Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 282 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 219 ... LastLast
Results 2,361 to 2,380 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2361 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Grand Theft Auto 5

    rasko nu esti singurul, pe langa faptul ca se lauda, cand jocul urmeaza sa apara marti, mai si dau sfaturi. probabil ca toti au pe cineva la altex, bravo lor, chiar mi se pare o lipsa de respect fata de restul care asteptam sa apara si sa dam si o caruta de bani pentru el, ce fraieri suntem. oricum atata timp cat restul lumii nu e deranjata, ba chiar sunt incantati, nu cred ca se va intampla ceva. nu cred ca mai intru pe thread pana marti

  2. #2362 SP
    Member asari's Avatar
    2 days to go
    Attached Images Attached Images tumblr_mt4rt8dwei1r01daho1_400.png

  3. #2363 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    hai nu fiti mai catolici decat papa..sau ma rog..calugarul...keep calm

  4. #2364 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1379203781290.jpg

  5. #2365 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pentru cine a jucat sau stie care este caracterul principal cu care vom incepe jocul? Puneti intr-un spoiler ca probabil sunt pe aici care nu vor sa stie inca. (Nvm, am vazut)

    L.E.: @AndRewqp: Ar fi bine sa fie cumparat de la altex, dar nici atat... torrente scrie pe mai bine de jumatate din cei care joaca jocul deja.

  6. #2366 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    rasko nu esti singurul, pe langa faptul ca se lauda, cand jocul urmeaza sa apara marti, mai si dau sfaturi. probabil ca toti au pe cineva la filelist, bravo lor, chiar mi se pare o lipsa de respect fata de restul care asteptam sa apara si sa dam si o caruta de bani pentru el, ce fraieri suntem. oricum atata timp cat restul lumii nu e deranjata, ba chiar sunt incantati, nu cred ca se va intampla ceva. nu cred ca mai intru pe thread pana marti
    fixed, daca jocul ar fi cumpărat nu cred ca ar fi o problema atat de mare, cred ca de aceea suntem pe un forum care nu promovează pirateria

  7. #2367 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Still, sa te lauzi nu e bine.Il ai, nu conteaza cum, stai in banca ta si joaca-l.Dupa 17 poti sa spui tot ce vrei despre joc

  8. #2368 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Baieti, am o dilema. Nu am apucat sa fac pre-order si voiam sa il fac ieri dar vad ca acum scrie "la comanda" pe Altex. Asta inseamna ca e tot precomanda si ajunge marti daca il comand azi? Daca nu, il pot gasi in magazin sau aveti alta optiune ca sa il am 1st day? Multumesc anticipat!

  9. #2369 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut. Daca scrie ''La comanda'' nu mai ai cum sa faci pre-order. Daca te uiti atent vei observa ca si pretul a crescut cu 30 lei. Dar te poti duce in Altex si sa il rogi pe tipul care lucreaza pe raionul cu jocuri sa iti opreasca un joc. Bafta.

  10. #2370 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Sunt aproape sigur ca Altex are un stoc pentru pre-order si un stoc pentru magazine. Mai ales ca la lansare trebuie sa existe jocul de cumparat.
    Btw, jocul poate fi cumparat doar dupa 12 noaptea de la launch.

    Ma indoiesc ca s-au vandut toate copiile din toata tara.

  11. #2371 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    O sa fie copii sigur la lansarea de luni noapte din Mall Vitan

  12. #2372 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Sunt din Brasov dar din cate am inteles, Luni se trimit in provincie, right?

  13. #2373 SP
    Member rascalov's Avatar
    Man, jocul la Altex nu mai este disponibil pt. precomanda. Daca ai noroc, poate sa ajungi la deschiderea magazinului, la prima ora si sa iei jocul. Sau, te poti duce acolo si vorbesti cu omu de la raion. Si ii spui sa iti tina un joc. Dar vezi ca jocul nu mai este 230 lei, acum este 260 lei.
    Dupa parerea mea, nu prea merita. Mai bine mai astepti 2-3 saptamani pana apar review-uri.
    Apropo, mai tineti minte cand s-a lansat L.A. Noire pt. console? Eu imi amintesc ca a brick-uit cateva console din cauza ca jocul este prea puternic pt. actuala generatie. Oricum, a fost update-at si totul merge OK acum. Nu va riscati. Dupa 2-3 saptamani vor aduce din nou jocul in magazin.

  14. #2374 SP
    Member Duni's Avatar
    toate magazinele trebuie sa aiba pe stoc jocul la lansare, indiferent de numarul precomenzilor, si sa fim seriosi, nu suntem in SUA unde se fac cozi cu 3 zila inaintea lansari unui produsi (consola, iphone etc), o sa zaca prin magazine GTA5 ca orice alt joc

  15. #2375 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Daca nu gasesti in magazinele de specialitate cum e GameShop, Altex, Media Galaxy, etc. te poti uita si in Carrefour, Real, etc. la sectiunea de jocuri poate poate il au (nu se prea cumpara jocurile de prin hypermarketuri deci o sa fie rafturile pline).

  16. #2376 SP
    Member rascalov's Avatar
    Asa e. Nu vad rostul day-one buy. In primul rand e scump, iar in al doilea rand o sa fie prin magazine tot timpul. Pt. ce sa il iei din prima zi? Ca sa ai Atomic Blimp DLC? Eu nici macar nu stiu ce faci cu Atomic Blimp. Te poti plimba cu zeppelin-ul sau doar sa il vizitezi, sa vezi orasul de la inaltime?

  17. #2377 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Daca nu gasesti in magazinele de specialitate cum e GameShop, Altex, Media Galaxy, etc. te poti uita si in Carrefour, Real, etc. la sectiunea de jocuri poate poate il au (nu se prea cumpara jocurile de prin hypermarketuri deci o sa fie rafturile pline).
    Tu spuneai ca nu mai intri pe thread ...

    Cine vrea sa vada misiunea din primul trailer cu gameplay (cea cu jaful de la magazinul de bijuterii), PM me.

  18. #2378 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    In real probabil ca o sa fie in jur de 300 au niste preturi foarte interesante. Ma duc la Altex sa vb cu cei de acolo, sper sa il gasesc de Marti.

  19. #2379 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Cel la care am facut pre-comanda m-a anuntat ca s-ar putea sa nu-i vina GTA 5. De unde mai pot face pre-comanda? In afara de Altex... am vazut c-au marit pretul.

  20. #2380 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Cel la care am facut pre-comanda m-a anuntat ca s-ar putea sa nu-i vina GTA 5. De unde mai pot face pre-comanda? In afara de Altex... am vazut c-au marit pretul.
    Vezi la Webpredator sau Robert Dinu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 119 of 282 FirstFirst ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 219 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts