Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 99 of 282 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1961 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    CSergiu, dupa atata timp, un video de 7 secunde te face sa te razgandesti )?
    totusi la gta 4 zburai prin parbriz si parca si masina se turtea mai frumos

  2. #1962 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pe mine nu ma deranjeaza damage-ul (desi imi placea mult in GTA4), mie nu-mi plac animatiile on-foot (din video-urile cu Franklin), ati vazut cum trece prin personajul ala pe care il loveste si cum merge pe loc ?

  3. #1963 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Stii care era primul lucru pe care vroiam sa il fac in GTA V ? Sa iau o masina de teren si sa ma duc sa urc pe munte pe toate pietrele alea si dupa sa ma arunc cu ea sa vad damage-ul. Pentru mine damage-ul conteaza mult, poate mai mult chiar ca si story sau gameplay.

  4. #1964 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    There are currently 35 users browsing this thread. (32 members and 3 guests) Cel mai populat topic de pe forum ?

  5. #1965 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Din pacate da.

  6. #1966 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    nu mai trec zilele astea odata

  7. #1967 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Stii care era primul lucru pe care vroiam sa il fac in GTA V ? Sa iau o masina de teren si sa ma duc sa urc pe munte pe toate pietrele alea si dupa sa ma arunc cu ea sa vad damage-ul. Pentru mine damage-ul conteaza mult, poate mai mult chiar ca si story sau gameplay.

    Oricum povestea n-a fost niciodata cel mai important lucru intr-un joc GTA.

  8. #1968 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by mof990 View Post
    Ce zicea cineva pe gtaforums:

    "I hope there is realistic steak in the game. I want to be walkin' to a steak house and eat steak but not like in 2 seconds, that's unrealistic but like it takes 15mins to eat, if not I'm not buying another GTA until it has realistic steak. "

    Total de acord cu omul.
    pe bune ?! adica ai sta 15 min ca sa manance ala , intr-un JOC ?!

  9. #1969 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sad...L2 e cutitul si R2 e furculita ?

  10. #1970 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Oricum povestea n-a fost niciodata cel mai important lucru intr-un joc GTA.
    mie mi-a placut poveastea lui Niko

  11. #1971 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Stii care era primul lucru pe care vroiam sa il fac in GTA V ? Sa iau o masina de teren si sa ma duc sa urc pe munte pe toate pietrele alea si dupa sa ma arunc cu ea sa vad damage-ul. Pentru mine damage-ul conteaza mult, poate mai mult chiar ca si story sau gameplay.
    No offense, dar asta este CEL MAI STUPID lucru pe care l-am vazut pe vreun forum. Cica "pentru mine damage-ul conteaza mai mult decat story si gameplay". Imi pare rau, dar cred ca nu s-a facut un joc ca acesta. Dar totusi incearca pe google "Vehicle Damage Simulator", poate gasesti ceva.
    Sau mai bine, cumpara-ti o masina (real life) si te bagi in toate zidurile, toti copacii pana iti sar creierii prin parbriz, ca Niko.

  12. #1972 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    In caz ca vrea cineva sa vada toate clipurile fara intreruperi: Instagram


    P.S. Chill fanboy, eram sigur ca o sa sari ca un parinte care isi apara copilul (GTA V)


    P.P.S. Daca ce am spus eu e stupid atunci de ce sunt numai thread-uri cu car damage pe GTAF? Uita-te ca ultimele 3 pagini sunt pline de thread-uri cu complaint-uri despre car damage/mechanics/etc.

  13. #1973 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Aaah cmon...mai mult ca sigur vor fi update-uri....nu inteleg de ce va suparati atat pentru un detaliu minor dupa parerea mea.Si oricum, tot trebuia sa gasim noi ceva defecte la joc, ca de.... asa e la noi.
    P.S:Ganditi-va ca jocul asta este pe generatia actuala de console, cat credeti ca poate sa duca 512MB de ram?Avem atatea lucruri pe care nici nu le-am experimentat inca.Avem o gramada de optiuni de personalizari, boost-uri, skill-uri, weed, caini, gang wars, avioane, off road races, avem lume sub apa de explorat...si voi va plangeti ca masina nu se turteste cand intra in zid?
    BTW:Stim noi sigur ca ala e gta 5?vorba unuia:"You can't belive everything that you see on the internet"

  14. #1974 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Nu-i vorba de asta, dar sincer, n-am mai vazut pe nimeni sa spuna asa ceva. Si nu-s fanboy GTA, n-am jucat niciun GTA.

    Oricum tre' sa vina si piratii cu varianta lor si atunci vom vedea gameplay mai bun, sper ca vor avea un record device.

  15. #1975 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Processing nu înseamnă că a fost trimis. Si eu am la fel pe ShopTo.

    Cred ca pt cei din afara UK ar trebui sa înceapă mâine livrările, nu cred ca o sa lase pe luni. Dacă e asa, atunci luni seara game on!

  16. #1976 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Processing nu înseamnă că a fost trimis. Si eu am la fel pe ShopTo.

    Cred ca pt cei din afara UK ar trebui sa înceapă mâine livrările, nu cred ca o sa lase pe luni. Dacă e asa, atunci luni seara game on!
    Crezi tu? Mie mi-au zis ca trimit toate coletele deodata cu cele din UK. Ai mai comandat de la ei asa si au trimis mai repede?

    Plus asta:
    Hi Alexandru,

    As you are living outside the UK the likely delivery date will be slightly after the official UK release. This is due to shipping time from UK to Romania.

    Regards,
    Andy
    Also: "ShopTo boss Igor Cipolletta said that the inability to ship titles more than a day before launch means that many deliveries won't arrive until the day after release."

  17. #1977 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca aveti cont pe social club-ul la rockstargames puteti sa luati diferite discount-uri la diferite chestii in-game daca le dati "stalk".

    Lifeinvader

  18. #1978 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Oameni diferiti, nevoi diferite, nu-i de condamnat daca pentru el grafica si detaliile la masina sunt mai importante decat gameplay-ul. Pe mine mai mult m-a deranjat fizica personajului cand interactiona cu altii, mergea ca intr-un perete iar animatia la pasi continuand sa ruleze, sa speram ca a fost un caz izolat.

    PS: la masini se poate observa si in trailer-ul oficial ca in loc de acea tabla supra-indoita incep sa cada bucati din invelis, lucru care se intampla si in realitate. Nici eu nu sunt multumit de damage si din pacate nu cred ca se va putea rezolva printr-un update, mi se pare un lucru destul de greu de modificat.

    PS2: dar totusi daca s-ar face destul tam-tam din cauza damageului cred ca se poate schimba, mi-am amintit acum de Gears of War 2, dupa updateuri parca e alt joc, n-am mai intalnit un joc care sa fie atat de schimbat, se misca mai rapid decat la inceput plus multe fixuri.

    PS3: ati observat animatia la negrotei cand merge? este facuta incredibil de bine, cand calca cu slapii, talpa ramane pe asfalt pana ridica piciorul.

  19. #1979 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    pe bune ?! adica ai sta 15 min ca sa manance ala , intr-un JOC ?!
    Da!

  20. #1980 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Damage has really been downgraded, it's just blind fanboys that can't admit it. I find it very impressing that for any criticism made at R*, fanboys find 100 different excuses.
    Asta a spus cineva pe GTAF si ii dau dreptate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 282 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 291 Last Post: 17-05-2024, 21:00
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts