Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 282 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 ... LastLast
Results 4,201 to 4,220 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4201 SP
    Member colossus's Avatar
    Si chiar daca se lansau in aceeasi zi nu le-ar fi dat mult peste nas baietilor cu COD:AW ,deoarece este un joc cu "pac-pac" total nou ,iar eu vazand gameplay-ul cu Bridge collapse am zis ca nu-i adevarat .Plus ca majoritatea posesorilor de old-gen cam stiu cu ce se mananca GTA 5 ,iar la aparitia remasterizata multi il vor lua doar pt. online si "eye-candy".
    Si acum gandeste-te din perspectiva americanilor ,ca deh la ei e mama marketing-ului...ori le cumpara pe amandoua ori se lasa pagubasi.

  2. #4202 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Nu cred ca Cod si Battlefield or sa mai fie asa relevante in generatia asta, lumea deja s-a saturat si cauta ceva nou si proaspat gen Destiny sau Sleepzone Shadowfall.
    Cat despre GTA V as fi preferat sa ramana pe PS3 si 360 si sa apara alt GTA pe noile console, dar la cat dureaza developarea unui joc cu atat de multe detalii mai asteaptam inca 5 ani. Si nu inteleg de ce nu au introdus mai multe chestii in joc cum erau in Sanandreas: cazinouri, bet-uri, jetpack. Alea faceau jocul fun cand ma plictiseam de story, cum a zis si colossus majoritatea o sa-l cumpere iar doar pentru online si grafica, dar doar grafica buna nu fac un joc excelent . Macar sa mai fi introdus un oras nou in versiunea noua, dar poate cine stie DLC ceva pe viitor.

  3. #4203 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    GtaV nu-i remastered .

  4. #4204 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu cred ca Rockstar au pregătit ceva noutăti si nu zic nimic pt ca vor sa ne surprindă.

  5. #4205 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca citeati posturile de pe paginile anterioare, vedeati ca GTA V pentru Current Gen NU este remaster, este mai mult un fel de remake. Inca din 2013 s-au gasit in dev. files "Orbis" "Durango" si PC, ceea ce indica faptul ca jocul a fost refacut pentru PC/CurrentGen. Cat despre contentul care nu este, din nou, am explicat pe paginile anterioare de ce(limitarea de catre Last Gen). Jocul asta va fi ceea ce trebuia GTA V sa fie inca de la inceput....daca nu ma credeti mai asteptati o luna.

    Faza cu "americanii" nu stiu cat de adevarata este. Din 3 forumuri straine pe care activez (unul si sursa acestor noutati si leaked files), pot spune ca gamerii sunt foarte entuziasmati de GTA V NG/PC.

    Eu il voi cumpara deoarece nu am apucat sa ma bucur de el, plus de asta am o gramada de prieteni cu , care sa ma joc online.

  6. #4206 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Jaaaaa
    Inside, you can look forward to a massive 16 page Assassin's Creed feature, covering both Unity and Rogue. We've also got ten pages of Los Santos loveliness as we look at the killer new-gen features of GTA 5 on PS4. And in reviews, we've got the definite verdicts on Driveclub, FIFA 15 and Middle-earth: Shadow Of Mordor.
    Attached Images Attached Images 2mfkzle.jpg.png

  7. #4207 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Salut, imi puteti da si mie un tutorial calumea despre cum sa fac bani din stock market? Nu prea ma intereseaza asasinarile cu Frankling pentru ca pe alea stiu cum sa le fac.

  8. #4208 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.gamepur.com/news/16707-gr...uns-1080p.html
    "Glimmering 1080p presentation, hugely increased draw distance, 100 new songs, fresh wild-life, a bumper version of GTA Online, this is sandbox you've dreamt about ever since you slotted Sony's angular baby under your TV"
    PS: au dreptate astia de la UbiSh. t, consola nu poate 1080p...

  9. #4209 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    23 de zile!!
    This is going to be epiiic

    ---------- Post added 25-10-2014 at 14:21 ----------

    Un articol interesant
    How GTA V Threatens to Own Two Holidays in a Row - PlayStation LifeStyle

  10. #4210 SP
    Member rascalov's Avatar
    Ce tricouri ati apucat sa luati la Special Crate-urile din week-end-ul acesta?
    Eu am apucat decat cel cu K-DST... si nu am jucat decat o ora.

  11. #4211 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    K-DST, am vazut multa lume care s-a plans pentru ca le picau mereu acelasi tricou.

  12. #4212 SP
    Member rascalov's Avatar
    A fost un event glitch-uit. Am stat in cel putin 5 sesiuni online unde aparea mesajul "Special Crate drops in 3 hours" and nothing happened. Nici macar nu aparea zona verde unde apare crate-ul. Foarte ciudat.

  13. #4213 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Care mai jucati pe ps3? Dati-mi add: mihaiuk91 . Nu sunt lvl mare, de obicei joc misiuni si sunt satul de cretini. Ieri am jucat o misiune cu 4 jucatori random si unu m-a omorat fara niciun sens. Nu inteleg de ce ti-ai omori coechipierii, dar se pare ca nu toata lumea e sanatoasa la cap.

  14. #4214 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Care mai jucati pe ps3? Dati-mi add: mihaiuk91 . Nu sunt lvl mare, de obicei joc misiuni si sunt satul de cretini. Ieri am jucat o misiune cu 4 jucatori random si unu m-a omorat fara niciun sens. Nu inteleg de ce ti-ai omori coechipierii, dar se pare ca nu toata lumea e sanatoasa la cap.
    Pamantul este de vina..! Jocurile le strica in general cei ce le joaca si nu inteleg sensul competitiei ei vor doar win win dar prin mijloace mizerabile nu prin skill !

  15. #4215 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Da frate, dar eram in aceeasi echipa, ce beneficiu avea dansul daca eram eu mort? Mai faceam si o misiune nu era deathmatch. Ca sa nu mai zic de cei cu tanku pe strazi...

  16. #4216 SP
    Member anes's Avatar

  17. #4217 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Awesomeness
    20 de zile

  18. #4218 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Nu mai ai rabdare asa-i? stai linistit ca nici eu nu mai am rabdare.

  19. #4219 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De-abia aștept sa nu-l mai vad in Destiny

  20. #4220 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Pe Trevor?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 211 of 282 FirstFirst ... 111 161 201 209 210 211 212 213 221 261 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts