Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 282 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 264 ... LastLast
Results 3,261 to 3,280 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3261 SP
    Member daviddd's Avatar
    Pot găsi un "Stunt Plane" (înafară de cele din Time Trials şi Flight School) cu care pot zbura pe unde vreau eu? PS: fără cheat-uri.

  2. #3262 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    e de cumparat de pe eliastravel

    ---------- Post added 27-09-2013 at 16:13 ----------

    au avut dreptate cei de pe gta forums, acum am un profit frumusel de circa 4 milioane la pisswasser... astept si eu pana luni sa le vand

  3. #3263 SP
    Junior Member Jonn11's Avatar
    Quote Originally Posted by daviddd View Post
    Pot găsi un "Stunt Plane" (înafară de cele din Time Trials şi Flight School) cu care pot zbura pe unde vreau eu? PS: fără cheat-uri.
    Poti sa cumperi avioane de pe net la sectiunea travel and transport sau poti merge la Fort Zancudo si sa iei un fighter jet.

  4. #3264 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Crede-ma ca nu poti sa intri la Fort Zancudo asa usor,te omoara imediat cel putin eu nici 30 secunde nu am putut sa rezist pe acolo(care incerc sa iau avionul).

  5. #3265 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    E usor. Intri pe poarta principala in viteza si il gasesti in primul hangar. Sau iei un elicopter, mergi pana in baza, te parasutezi din el si aterizezi direct pe avion. Sau cumperi unul de pe net.

  6. #3266 SP
    Junior Member Jonn11's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Crede-ma ca nu poti sa intri la Fort Zancudo asa usor,te omoara imediat cel putin eu nici 30 secunde nu am putut sa rezist pe acolo(care incerc sa iau avionul).
    Crede-ma ca am reusit sa iau unul in mai putin de 30 de secunde (din a treia incercare ce-i drept). Si daca te omoara asa de repede ia un body armor si/sau foloseste abilitatea lui Trevor.

  7. #3267 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    au avut dreptate cei de pe gta forums, acum am un profit frumusel de circa 4 milioane la pisswasser... astept si eu pana luni sa le vand
    Daca au avut dreptate in totalitate si o sa avem un profit de 50 de ori mai mare decat investitia, atunci o sa imi dau peste cap banii de ~15 ori deci -30 miliarde

  8. #3268 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cum faceti chestia cu profitul>??
    BTW:

  9. #3269 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Daca are cineva răbdare să-mi explice şi mie cum pot sa termin prima misiune cu elicopterul de la şcoala de pilotaj (care-i controlu' pe ps3, dacă dau de analog stick stânga în faţă nu se duce decât foarte greu în jos dacă nu ţin apăsat r2 iar dacă nu ţin r2 merge mai bine e adevărat dar e viteza prea mică şi nu pot termina in timp)? Am dat de prea multe ori cu controlleru' de pământ şi nu vreau să-l stric ....

  10. #3270 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

  11. #3271 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Cum faceti chestia cu profitul>??
    Baga ACUM (cat e inca pretul mic) tot ce ai in Pisswasser (BAWSAQ), iar luni la 11-12 noaptea vinzi tot. Citeste pagina din urma.

    Eu pana acum am profit 46% si tot creste. Peste weekend s-ar putea sa returneze de cateva ori suma, poate nu de 50 de ori cum sugereaza valoarea maxima atinsa de PIS, dar de 4-5 ori e posibil..

  12. #3272 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu am facut o misiune din aceea spontana, l-am dus pe unul la aeroport care era consultant financiar si mi-a dat un sfat legat de ce anume sa cumpar. Am luat vreo 30% actiuni acolo, dar mai departe nu stiu ce sa fac, probabil voi vinde candva. Eu nu sunt foarte mult in tema nici in realitate cu jocul asta la bursa, nu m-a pasionat niciodata. Vad ca pe aici e o intreaga dezbatere referitoare la actiuni, bursa & stuff.

  13. #3273 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Tinkle se capeaza la 524$

  14. #3274 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ce face Tinkle ?

  15. #3275 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Adica atunci cand valoarea unei actiuni Tinkle ajunge la 524$ trebuie sa vinzi. Am facut si eu chestia cu Tinkle si mi-a iesit profit frumusel.

  16. #3276 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai si ma anunta cumva sau e noroc chior ? Poate nu stau sa verific mereu care e situatia.

  17. #3277 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Verifica ocazional. Cand vezi ca ajunge la suma aia vinde.

  18. #3278 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Am impresia ca a inceput sa scada AMU si pe PS3. A fost 712.28 si acum este 712.19. Sau e noapte si nu mai misca nimeni nimic. Eu tot ma astept sa vad un trend puternic de scadere ca pe X360 unde a ajuns 588.83.
    Attached Images Attached Images screenshot-7-.jpg

  19. #3279 SP
    Member jon209's Avatar
    Am ajuns la 30% si au aparut niste cercule pe harta probabil misiuni secundare.Daca nu fac aceste misiuni influenteaza storyline-ul...pot avansa lin in stroryline?

  20. #3280 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    Stunt Jumps sunt usoare ...
    Incearca al 3lea triatlon, pana acum am incercat de 10 ori sa'l fac ....
    L-am terminat pe gold la prima incercare.28m 18s de butonare continuu (evident ca aveau cateva minute pauza).

    Fata de pe cover este ireala (adica nu ai sa o vezi in joc).La fel au facut si in SA,si in IV.Multi au cautat-o dar in zadar.

    @jon209 Daca sunt cerculete albastre sau portocalii atunci sunt side-missions (albastre - Franklin,portocalii - Trevor)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts