Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 282 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 181 189 229 279 ... LastLast
Results 3,561 to 3,580 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3561 SP
    Junior Member adyp1988's Avatar
    stiti cumva daca gasesc jocul pt ps3 mai ieftin de 259 lei (cat e la altex -bucuresti) ? multumesc

  2. #3562 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    Indebunesc,cand sa iau gta 5 hopa nu mai este in tgv la altex

  3. #3563 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by rascalov View Post
    Am si eu o intrebare legata de firma de taxiuri Downtown Cab & Co a lui Franklin. Dupa ce cumpar firma, peste o perioada primesc un apel de la manager, care ma roaga sa fac o cursa. Ma duc la P pe harta, iar acolo ma intalnesc cu un om care imi spune ca se intalneste cu cativa membri Lost MC si vrea sa il apar, numai ca acesta primeste un ''tratament cu plumb'' si nu mai am ce-i face. Apoi cand vreau sa sun la firma, suna ocupat.
    Ceva sfaturi?
    Vezi ca la F ai doua numere de tel de la downtown cab.

  4. #3564 SP
    Member dilibau666's Avatar
    NU INSTALAŢI PATCH-UL 1.01 (pentru single) dacă aveţi versiunea digitală, PSN, mie imi mergea perfect niciun blocaj în sesiuni de peste 6 ore de joc şi acu într-o oră am restartat consola de două ori. Alţii care înainte aveau probleme cu vers digitală: blocaje, maşini care nu se salvau poate or rezolva ceva, nu ştiu eventual postaţi aici. Dar dacă vă mergea totul ok înainte, ca mie, nu merită să redownloadaţi jocul, eu numai aşa am putut rezolva. Să mai aveţi şi o conexiune slabă şi să vezi fericire să iei 18G, din nou. Oricum prea multe probleme cu un joc AAA atât de lăudat, ruşinică!

  5. #3565 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Asta da police chase, claxonul e cel mai tare

  6. #3566 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Am observat ca de cand cu patch-ul asta versiunea digital nu prea mai are textures pop in ( mai are dar mult mai putin )

  7. #3567 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    NU INSTALAŢI PATCH-UL 1.01 (pentru single) dacă aveţi versiunea digitală, PSN, mie imi mergea perfect niciun blocaj în sesiuni de peste 6 ore de joc şi acu într-o oră am restartat consola de două ori. Alţii care înainte aveau probleme cu vers digitală: blocaje, maşini care nu se salvau poate or rezolva ceva, nu ştiu eventual postaţi aici. Dar dacă vă mergea totul ok înainte, ca mie, nu merită să redownloadaţi jocul, eu numai aşa am putut rezolva. Să mai aveţi şi o conexiune slabă şi să vezi fericire să iei 18G, din nou. Oricum prea multe probleme cu un joc AAA atât de lăudat, ruşinică!
    Pai avem cum sa evitam update-ul ?

  8. #3568 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Dai O cand iti cere update dar numai poti juca ONLINE

  9. #3569 SP
    Member excess's Avatar
    Pana la urma s-a rezolvat pe PS3 online-ul? Ca mi-a spus cineva ca lui ii merge...........

  10. #3570 SP
    Member piratu360's Avatar
    Merge acum foarte bine...

  11. #3571 SP
    Member rascalov's Avatar
    Oricum, trofeul l-am facut deoarece aveam un save anterior la care nu a trebuit decat sa il duc pe unul la ''Vinewood sign'' and that's all.
    Am crezut ca nu mai pot folosi firma de taxi.
    Multumesc de raspunsuri.

  12. #3572 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Confirm ca merge pe PS3.

  13. #3573 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    How I Met Your Mother ?
    Attached Images Attached Images 0_0.jpg

  14. #3574 SP
    Member excess's Avatar
    mie tot nu mi s-a salvat caracteru'.....
    Incepusem misiunea cu drogurile singur si apoi s-a blocat jucatorul, nu se mai misca decat camera, nici jucatoru' nu se mai vedea si apoi m-a dat de la inceput cu inca 3 persoane sa fac misiunea
    Mai departe stiu ca am dat join crew member prin meniu sau ceva de genu' si mi-a zis ca nu s-a salvat caracterul, ca e corupt....bla bla bla. Inca nu n-am prins ce e cu alea prin meniu ..probleme cu claritatea literelor la TV cu tub

  15. #3575 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Eu am jucat azi in jur de 7 ore. Flawless. GG Rockstar

  16. #3576 SP
    Junior Member evolution9's Avatar
    Am mai pierdut un caracter de lvl 8 de data asta, nu cred ca mai intru o vreme pe online

  17. #3577 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Eu mi-am pierdut caracterul dupa rank 10,aveam ceva misiuni,bani in banca etc..cum spune si excess,sa blocat caracterul...eu numai intru pana nu rezolva problema,de aseara nu am avut nici-o problema pana acum...

  18. #3578 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Eu inca nu l-am pierdut, dar nici nu mai reusesc sa intru.

  19. #3579 SP
    Member piratu360's Avatar
    nici eu nu l-am pierdut dar nu ma mai pot conecta...

  20. #3580 SP
    Member Ramon's Avatar
    Same here. Inca am personajul dar nu pot intra de vreo ora.

    Tocmai si-a revenit. Am dat Pause Menu, Online, Random Job. Incercati sa dati join crew members, poate joinati instanta mea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts