Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 282 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast
Results 2,921 to 2,940 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2921 SP
    Member rascalov's Avatar
    In sfarsit. A aparut. L-am luat si eu, insa versiunea standard. M-am gandit ca pana la urma nu merita Special Edition.
    Surpriza: cat de mult am tinut eu la car damage, acum mi se pare extraordinar. Din poveste ce pot spune, nu prea am jucat. Am jucat decat prima misiune.
    Driving-ul mi se pare cam ciudat, in sensul ca poti luat curbele la viteza foarte mare si fara probleme. Nu prea imi convine.

  2. #2922 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Man nu e simulator auto , faptul ca poti lua curbele la viteza mare e binevenita

  3. #2923 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Un heads up.Cei care merg dupa 100% si va intrebati de ce este un "1" la Franklin,trebuie sa o sunati pe Tonya.Pfff...cat ma gandeam ce trebuie sa fac.

    BTW sunt la 74% dupa 44hr de joc

    EDIT : Daca va rasturnati cu masina virati la stanga sau la dreapta (nu mai stiu exact) si va reveni pe roti

  4. #2924 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Eu am probleme cu Rockstar Social Club pe Xbox...
    80% cand incerc sa fac vreo poza imi spune ca nu e disponibil. Cateodata mai si merge, dar cam rar. Ratez multe cadre misto din cauza asta

  5. #2925 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Din cate am inteles, abia de la 1 octombrie va functiona. Si eu am problema asta.

  6. #2926 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  7. #2927 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ar trebui sa duci inapoi motorcicleta.Incearca sa-l suni,sau sa revii la locul jafului.

  8. #2928 SP
    Member Dante's Avatar

  9. #2929 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Sorry, stupid, dar - am prins

  10. #2930 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Incredibil ce personalitate complexa are Michael si cate similaritati sunt cu alte personaje din cinematografie. Pana acum mi se pare o combinatie intre rolurile jucate de Tom Sizemore si Val Kilmer in capodopera "Heat", precum si Michael Madsen in "Donnie Brasco". Nu-mi dau cu parerea despre Trevor, n-am avut placerea inca datorita timpului limitat pe care pot sa-l dedic gamingului.

  11. #2931 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    introducerea lui Trevor mi s-a parut geniala... m-a lasat cu gura cascata si exclamand... WTF?

  12. #2932 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Conan O'Brien face review jocului in stilul caracteristic.


  13. #2933 SP
    Member Dante's Avatar
    cand jefuiti un magazin/benzinarie/magazin de haine/frizerie trageti pe langa casier sau vanturati-i cutitul in fata ca sa se miste repede si aveti mai mult timp astfel pana vine politia. recomandabil ar fi sa jefuiti magazinele din zona de lux, costumele costa cam 4500-5000 $ acolo

  14. #2934 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Doar ce descoperisem The Hics si acum aflu ca au o melodie in GTA V. God damn it, Rockstar, you and your good taste in music. Nu vroiam sa afle toata lumea de trupa asta ( desi am zis 100% ca or sa devina uriasi ).

  15. #2935 SP
    Member jon209's Avatar
    Mai poti avea o iubita sau sa iti dai intalnire ca in GTA4?

  16. #2936 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Sunt booty dancers care iti vor trimite booty call (intalnire,etc).Dar nu sunt iubite.

  17. #2937 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    for that .. u have the real world!

  18. #2938 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    ieri l-am dus si eu pe Franklin la pipițe ,l-am facut sa beneficieze de tot pachetu' pe care il oferea o tante cu colantii roz de la un colt de strada

    a girlfriend you say ?!

    in plus , gagila din gta 4 it's a ****ing rat !

  19. #2939 SP
    Member ununou's Avatar
    Mie imi place sa ma duc sa le bat.

  20. #2940 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    lol !

    u nasty boy ! )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 282 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts