Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 269 of 282 FirstFirst ... 169 219 259 267 268 269 270 271 279 ... LastLast
Results 5,361 to 5,380 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5361 SP
    Member gabytro's Avatar
    Si pana la urma tot n am inteles supararea. vrei sa ti l iei si n ai bani? ) sau pur si simplu te plictisesti si ai deschis un subiect care oricum nu isi are locul aici?

    ---------- Post added 30-01-2016 at 20:14 ----------

    App, lasa contu in pace ca pot sa vin si pana la braila daca e nevoie

  2. #5362 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cand vine vb. de jocuri care se afla in mod constant la mare cautare(cazul de fata gta5) piata apartine vanzatorului.

    Sent from my V1_Viper_L using Tapatalk

  3. #5363 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    In primul rand habar n ai sa te exprimi. "Care este legatura dintre division.."? Dintre division si ce?? Eu te am intrebat care e leg dintre div si gta, si n ai raspuns. In al doilea rand te am mai intrebat ceva, daca l ai avea tu de vanzare, te ai uita pe net si l ai vedea la 200 (la majoritatea) tu cu cat l ai pune?
    Fix asta inseamna pretul pietei.
    Aberezi maxim. Pretul nu se face atunci cand pune cineva pe olx un produs si se iau altii dupa el si pun la fel. Daca ar fi prea mare pretul, nu s ar vinde si ar fi obligati sa scada preturile.

    PS: daca pt tine inteligenta se masoara in capacitatea de a compara jocuri intre ele..esti bine!
    Restu e can can
    Nu ai inteles absolut nimic din ce ti-am spus , baga 10 kentos.


    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Cand vine vb. de jocuri care se afla in mod constant la mare cautare(cazul de fata gta5) piata apartine vanzatorului.

    Sent from my V1_Viper_L using Tapatalk

    Corect , ce spui tu , ramane la atitudinea vanzatorului, care la randul lui ar trebui sa i-a decizia in baza unor argumente logice nu emotionale .


    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    Si pana la urma tot n am inteles supararea. vrei sa ti l iei si n ai bani? ) sau pur si simplu te plictisesti si ai deschis un subiect care oricum nu isi are locul aici?

    ---------- Post added 30-01-2016 at 20:14 ----------

    App, lasa contu in pace ca pot sa vin si pana la braila daca e nevoie

    Nu este vorba de suparare , jocul l-am avut in 2 bucati , 1 l-am dat cadou , 1 il pastrez la colectie , insa din intamplare m-am uitat la diverse jocuri si ma batea gandul sa mai iau o bucata pentru baiatul unui coleg de la servici,cu probleme de sanatate si care l-ar incanta un astfel de cadou,si m-am lovit de fel si fel de atitudini care mai de care mai arogante si mai sarcastice asemeni comentariilor tale , uite altii au comentat frumos , argumentat, tu inca de la primul comentariu cauti sa ataci pe net o persoana care te-ar putea desparti in silabe , ma amuza insa sa vad mici speculanti ca si tine care se simt atacati , mersi ca te-ai lasat programat neuro verbal . Te pup seara buna ciuss.

  4. #5364 SP
    Member gabytro's Avatar
    Pretul pietei esta acolo unde se intersecteaza cererea cu oferta. Degeaba e jocul rar, daca n ar fi si cerere pretul ar fi mic, chiar si daca ar mai fi o singura bucata pe piata

  5. #5365 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    @cedry2k2001 daca tot vrei sa-i faci copilulu/pustiului/tanarului cadou, si esti adeptul semnaturii tale, daruieste-l pe cel din colectia ta, il poti lua mai tarziu cand pretul va fi pe gustul tau.

  6. #5366 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by cedry2k2001 View Post
    Corect , ce spui tu , ramane la atitudinea vanzatorului, care la randul lui ar trebui sa i-a decizia in baza unor argumente logice nu emotionale .
    Din pacate nu prea gasesti astfel de vanzatori pe "piata sh" de la noi...multi vand la aproape acelasi pret ca in magazin, sau chiar mai scump daca pui la socoteala si banii de transport....in astfel de cazuri prefer sa cumpar din magazin sau sa astept.

  7. #5367 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Stie cineva ce au bagat cu noul update ?

  8. #5368 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    E un joc care nu isi pierde din valoarea. Greu de inteles.
    Aveti grija cu el ca stie karate, judo, pi gua, tae kwon do, capoeira si etc. Are neamuri nu stiu unde la Sias si va cauta sa va bata. Asta a fost primele lui vorbe cand am discutat pe psn. Sa am grija cum vorbesc cu el.

  9. #5369 SP
    Member musat's Avatar
    Jocul este modat la greu NUMAI in varianta PC (de aceea nu l-am cumparat nici eu de sarbatorile astea cand a fost la reducere pentru PC) dar in varianta pentru console este "ca de la mama lui" fara modificarile aduse de niste "artisti". De asta o sa ma joc in continuare la el (pe PS4). Legat de pret nu stiu unde ai gasit numai la 200 lei cand pretul este si la 120-140 lei, iar codul din cutie (cel de 1000000) oricum nu sa putut folosi decat pana in noiembrie 2015 (scrie pe foaie) asa ca nu exista alt cod pentru joc pe care sa-l poti folosi care sa fi venit in cutia sigilata. Doar daca cumperi coduri separat.

  10. #5370 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De curiozitate (ca nu ma intereseaza prea tare subiectul de mai sus), dar unde gasesti tu GTA V de Xbox One sau PS4 la 120-140 ron ? Te rog sa pui link.

  11. #5371 SP
    Member musat's Avatar
    Pentru PS4,nu am stat sa caut mai multe, intradevar nu la 120 dar la 140-150 sunt:
    150 lei
    http://www.consolegames.ro/forum/f90...s4/index2.html
    140 lei
    http://www.consolegames.ro/forum/f90...4/#post1316720
    150 lei
    http://www.consolegames.ro/forum/f90...4/#post1316040

    Pe jocul meu am dat 120 lei. Preturi bune sunt pe moment si nu numai pe forumul asta.De obicei atunci cand vrei sa cumperi neaparat ceva nu vei gasi un pret mic, trebuie sa astepti ocazia potrivita.

  12. #5372 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ca ultimile 2 sunt de la acelasi post

  13. #5373 SP
    Member musat's Avatar
    Da, am vazut acum. A scazut pretul de la 150 la 140. Nu am mai stat sa caut si alte oferte. Ideea este ca daca ai rabdare poti sa gasesti si preturi bune la un joc, daca ai rabdare. Si asa cum zicea si Mayhem daca vrea neaparat sa-i faca un cadou pustiului poate sa-l dea pe al lui si cumpara altul mai tarziu pentru el.

  14. #5374 SP
    Member DiablQ's Avatar

  15. #5375 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oricum, referitor la ce zice @cedry2k2001 inclusiv pe alte thread-uri, iti zic sincer. Mie mi se pare super ok sa tii la pret. Cred ca este unu din cele mai bune jocuri ce au iesit in ultimii ani, cel mai complex si bine realizat si + de asta, inca apar DLC-uri online (content pentru GTA Online) gratuite, destul de constant.

    Personal, ma joc online minim o seara pe saptamana (dar in principiu cam 2-3) si daca ar fi sa-l iau pt cineva (sau chiar din nou pt mine), stiind despre ce joc, calitate si content e vorba, mi s-ar parea super ok pretul de 180-200 ron.

  16. #5376 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #5377 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Avand in vedere ca si preturile au ramas ridicate pentru el, eu cred ca a avut incasari mai mari decat oricare alt film din istorie. E un pas mare pentru industrie, bravo lor, au meritat-o din plin pentru jocul asta.

  18. #5378 SP
    Member musat's Avatar
    Super joc! Dar doar pentru console nu si pentru PC. Din cauza modarii excesive (pe PC) nu poti sa faci mai nimic "pe bune" in joc, te trezesti cu tot felul de distrusi care se baga peste tine (online) si atunci iti bagi piciorul in el de joc. Prefer oricand sa ma joc fara coduri de acces sau modare a unui joc. Unde mai este placerea de a te juca?

  19. #5379 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Salut mi_am luat gta v pe xbox one dvd si L-am băgat sa-l instalez si la 97 la sută nu mai mere ce drq are ..va rog ajutatima.

  20. #5380 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vezi sa nu fie ceva mizerie pe disc. Am pățit si eu la PS4 și era murdar discul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 269 of 282 FirstFirst ... 169 219 259 267 268 269 270 271 279 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 271 Last Post: 26-03-2024, 19:59
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts