Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 282 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 ... LastLast
Results 4,561 to 4,580 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4561 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    au facut sa apara in joc mustele de pe un tomberon de gunoi dar nu si stropii de ploaie de pe parbriz sau stergatoarele...

  2. #4562 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    multumit R* ca au aratat in sfarsit diferenta intre Xo si Ps4
    nu ca alde Ubisoft cu ..unity.
    PS4 vs XboxOne, de asta aveam nevoie acum...Jocul arata foarte bine pe ambele console, dar pe PS4 e mai multa iarba, pot mai usor sa-mi scot vaca la pascut, vaca fericita, laptic mai mult
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    iarba se randeaza la runtime si probabil area cea mai mica prioritate din toate obiectele randate. Diferenta de "grass foliage" e minora iar in unele cadre pe X1 apare un elicopter sau o masina in plus pe ecran, just saying...

  3. #4563 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intr-adevar, am observat si eu, ca un aspect negativ pentru atentia la detaliu, faza cu apa de pe parbriz si stergatoarele care nu se misca. Destul de ciudat...

    Si la fel, referitor la ploaie, am vazut ca nici pe personaje nu cade si nu li se uda hainele de la ploaie, desi cand intra in apa, se uda.

  4. #4564 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Doar mie mi se pare Draw Distance-ul destul de mic?

  5. #4565 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Da, doar tie.

  6. #4566 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    e mic rau... nici nu se vad masinile de pe podul din fundal...


  7. #4567 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Poate l-a jucat doar pe ceata

    Serios acum, nu cred ca am vazut un joc cu Draw Distance mai mare, chiar si pe generatia veche.

  8. #4568 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Nu am zis o ca pe o jignire, ci ma ingrijoreaza faptul ca mie camioanele albe imi apar destul de tarziu pe ecran, iar copacii isi dau refresh la texturi intotdeauna. Sa fie de la tv-ul meu? Bine, suna destul de rau mai sus, nu i chiar asa, dar se observa.

  9. #4569 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS4 vs XboxOne, de asta aveam nevoie acum...Jocul arata foarte bine pe ambele console, dar pe PS4 e mai multa iarba, pot mai usor sa-mi scot vaca la pascut, vaca fericita, laptic mai mult
    hmm nu stiu daca la mine faceai referire insa nu vad nimic legat de PS4 vs xbox in postul meu caruia i-ai dat quote.

  10. #4570 SP
    Member colossus's Avatar
    PS4 vs XboxOne, de asta aveam nevoie acum...Jocul arata foarte bine pe ambele console, dar pe PS4 e mai multa iarba, pot mai usor sa-mi scot vaca la pascut, vaca fericita, laptic mai mult
    Corect... si app ,daca nu vedeati pe YT comparatie de iarba ( ce bine suna -weed) va dadeati seama voi ca pe X1 sunt cu 3 fire mai putin ? (just say'n)... unele lucruri sunt mai bune nespuse.

  11. #4571 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie inca nu mi-a venit precomanda de la altex.. deja ma gandesc ca nici nu mai vine.

  12. #4572 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    https://mediacru.sh/XHJ2xK7Sqmz2

    Cum ar fi first person view cu Oculus?

  13. #4573 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Am avut ocazia sa testez un pic Oculus zilele trecute la serviciu, atat DK1 cat si DK2. Era pt DK2 o aplicatie cu niste cladiri, o tiroliana si un bungee jump. Problema e ca la un moment dat s-a cam blocat imaginea, avea o miscare foarte limitata cand intorceam capul. In maxim 2 minute eram . Deplasarea se facea cu tastatura si orientarea cu mouse-ul.

    Pe DK1 era o aplicatie cu un apartament, te plimbai pur si simplu pe-acolo. Era interesanta senzatia, dar din cauza judder-ului si a ecranelor cu rezolutie proasta, ti se face rau destul de rapid... Sper sa rezolve problemele astea.

    --

    Singura chestie suparatoare pe care am intalnit-o in joc pana acum e ca in story mode, masina din care tocmai ai coborat are tendinta sa dispara repede.. Te intorci si...nu mai e..

  14. #4574 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu am observat asta...ba chiar m-a uimit faptul ca am venit cu Franklin la casa lui Michael pentru misiunea aia de la Simeon, apoi am venit cu Michael acasa si masina cu care venisem cu Franklin era tot acolo busita etc

  15. #4575 SP
    Member akzation's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    mie inca nu mi-a venit precomanda de la altex.. deja ma gandesc ca nici nu mai vine.
    Nici la mine nu a venit , ma rog , cel putin mie mi-au scris in e-mailul de confirmare ca jocul o sa imi vina . "Pana pe data de 24 noiembrie 2014" . Daca nu imi vine maine ma gandesc si eu ca mai bine as merge pana la magazin si il iau ..

  16. #4576 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si de ce nu ai mers pana acum? oricum toate cutiile acum au si bonusul respectiv in banii din joc...

  17. #4577 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    Am tot cautat un clan(crew) de romani dar nu am gasit ,, asa ca m-am gandit sa fac eu unul.
    Link: Rockstar Games Social Club - Crew : Romanian Elite Gang

  18. #4578 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exista unu chiar de aici. CGRO

  19. #4579 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am mai gasit un monkey mosaic pentru challenge-ul ala cu Go Go Blista.
    Ma fugarea politia in online, si m-am bagat intre doi pereti unde scria "Its nothing here" si mai jos " Ok, you got me" si maimutica desenata ) e penal rau jocul.

  20. #4580 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    EU NU AM REUSIT sa il gasesc , daca esti dragur ai putea lasa link.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 282 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts