcom 3, from here on it goes downhill

  3. #103 SP
    Member adio's Avatar
    Slab. Si sunetele..bleach

  4. #104 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Nu stiu despre ce vorbesti. Jocul se prezinta bine per total - la nivelul celorlalte jocuri din serie.

    E la moda acum sa urasti jocul asta doar pentru ca are alt personaj principal. Who gives a s**t? E doar un hack and slash. Eu cel putin nu m-am identificat niciodata cu vreun personaj din DMC

  5. #105 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    Nu stiu despre ce vorbesti. Jocul se prezinta bine per total - la nivelul celorlalte jocuri din serie.

    E la moda acum sa urasti jocul asta doar pentru ca are alt personaj principal. Who gives a s**t? E doar un hack and slash. Eu cel putin nu m-am identificat niciodata cu vreun personaj din DMC
    Ai dreptate.
    Attached Images Attached Images meh.jpg

  6. #106 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    Nu stiu despre ce vorbesti. Jocul se prezinta bine per total - la nivelul celorlalte jocuri din serie.

    E la moda acum sa urasti jocul asta doar pentru ca are alt personaj principal. Who gives a s**t? E doar un hack and slash. Eu cel putin nu m-am identificat niciodata cu vreun personaj din DMC
    Nu e la moda sa urasti personajul, e la moda ca unele jocuri sa evolueze prost. Noi, iubitorii de seria DMC ne-am obisnuit cu un personaj calumea.
    Si iti dau dreptate, jocul pare destul de bun, dar nu trebuia sa se numeasca DMC.

  7. #107 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    Nu stiu despre ce vorbesti. Jocul se prezinta bine per total - la nivelul celorlalte jocuri din serie.

    E la moda acum sa urasti jocul asta doar pentru ca are alt personaj principal. Who gives a s**t? E doar un hack and slash. Eu cel putin nu m-am identificat niciodata cu vreun personaj din DMC
    ma daca tu joci doar pt gameplay, have fun, dar nu numa gameplayul determina daca un joc e bun sau nu, nai decat sa treci prin el ca prin branza daca nu iti pasa de personaje sau story, mie unu imi pasa de acele elemente, pt ca nu poti pune ... zahar in ciorba si sa zici ca o sa iasa gustos

  8. #108 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu nu inteleg de ce va grabiti sa urati personajul... Aveti vreunul idee de story-ul sau? Poate e chiar Dante
    Serios... give the man a chance! Pt. ca la gameplay, e totusi DMC... Poate cine stie, va avea un farmec sau ceva mai aparte care sa-l faca mai indragit decat Dante...

  9. #109 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu nu inteleg de ce va grabiti sa urati personajul... Aveti vreunul idee de story-ul sau? Poate e chiar Dante
    Serios... give the man a chance! Pt. ca la gameplay, e totusi DMC... Poate cine stie, va avea un farmec sau ceva mai aparte care sa-l faca mai indragit decat Dante...
    Ii dam sanse, dar totusi short dark hair? Ce urmeaza? Kratos cu plete

  10. #110 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Ii dam sanse, dar totusi short dark hair? Ce urmeaza? Kratos cu plete
    nu tata Vergil o sa fie un negru cu afro si ai uita sa mentionezi ca arata ca un emo si FUMEAZA! wtf is up with that?

  11. #111 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar



    Pause at 1.05. Now cry....

  12. #112 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Eu am ras la faza aia de m-am spart . Those 10 seconds made my day )). Abia astept sa apara jocul si sa il cumpar . Nu ma intereseaza ca nu mai arata ca inainte. Sincer chiar deaia sunt mai curios de poveste: DE CE nu mai arata ca inainte? Eu sunt mai curios de povestea din jocul asta decat cea din oricare alt DMC. Ca sa nu spun ca gameplay-ul pare la fel de tare (who am i kiddin? Si mai tare!) decat al oricaui predecesor de-al lui.

  13. #113 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cheesy story, dialog non-sens, grafica superba, gameplay asemenea, autoironie(vezi faza cu cucu personajului scuzati chichifonia) - exact ce imi doream de la noul DMC!! Abia astept!!!

    Apropos, care e data de lansare?

  14. #114 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    new gameplay clips








    genial


    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Apropos, care e data de lansare?
    TBD for now

  15. #115 SP
    Member Dasani's Avatar
    Multa creativitate in noul dmc.I like it.

  16. #116 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    E mut rau personajul asta...nu scoate niciun scrancet cand se lupta ...e deranjant lucrul asta

  17. #117 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar


    Release date: later this year.
    Cel putin nu e 2013 .

  18. #118 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Slaba miscare daca-l lanseaza anul asta.

  19. #119 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Slaba miscare daca-l lanseaza anul asta.
    di ce?

  20. #120 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Un mic remix:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts