Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 282 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3021 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Folosestei abilitatea , dasta ti se pare greu.
    Te referi la faptul ca se poate intoarce brusc ?

  2. #3022 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #3023 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Te referi la faptul ca se poate intoarce brusc ?
    Nu. Fiecare caracter are cate o abilitate. Cand activezi abilitatea lui Trevor vei da DMG mai mult si vei primi mai putin pt. o scurta perioada de timp. Ajuta foarte mult.

  4. #3024 SP
    Mtb
    Junior Member Mtb's Avatar

  5. #3025 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, cum instalez discul 2 pe USB ? Nu vreau sa-l citeasca incontinuu si prefer sa stau cu USB-ul bagat. Din meniu nu am decat optiunea Install, nu si pe ce anume sa-l instaleze.
    Trebuie ca stick-ul sa fie compatibil cu xbox si ca sa faci asta trebuie sa te duci la storage settings si sa ii dai configure.

  6. #3026 SP
    Member Dante's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    E un joc OKish, dar in nici un caz nu e jocul acela overhyped despre care toata lumea vorbea si in nici un caz nu e un joc care sa valoreze 265 milioane de dolari, cum spunea cineva cu cateva pagini in urma: probabil marea majoritate din banii aia s-au dus in marketing.

    P.S. Mai are cineva probleme cu garajele si masinile care dispar? Se pare ca e un bug legat de chestia asta deci pana nu se rezolva nu va recomand sa va comandati masini scumpe si sa bagati bani in ele.
    da mie mi-a disparut buggati-ul tunat aka adder-ul din garajul de la casa lui michael

  7. #3027 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    eu toate masinile "de valoare" le pun in garajul ala mai mare... Nu le pun in garajul de la casa

  8. #3028 SP
    Member Dante's Avatar
    eu cred ca n-am ajuns la garajul ala mare, cred ca te referi la cel care apare intr-un trailer

  9. #3029 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe ala il cumperi. Sunt mai multe.

  10. #3030 SP
    Member rascalov's Avatar
    Am si eu o intrebare: de ce nu merge Social Club?

  11. #3031 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    E un joc OKish, dar in nici un caz nu e jocul acela overhyped despre care toata lumea vorbea si in nici un caz nu e un joc care sa valoreze 265 milioane de dolari, cum spunea cineva cu cateva pagini in urma: probabil marea majoritate din banii aia s-au dus in marketing.

    P.S. Mai are cineva probleme cu garajele si masinile care dispar? Se pare ca e un bug legat de chestia asta deci pana nu se rezolva nu va recomand sa va comandati masini scumpe si sa bagati bani in ele.
    Mie mi-a disparut masina primita de la Omega (space ships)

  12. #3032 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    Cred ca e un bug al jocului . eu am facut full Tuning la un Audi R8 ( nu stiu cum se numeste in joc ) si am parcato in garajul lui Michael de acasa . Dupa ce am facut 2 misiuni m-am dus sa o iau sa ma plimb prin oras cu ea dar garajul era gol . nici nu a mai aparut .

  13. #3033 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum pot sa deschid usile la o masina blindata, dupa ce am furat-o si am scapat de politie ? Inca n-am acces la C4.

  14. #3034 SP
    Member Dante's Avatar
    eu trag cu shotgunul in usi de cateva ori si se sparg iar valiza sare afara din ea. nu e nevoie sa o furi, spargi usa si apoi fugi cu alta masina mai rapida. cu c4 s-ar putea sa o arunci in aer si sa pierzi banii

  15. #3035 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cum pot sa deschid usile la o masina blindata, dupa ce am furat-o si am scapat de politie ? Inca n-am acces la C4.
    Eu am reusit la un moment dat si cu o grenada (dar cred ca am avut noroc). Sticky bombs in rest.

  16. #3036 SP
    Member excess's Avatar
    Configuratia controlului mi se pare incomoda! X ca sa alergi ...eu foloseam "look" in timp ce alergam, aici nu am cum.
    Iar tintitul si trasul la fel aiurea. Cum pot configura altfel butoanele? voi jucati cu ele standard?
    Ma intereseaza in mod special aim L1, tras R1

  17. #3037 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    De multe ori il vedeti pe Trevor beat,iesind din gunoi,etc.,dar asta i s-a intamplat cuiva??? Nu doar hainele dar si mana dreapta

    ON : Inca 25 Stunt Jumps...

    P.S.Va stau la dispozitie cu ajutor pentru 100% daca ceva este neclar (cerinte).
    Attached Images Attached Images foto-1.jpg foto-2.jpg

  18. #3038 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pentru 100% trebuie Gold la toate misiunile ?

  19. #3039 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Nu trebuie Gold la nimic.

  20. #3040 SP
    Junior Member bogdan10's Avatar
    un preview mai funny al jocului cu Deliric si Vlad Dobrescu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts