Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 268 of 282 FirstFirst ... 168 218 258 266 267 268 269 270 278 ... LastLast
Results 5,341 to 5,360 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5341 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Din joc poti. Accesezi Interaction Menu cu touchpad si dai la chat audio crew+friends sau none.

  2. #5342 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pff, dupa 2 ani imi spuneti si mie

  3. #5343 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Stie cineva de ce atunci cand trag cu arma trebuie sa apas pe buton foarte, foarte tare ? Este o optiune din setari sau ceva ? Nu doar eu am problema asta, mai multe persoane se plang.

  4. #5344 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    O sa-mi iau si eu jocul in zilele următoare, poate facem echipa de altădată .

  5. #5345 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Stie cineva de ce atunci cand trag cu arma trebuie sa apas pe buton foarte, foarte tare ? Este o optiune din setari sau ceva ? Nu doar eu am problema asta, mai multe persoane se plang.
    Stie cineva cum sa rezolv problema ? Am inteles ca este si pe XboxOne.

  6. #5346 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe Xbox One nu exista asa ceva. Apesi normal pe RT si trage. La PS4 e mai aiurea ca trebe sa tii degetu intr-un anumit unghi ca sa nu-ti scape degetu si poate d-aia ti se pare tie ca apesi foarte, foarte tare.

  7. #5347 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Nu mi se pare mie, toata lumea se plange de problema asta.

  8. #5348 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu am intalnit problema asta niciodata, am jucat acum cateva zile din nou si tot nu am patit.

  9. #5349 SP
    Member musat's Avatar
    In ce unghi trebuie sa ti degetul? La mine trage normal fara sa apesi nici mai tare si nici in nu stiu ce unghi. Poate este controlerul meu stricat si nu functioneaza cum trebuie . Pe PS4.

  10. #5350 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Nu mi se pare mie, toata lumea se plange de problema asta.
    Pune si tu cateva surse aici, ca eu n-am auzit de problema asta. Si nici prietenii cu care joc in mod constant.

  11. #5351 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca mai joaca cineva GTA Online pe Xbox One sa-mi dea add. Eu cu inca 2 prieteni ne strangem cam in fiecare seara si mereu tragem de oameni sa fim 4, sa mai facem si noi heist-uri si nu prea gasim.

  12. #5352 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Well sh*t

  13. #5353 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nasol ca a plecat, sa speram ca cei 2 care o sa ii ia locul o sa faca treaba buna.

  14. #5354 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Daca mai joaca cineva pe PS4,id.ul meu este: awaytokillz

  15. #5355 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    o saracie de joc ,in care 65% la suta din jucatori isi modeaza caracterele si conturile in sesiuni private si dupa se simt puternici , aparuta de 2 ani , pe care micii speculanti reusesc sa o scoata la preturi supra evaluate de 180-200 de ron ..desigilate...fara coduri... peste o luna apare the division..in maxim o saptamana estimez sa vedem foarte multi posesori de gta care vor incerca sa isi vanda deosebitele produse...care din pacate nu vor mai valora nici macar cat 2 cepe degerate.
    CUM SA PUI 200 DE LEI PRET LA GTA V IN 2016 ? ..intelegeam daca era sigilat..sau daca avea codurile nefolosite..dar desigilat...coduri folosite....mai e o luna apare the division..si noi vedem anunturi cu 200 de lei ?
    bine , nu e prost ala care cere ci ala care da .
    doar zic.

  16. #5356 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cine te-a suparat?

  17. #5357 SP
    Member gabytro's Avatar
    Daca asta e pretul pietei, doar n o fi idiot sa ceara mai putin. Tu l ai da cu 100 nu? )
    Nu vad ce leg are division cu gta ul

  18. #5358 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    pretul pietei... te rog spune-mi ca nu lucrezi in marketing si statistici ... ma bucur ca ti se pare foarte amuzant comentariul meu ...
    iar faptul ca nu vezi legatura dintre division si gta denota un inalt nivel de inteligenta.
    deci daca eu iau dacia 1000 a lu bunicamiu si o pun pe olx cu 30.000 de euro ... si mai apar 3-4 baieti care procedeaza la fel ... ala este ptr tine pretul pietei ? pretul pietei este influentat de jocurile aparute,de puterea de cumparare,de calitatea produsului.
    Daca un joc desigilat cu coduri folosite aparut de 2 ani este 250 de lei in magazin si 200 de lei pe olx la 3 persoane ... cat ar fii pretul unuia sigilat cu codurile nefolosite ? 249 de lei ?
    Nu este vorba de faptul ca l-as da cu 100 de lei , este vorba de faptul ca vorbim despre un joc baguit in care 65% din baietei isi modeaza conturile in sesiuni private , vorbim despre jocuri cu coduri folosite...desigilate..si cd-uri uzate..care se vand aproape cu acelasi pret din magazin..repet e prost ala care da .. nu cel care cere...
    Care este legatura dintre division..probabil ca este unul dintre cele mai asteptate jocuri ale anului 2016 si care probabil v-a avea cel mai mare numar de vanzari din ultimii ani ... si care in magazin sigilat este 270 de lei ... si unii dintre voi vreti sa vindeti o mizerie baguita veche de 2 ani cu coduri folosite cu aproape acelasi pret ?
    Hai te rog renunta la sarcasm,la ironii...si fii constructiv sau macar deschis unei discutii cu argumente , nu esti capabil mai bine ignora posturile mele .

  19. #5359 SP
    Member gabytro's Avatar
    In primul rand habar n ai sa te exprimi. "Care este legatura dintre division.."? Dintre division si ce?? Eu te am intrebat care e leg dintre div si gta, si n ai raspuns. In al doilea rand te am mai intrebat ceva, daca l ai avea tu de vanzare, te ai uita pe net si l ai vedea la 200 (la majoritatea) tu cu cat l ai pune?
    Fix asta inseamna pretul pietei.
    Aberezi maxim. Pretul nu se face atunci cand pune cineva pe olx un produs si se iau altii dupa el si pun la fel. Daca ar fi prea mare pretul, nu s ar vinde si ar fi obligati sa scada preturile.

    PS: daca pt tine inteligenta se masoara in capacitatea de a compara jocuri intre ele..esti bine!
    Restu e can can

  20. #5360 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    daca nu esti multumit de joc de ce esti asa contrariat de pret? nu ar trebui sa il iei nici gratis
    the division e un joc in care faci un lucru. in gta poti face mai multe
    atentia la detalii data de rockstar , faceau astia de la ubi 10 jocuri diferite si toate la fel, lipite si tot nu faceau jumatate din featurile gta
    the division o sa ajunga super ieftin in scurt timp

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 268 of 282 FirstFirst ... 168 218 258 266 267 268 269 270 278 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts