Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 282 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3321 SP
    Member naikum's Avatar
    Daca intri pe Social Club, la Career Overview->Checklist poti vedea pe harta unde o sa apara acele "Random Events". Se intampla in acelasi interval orar, dimineata/ziua/la apus/noaptea... La ce ai patit tu, mergi a doua zi acolo si apare.

  2. #3322 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Banuiesc ca se repeta pana le faci, nu ? Dupa ce le termini, ar fi culmea sa mai apara

    Problema e ca nu prea mai stiu locatia exacta... si plus de asta, au trecut destule zile virtuale de atunci.

  3. #3323 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    mie mi-au mai aparut unele pe care le facusem deja dar altele nu s-au respawnat.

  4. #3324 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Link catre BAWSAQ, de cand cu pisswatergate de la 30mil am ajuns la 120mil, cu putin noroc poate mai creste pana se apuca toti "investitorii" sa vanda. E o mare confuzie acum pe forumuri, reddit asteapta neogaf sa vanda primii si viceversa

    Sper sa nu cada bursa cat timp sunt la birou, vad ca a mai crescut ceva de aseara...

  5. #3325 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Diseara dupa ora 19 sa vand sau sa astept ora 22 ? Pareri ???

  6. #3326 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu o sa le vand pe la 18, sa nu am surpriza sa scada. Imi pare rau ca nu am luat mai multe, am doar vreo 15.000 de actiuni.

  7. #3327 SP
    Member naikum's Avatar
    @razvanrazy - Majoritatea se repeta, nu conteaza daca le-ai mai facut. Dupa cum am zis, daca te uiti pe Social Club-Career Overview-Checklist - poti vedea locatia si denumirea eventului, poate iti aduci aminte

    Eu le-am vandut azi dimineata nu am avut multi bani pentru ca nu am terminat misiunile, dar am facut 4 mil in total. Am gasit un site unde sunt trecute stock-urile cu pretul curent/high/low (probabil luate de pe Social Club) si am vazut ca high la Pißwasser e 151$, momentan fiind la 10$. Nu stiu ce sa zic

  8. #3328 SP
    Member raptorscream's Avatar
    Are cineva idee daca lansarea la Online va fi world-wide sau va fi in functie de regiuni?

  9. #3329 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Having fun in GTA


  10. #3330 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eu va recomand sa vindeti undeva pe la ora 18-19, sa nu asteptati valul. ma rog, nu ma astept sa scada direct de la 10 inapoi la 2, insa e posibil ca pana maine de dimineata sa scada destul de mult. sunt curios sa vad cat...

    inca o chestie. daca va uitati la Last 7 days in cazul PIS o sa vedeti ca a fost 12.77 (acum e 10.79). eu o sa vand cand ajunge la 12 sau in jurului orei 18-19, whichever comes first.

    discutand cu nevasta-mea (care a lucrat in domeniu) am ajuns la concluzia ca oricum e ceva dubios cu modul in care fluctueaza actiunile astea. in momentul in care lumea a cumparat multe actiuni (vineri sau ma rog, inaintea weekendului) teoretic pretul lor trebuia sa creasca, nu sa scada, pentru ca atunci cand cumperi cu nemiluita incepi de la cele mai ieftine si te duci in sus pana la un prag (de pret) care iti convine tie, ceea ce de fapt ii determina pe cei care pun actiuni la vanzare sa le puna incepand cu acel prag pana la care tu ai cumparat si uite asa tot ce se pune in piata la vanzare din momentul ala incepe de la pretul respectiv (determinandu-i pe cei care cumpara dupa tine sa ia la pretul ala mai mare).

    chestia asta nu se intampla aici, insa teoretic pretul trebuia sa creasca brus in momentul in care sunt cumparate multe actiuni. intr-adevar a crescut, dar nu foarte mult si nu foarte repede. sunt curios sa vad cand si daca incepe sa scada ca daca asta nu se intampla in seara asta sau cel tarziu maine, atunci tot efortul a fost de fapt o coincidenta si BAWSAQ nu e influentat neaparat de numarul tranzactiilor facute de noi (de alte chestii poate, dar nu de asta).

    PS AMU a scazut foarte mult pe X360. Daca incepe online-ul de maine cred ca ar trebui sa creasca la loc. Eu m-as risca sa bag o parte din bani in AMU (nu pe toti, dar asa, de test). Cum insa joc pe PS3 si nu pe X360, cred ca trebuie sa mai astept un pic.

    PPS nici eu nu am avut multi bani de bagat. am avut 600k, iar acum sunt la 2.5mil. asa ca tot sunt multumit.

  11. #3331 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Puteti sa faceti o salvare separata unde investiti in bursa in caz ca nu vreti sa riscati. Phone > Quick Save > New Save Game Slot

  12. #3332 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu imi fac salvari separate in caz ca o sa mai creasca

  13. #3333 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pana la urma cand vindeti ? Eu deja am facut 100mil+ cu Michael dar totusi as vrea 150mil pentru terenul de golf.

  14. #3334 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Cheaters!

  15. #3335 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De ce?

  16. #3336 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Lamar:

    This sh*t is legit business.

  17. #3337 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu am vandut cu $11.2 (parca atat era).

  18. #3338 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cum ii Pissu'? Creste? Scade? Eu nu stiu la ce ora pot "vinde" azi.

  19. #3339 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

  20. #3340 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Badass
    Attached Images Attached Images 0_0.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts