Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 282 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2261 SP
    Junior Member dark.deejays's Avatar
    Car damage.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1379153581433.jpg

  2. #2262 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Mda... cred ca o sa-l cumpar doar pe PC cand va aparea ca sa pot sa il modez sa modific damage-ul si driving-ul stil Saints Row arcade pentru copii de 4 ani.

    Distractie placuta marti baieti, eu am iesit de pe threadu' asta.

  3. #2263 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu cred ca o sa apara pe PC.
    Anyway, asteptare placuta

  4. #2264 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sa nu joci GTAV pentru ca nu-ti place damage-ul la masini. Lasa-ne pe noi sa ne chinuim asa cu el.

  5. #2265 SP
    Junior Member dark.deejays's Avatar
    @Csergiu - Eu zic sa ti-l iei si pe consola, chiar se merita jocul. Povestea este foarte tare. Controlul masinii nu este chiar "arcade". Este putin modificat de la cel din GTA 4 si crede-ma ca atunci cand o sa joci nu o sa ti se para asa nasol controlul masinii cum vezi in video-uri... Chiar e un joc care merita fiecare banut.

  6. #2266 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ba ai sa devii in-game

  7. #2267 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by anes View Post
    PS3 and Xbox 360 Graphics - Page 2 - GTA V - GTA Forums

    * PS3 runs Smoother
    * PS3 runs at 30-35 FPS
    * Xbox 360 have slightly better anti-aliasing
    * Xbox 360 have less pop ups
    * Xbox 360 have slightly better line draw for distance
    * Xbox 360 have a more colorful environment (little noticeable)(better textures)
    * Xbox 360 runs at 30-33 FPS

    After all the game runs great on both systems , but if you love slightly smoother gameplay get the PS3 version , if you love slightly better visuals get the Xbox 360 version
    la cate leak-uri au fost pana acum ma indoiesc ca afecteaza pe cineva ceea ce voi spune.
    Tipul ala cine stie cum o fi masurat FPS-urile, pe ce variante dubios instalate a jucat sau poate or fi fost scene aleatorii din joc, ceea ce e irelevant.
    Am testat aseara la cineva ambele variante aparute in aceiasi ipostaza la anumite misiuni si fara dubii varianta de 360 s-a miscat mai fluent insa treaba cu pop-up statea tocmai invers, pe PS3 nu am intampinat niciun fel de problema cu texturi/pop-up. Ambele mi s-au parut ca se vad extraordinar, diferentele la prima vedere sunt mici.
    Daca e cineva care are ambele console si inca nu s-a decis, ii pot face un filmulet comparativ in seara daca doreste cu cateva scene.

  8. #2268 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by dark.deejays View Post
    Chiar e un joc care merita fiecare banut.

  9. #2269 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by dark.deejays View Post
    Car damage.
    PS3 sau X360?

  10. #2270 SP
    is the man! trickz's Avatar

  11. #2271 SP
    Junior Member dark.deejays's Avatar
    @h0stile PS3.

  12. #2272 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Daca inca va faceti griji de car damage:
    rocks Video | Break.com

  13. #2273 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Car damage-ul desi nu se instaleaza la fel de rapid ca in GTA-IV are ceva lucruri in plus, unul dintre ele este mai sus, sare roata la lovituri majore, mai sunt unele placut surprinzatoare. Spunea cineva ca nu se mai intampla sa sara omul prin parbriz ca in jocul precedent, ma indoiesc...

  14. #2274 SP
    Member rascalov's Avatar
    Incep sa reapara sperantele dupa ce am vazut video-ul postat de AndyZ.
    Asa mai zic si eu.

  15. #2275 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Nu cred ca o sa apara pe PC.
    Anyway, asteptare placuta
    GTAV for PC and PS4 evidence found by 4chan (There is hope!) : GTAV

    Acum chiar am iesit. Peace out bi*chezz

  16. #2276 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    O intrebare pentru Teo:FOVul la ambele console cum ti se pare?sunt diferente asa de mari la gameplay la xbox fata de ps3?

  17. #2277 SP
    Member Dante's Avatar
    nici pe threadul de GT 5 nu s-a discutat atat despre damage ca aici jeeeezzz

  18. #2278 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu stiu ce nu le place. Damage-ul este perfect imo

  19. #2279 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Pai..damage-ul a fost unul din atractiile lui GTA4, cel putin pt mine. Pur si simplu era fun sa te lovesti cu cineva si sa vezi ce se intampla. Nu a fost ca in alte jocuri, unde pur si simplu se aplica o textura cu aceeasi zgarietura, in 100 de accidente asemanatoare. Daca e macar la fel ca in GTA4, e perfect din punctul meu de vedere. Cel putin din ce am vazut in toate leak-urile, e OK.

    Oricum, n-ai cum sa-l faci mai "realist", ca la urmariri ai fi neutralizat imediat... Si-asa am inteles ca a crescut dificultatea fata de 4 si ca mori mult mai repede.


    In other news, pt cei cu preorder de pe ShopTo: am primit mail de dispatch. Fingers crossed pt luni/marti.

  20. #2280 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    O intrebare pentru Teo:FOVul la ambele console cum ti se pare?sunt diferente asa de mari la gameplay la xbox fata de ps3?
    Daca e sa vorbim de FOV exclusiv la ambele se vede cam la fel insa la PS3 nu am intalnit deloc texturi PoP-Up, cat am jucat eu a rulat totul corespunzator, poate erau incarcate texturile din inainte ca jucase un prieten. Fac in seara asta cateva teste mai amanuntite si zic.
    La framerate insa mie mi s-a parut invers fata de cum a zis acela de pe GTAforums, pe 360 mi se parea ca se misca mai fluent.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 282 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts