Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 29 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 565

Thread: E3 2010

  1. #201 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Gata, a picat GT? WTF?!



    ...ce oameni.
    same here.

  2. #202 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Eu tot nu am inteles jocul cu tigrul, nu pentru ca am depasit varsa ci pentru ca e o prostie sa te joci cu un animal virtual in loc sa iesi din casa si sa te joci cu unul adevarat(Un caine, nu un tigru). Dar normal ca in ziua de azi parintii isi petrec cat mai putin timp cu copiii si le convine sa ii lase in fata TV-ului, jucand astfel de jocuri.

  3. #203 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu va suparati, dar daca sunteti impresionati de asa ceva... cred ca trebuie sa mai iesiti din casa. De ce as da din maini ca sa mangai un animal virtual cand pot sa-mi cumpar un caine sau o pisica? De ce as dansa pe langa consola, in loc sa merg la un party sau intr-un club?

  4. #204 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Este un eyepet la alt nivel. O sa aiba cine sa-l cumpere poti fi sigur de asta.

  5. #205 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Brava Deathstrike ! Esti pe aceeasi frecventa cu mine , dar din pacate asta este trendul. De ce sa te duci la club (unde poate prinzi si tu o pasarica ceva) cand poti sa dansezi ca zanatecul in fata televizorului de unul singur ...

  6. #206 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    M-a amuzat teribil conferinta MS la cateva parti.Ma scuzati dar oare duc lipsa de personal?Cel care a prezentat Fable 3 mai avea putin si venea insotit si de scaun cu rotile...oricum s-au salvat cu MGS,Gears si Halo ca daca prezentau doar natal sau cum se mai numeste minunea aia cred ca nu mai aveau loc pe lista de la E3.

  7. #207 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Nu va suparati, dar daca sunteti impresionati de asa ceva... cred ca trebuie sa mai iesiti din casa. De ce as da din maini ca sa mangai un animal virtual cand pot sa-mi cumpar un caine sau o pisica? De ce as dansa pe langa consola, in loc sa merg la un party sau intr-un club?
    De ce sa joci un fighting game cand poti sa o dai cu tigani in spatele blocului. De ce sa conduci cu 300km la ora virtual cand o poti face real suportand consecintele.

  8. #208 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    EDIT:A avut grija Laurentiu sa spuna esenta postului meu.

  9. #209 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Destul de slabuta conferinta,in afara de MGSR, Gears of war 3 si noua consola nimic interesant pt mine,cum a zis si Renegade,sa vedem Sony cu ce vine....

  10. #210 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Este un eyepet la alt nivel. O sa aiba cine sa-l cumpere poti fi sigur de asta.
    Se va vinde, sunt convins de asta, doar ca omul incepe sa nu mai socializeze, sa inghita toate tampeniile. Ia ca exemplu industria gaming-ului. La cel mai important eveniment al anului sunt prezentate doar jocuri casual, foarte simpliste. Au prezentat 3 ( 4 daca luam in calcul si noul joc de la Crytek) jocuri mai hardcore, capabile sa atraga si un gamer mai serios, gamer care vrea o poveste sau o provocare.

  11. #211 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Nu va suparati, dar daca sunteti impresionati de asa ceva... cred ca trebuie sa mai iesiti din casa. De ce as da din maini ca sa mangai un animal virtual cand pot sa-mi cumpar un caine sau o pisica? De ce as dansa pe langa consola, in loc sa merg la un party sau intr-un club?
    Daca vrei iti arat vreo 10 filme de pe youtube care iti arata cam ce fac copiii prin fata blocului in Romania (sau la scoala, in magazine, etc) si care te-ar pune pe ganduri ce sa faci cu copilul tau sau in ce conditii l-ai lasa sa se joace pe afara.

  12. #212 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    De ce sa joci un fighting game cand poti sa o dai cu tigani in spatele blocului. De ce sa conduci cu 300km la ora virtual cand o poti face real suportand consecintele.
    E vorba de mangaiat un animal sau de dansat, nu de intrat in razboi sau de mers cu 400km/h. E o mare diferenta!

  13. #213 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ok , we got it guys , nu va place
    de altfel acele jocuri nu se adreseaza celor care stau pe forum si nici celor care isi doresc sa "pwn some noobz"

  14. #214 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Nu va suparati, dar daca sunteti impresionati de asa ceva... cred ca trebuie sa mai iesiti din casa. De ce as da din maini ca sa mangai un animal virtual cand pot sa-mi cumpar un caine sau o pisica? De ce as dansa pe langa consola, in loc sa merg la un party sau intr-un club?
    Tot nu intelegi. Fi-mea are 6 caini in curte si o broasca testoasa. Se joaca cu ei pana oboseste, dar are si zile cand sta si se joaca EyePet.

    Hai sa te intreb altfel: De ce stai si te joci Killzone, in casa, cand poti merge la airsoft?

  15. #215 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Vreau sa aud aceleasi comentarii si atunci cand Sony va prezenta "PlayStation Move"(sper ca zic bine).

  16. #216 SP
    Member andreivladp's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Tot nu intelegi. Fi-mea are 6 caini in curte si o broasca testoasa. Se joaca cu ei pana oboseste, dar are si zile cand sta si se joaca EyePet.

    Hai sa te intreb altfel: De ce stai si te joci Killzone, in casa, cand poti merge la airsoft?
    la airsoft n-are jetpack lol

  17. #217 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by andreivladp View Post
    la airsoft n-are jetpack lol
    Nici la Killzone 2 nu are.

  18. #218 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pentru simplul fapt ca aceste jocuri ofera si o poveste, o atmosfera pe care nu o poti regasi intr-un meci de Airsoft. Aaa.... si nu practic Airsoft pentru ca trebuie sa ai minim 18 ani ca sa practici acest sport. Poate sunt eu depasit si nu inteleg logica unor lucruri de genul asta, ma rog... nu conteaza.
    @Pastilutza: Daca Sony va oferi acelasi mare fas, se va comenta si la ei. Atata timp cat vor prezenta insa un control bun in jocuri bune ( RE5, LBP, Socom), nu inteleg de ce ar fi criticati.

  19. #219 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Cel care a prezentat Fable 3 mai avea putin si venea insotit si de scaun cu rotile
    Mda... ala e Peter Molyneux.

  20. #220 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Gata, a picat GT? WTF?!



    ...ce oameni.
    streamu de pe pagina ign imi merge foarte rau....gametrailers nici nu mi se deschide....peering slab etc etc banuiesc...si nici banda mea nu-i prea grozava...oricum...YouTube - E3's Channel ...merge fluent...si acuma merge...deocamdata sunt niste prezentari repetitive....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 29 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts