Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 282 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #2941 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pot revedea tutorialul pentru control undeva? Aseara nu imi aduceam aminte cum fac masinile decapotabile de exemplu.

  2. #2942 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tine apasat dreapta din d-pad.

  3. #2943 SP
    Member Dante's Avatar
    ti apasat pe right pad parca cand stationezi. s-ar putea sa scrie si in carticica

  4. #2944 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Tine apasat dreapta din d-pad.
    iar masina trebuie sa stationeze

  5. #2945 SP
    Ω Pira's Avatar
    Nu stiu cum sa zic dar voice acting-ul din GTA IV e fenomenal, te lasa pur si simplu fara "gaz" la unele faze, sa nu mai pun la socoteala momentele epice ale lui Niko si interpretarea neegalabila a lui Little Jacob (caracterul meu preferat). Actori desavarsiti in toate personajele. Stiu ca e "fumat" demult IV-le dar eu il joc pt prima data (SHAME ON ME!), nefiind atras in mod deosebit de seria asta pana acum... si pana nu-l termin, nu ma pot apuca de V. Nu am mai intalnit in nici un joc pana acum asa voice acting de exceptie, film in toata regula as putea spune! Si ca sa fiu ontopic, sunt curios sa aud de la voi o parerea despre voice acting-ul din V, despre care nu a mentionat nimeni mai nimic. Sper sa fie peste San Andreas si IV, sau cel putin la fel de bun.

  6. #2946 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    e la fel de bun ca in 4
    ce ma supara e ca nu merge setat volumul dialogurilor separat. are doar un boost pt voce daca vrei. cu el oprit tot mi se pare ca astia vb prea tare fata de muzica din masina de exemplu.
    imi place sa ascult muzica tare, si daca ii apuca vorbaria risc sa sparg geamurile

  7. #2947 SP
    Member excess's Avatar
    Doggy style!

  8. #2948 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    ...
    imi place sa ascult muzica tare, si daca ii apuca vorbaria risc sa sparg geamurile
    Woofer-ele mele "taie" destul de jos, pe la 90Hz, astfel ca, daca sursa n-are sunete grave, nu le auzi. Prima oara cand am activat abilitatea slow motion a lui Franklin si s-a auzit acel "woomph" am crezut ca sar cu tot cu canapea. N-am idee ce si-or fi imaginat vecinii.

  9. #2949 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu joc doar cu casti, nu deranjez pe nimeni si se aude totul perfect(echilibrat), pana la cel mai mic sunet

  10. #2950 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ii merge cuiva iFruit? Pe iOS nu imi merge si pe Android exista vreun release date?

  11. #2951 SP
    Member ununou's Avatar
    Cu casti dolby surround se aude de minune.

  12. #2952 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    cand jefuiti un magazin/benzinarie/magazin de haine/frizerie trageti pe langa casier sau vanturati-i cutitul in fata ca sa se miste repede si aveti mai mult timp astfel pana vine politia. recomandabil ar fi sa jefuiti magazinele din zona de lux, costumele costa cam 4500-5000 $ acolo
    Poți sa jefuiești și magazinele de haine? Eu nu pot scoate arma în ele.

  13. #2953 SP
    Member Dante's Avatar
    man n-am incercat, am tradus dintr-un video al unuia de pe yt. daca am zis prostii sorry. incerc si eu cand ajung acasa. imi aduc aminte ca nici in amu-nation nu puteam scoate arma, s-ar putea sa ai dreptate

    oricum, pentru cine vrea si are nevoie neaparata de bani, exista un glitch exploatabil pentru bani


  14. #2954 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Aseara am petrecut cateva ore doar plimbandu-ma pe harta cu diverse moto-ambarcatiuni, peisajele sunt incredibile.

    Tocmai ce am terminat Flight School all gold mai putin cu elicopterul, in clipa de fata zbor ca o curca beata.
    Attached Images Attached Images 2013-09-20-05.36.57.jpg 2013-09-20-05.49.21.jpg

  15. #2955 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Elicopterul este putin tricky , fura unul si plimbate cu el cel putin 2h si devine foarte usor

  16. #2956 SP
    Member rascalov's Avatar
    Salut. Imi spune si mie cineva care e treaba cu Life Invader? Ca am tot vazut pe site-ul oficial R* si nu stiu ce este.

  17. #2957 SP
    Member Dante's Avatar
    nu ai ajuns in joc la misiunea cu life invader?

  18. #2958 SP
    Member rascalov's Avatar
    Nu man. Am vazut pe site-ul lor. In joc de-abia am terminat Intro+First Mission.

  19. #2959 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Woofer-ele mele "taie" destul de jos, pe la 90Hz, astfel ca, daca sursa n-are sunete grave, nu le auzi. Prima oara cand am activat abilitatea slow motion a lui Franklin si s-a auzit acel "woomph" am crezut ca sar cu tot cu canapea. N-am idee ce si-or fi imaginat vecinii.
    Imagineaza-ti cum e la mine. 5 dimineata 30Hz (fara subwoofer): "Yo nigga! Move your butt in here!"... Vecinii mei simt ca s-a lansat GTA V
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Ii merge cuiva iFruit? Pe iOS nu imi merge si pe Android exista vreun release date?
    Da, mie imi merge perfect pe iOS (6).

  20. #2960 SP
    Member Dante's Avatar
    ah pai atunci ai putina rabdare sa ajungi acolo, nu vreau sa-ti stric placerea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 282 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts