Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 282 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 196 246 ... LastLast
Results 2,901 to 2,920 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2901 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie personal imi place grafica lui Rayman. Speram la un GTA V cu acelasi motor grafic...

    Nu va inteleg, ce nu va place la joc ? Arata absolut fabulos pentru generatia asta de console si merge mai mult decat fluid. Bucurati-va de el, nu-i mai gasiti nod in papura...

  2. #2902 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nu-i cauta nimeni nod in paura stai linistit, jocul e foarte bun si placut de jucat, e bine totusi ca oamenii sa stie ce probleme are fiecare versiune de joc ca sa poata face o achizitie mai inteleapta

  3. #2903 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Am facut acest video pentru cei care au nevoie de ajutor la Shooting Range, sa stiti cum sa abordati fiecare challenge in parte:



    Gasiti mai multe detalii in descrierea videoului de pe YouTube.

  4. #2904 SP
    Junior Member bubu91's Avatar
    Mai are cineva probleme cu misiunea T si cu semnul de intrebare de langa ea vizavi de casa lui Franklin?Leam vazut de cateva ori pe harta. Au disparut apoi au reaparut ... si acuma nu mai apar am incercat ziua ... noaptea.

  5. #2905 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    vezi ca poti sa rejoci misiunile , incearca sa rejoci ultima misiune poate rezolvi

    apropo, misto muzica din gta v , mai ales statia asta de radio


  6. #2906 SP
    Member naikum's Avatar
    Cine e interesat de Game guide, am o parte ce nu include misiunile, doar colectibles si alte chestii. Trimiteti un mesaj sau daca nu e problema, pot pune link-ul aici de unde sa il descarcati

  7. #2907 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si astazi nu am jucat deloc GTA 5

  8. #2908 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bad boy !

    bad,bad boy !

  9. #2909 SP
    Junior Member bad69's Avatar
    Am trecut azi pe la media galaxy in Pitesti sa vad de curios cat costa super-mega-ultra-apreciatul de joc: 259 ron,
    cam scump pt mine, avand in vedere ca de banii astia cumpar 2 baxuri mari de pampers pt 'al mic. (de, s-au cam schimbat prioritatile in ultima vreme)
    Mai asteptam sa treaca nebunia.

  10. #2910 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E 300 in cora sun plaza, deci cine a zis ca l-a luat cu 200... ori mananca gogosi ori a avut un mare bulan.

  11. #2911 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  12. #2912 SP
    Member Dante's Avatar
    eu cred ca a scris gresit, in loc de 2 a scris 1

  13. #2913 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Metoda prin care poti obtine cea mai rapida masina din joc, sa o cumperi costa 1.000.000 $


  14. #2914 SP
    Member Florix09's Avatar
    Attached Images Attached Images 24w50ch.jpg 579676_520543678034507_1356103209_n.jpg

  15. #2915 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Am observat ceva tare : In GTA poti sa iti customizezi masina mai mult decat in NFS

  16. #2916 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu-mi vine sa cred cat de bine ruleaza GTA V pe o amarata de consola de acum 7-8 ani. Recunosc ca n-am mai avut rabdare sa incerc asa cum instalam orice joc pe X360 (adica sa le instalez pe HDD), ci m-am luat dupa sfaturile voastre, am infipt un USB stick... instalat primul disk pe USB si al doilea pe HDD... si merge PERFECT! Inca n-am vazut texturi lipsa sau alte nebunii.

    In alta ordine de idei, am jucat doar cateva ore si deja imi place. Idei nebune (aliens - pass that smoke!), story excelent (in special datorita switch-ului de caractere), free roaming incredibil (de multe ori stau si ascult ce vorbesc oamenii pe strada, le urmaresc miscarile), masinile sunt dementiale (si al naibii de customizabile)... Ma asteptam sa arate mult mai urat, dar chiar si pe un 55" sunt rare momentele in care vezi jagged lines (dar sunt, sa nu ne inselam singuri).

    Thanks Gameshop.ro pentru promotional copy (e prima oara cand "dezvirginez" un astfel de joc - sorry, dar n-am rezistat). O sa incerc sa-i fac review... dar Dzeule mare, am un feeling ca nu trebuie sa lucrez o saptamana ca sa-l pot vedea cap-coada... Dupa aceea va fi un giveaway sau un concurs cu el (in caz ca mai e cineva care nu si l-a cumparat sau nu si-l permite).

    P.S. Funny fact: intri in frizerie chel si ras, si iesi cu par de afro si barba de 30cm. Rock on!

  17. #2917 SP
    Member mof990's Avatar
    Apasati pe X pentru a sari si apoi pe B cand sunteti in aer sa vedeti ce cascadorii va ies. asta pentru xbox, va puteti da si singuri seama cum sta treaba la ps3.

  18. #2918 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Incercati sa trageti dintr-o masina fara o arma in mana .

  19. #2919 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Nici nu sa lansat bine si deja au aparut si cheaturile : Grand Theft Auto V, Cheat Codes | Complex

  20. #2920 SP
    Senior Member iPaul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 282 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 196 246 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts