Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 282 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast
Results 1,761 to 1,780 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1761 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar

  2. #1762 SP
    Member Dante's Avatar
    Quote Originally Posted by daviddd View Post
    E mică dacă te uiţi numai la cât din ea este oraşul; harta e mare dar mai mult de jumătate este formată din "sălbăticie".
    pai .... e un lucru bun, banuiesc ca ati observat ca unul din mini-game-urile din joc este hunting.

  3. #1763 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Zici ca e Chow din Hangover )

  4. #1764 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ^Small **** gay chinese)

  5. #1765 SP
    Manager paul's Avatar

  6. #1766 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    In-game photo. Se pare ca cineva chiar il joaca.
    ----> http://i498.photobucket.com/albums/r...psf11a395e.png

  7. #1767 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg ce este atat de funny sa pui o astfel de imagine...

    HA HA HA! happy ?

  8. #1768 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Salut! Merita pre-orderul? Pretul va ramane acelasi cu pretul actual al pre-orderului sau va fi ceva mai mic? Ms

  9. #1769 SP
    Ω Pira's Avatar
    Pfffu, mai e 1 saptamana aproape si eu sunt la 29% dupa 10 ore de gameplay din GTA IV, asta sa nu mai pun la socoteala DLC-urile. Nu stiam ca e asa lung, damn...

  10. #1770 SP
    Member mof990's Avatar
    Povestea principala o termini pe la 67%. Side mission-urile nu sunt deloc interesante. DLC-urile au fiecare in jur de 20 de misiuni. Daca n-ai ce face le termini in cateva zile.

  11. #1771 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stai linistit si bucura-te de joc, ca merita. Fa si side-missions daca gasesti/poti si explora cat poti. Nu e nevoie sa te grabesti doar pentru ca apare GTA V, ca mai sunt, totusi, 8 zile daca ai precomanda sau chair mai mult, daca vrei sa-l iei dupa aia din magazin si nu mai au stocuri

  12. #1772 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Damn Pira...credeam ca vorbesti de GTA V, again m-am speriat...im so fkin hyped.Daca v-as zice ca am crezut azi cand m-am trezit ca e "The big day" si tre' sa-mi vina GTA V, iar cand m-am uitat la data eram ceva de genu:Y U NO LAUNCH!!!!

  13. #1773 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Stai linistit si bucura-te de joc, ca merita. Fa si side-missions daca gasesti/poti si explora cat poti. Nu e nevoie sa te grabesti doar pentru ca apare GTA V, ca mai sunt, totusi, 8 zile daca ai precomanda sau chair mai mult, daca vrei sa-l iei dupa aia din magazin si nu mai au stocuri
    Crezi ca nu se vor mai gasi in magazin dupa lansare ? Eu nu dau precomanda pentru ca nu o sa pot sa ma bucur de el marti pentru ca luni incepe scoala si vreau sa-l iau vineri sau sambata, ar fi o surpriza sa nu-l mai gasesc.

  14. #1774 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Eu nu cred ca il vei gasi in prima saptamana daca nu il cumperi in ziua lansarii. Si o sa te trezesti la sfaritul saptamanii ca nu mai este nicaieri, dupa ce te plimbi prin tot orasul. Mai bine pre-order. Daca te temi ca incepe scoala dar nu rezisisti, spunei mamei sa ascunda jocul de tine, si sa ti-l dea dupa ce iti faci toate temele

  15. #1775 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    de maine ar trebuii sa inceapa sa ajunga in magazine jocul

  16. #1776 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar

  17. #1777 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte misto arata jocul. Efectiv nu cred pana nu pun mana pe joc, ca un joc pe aceasta generatie, open world, cu o harta atat de mare si atatea lucruri de facut + oameni pe strada + masini de furat , poate sa arate chiar atat de bine si poate sa ruleze in cel putin 25-30 fps constant.

    Off: Nu stiu daca este pe bune, dar e foarte tare
    Attached Images Attached Images qnalr0s.jpg

  18. #1778 SP
    Member Dante's Avatar
    probabil ca e pe bune ca pe 18 o sa fie inchis dar au pus anuntul sub forma de glumita. angajatii vor face overtime pe 17 si li se va da liber pe 18

  19. #1779 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Hai ma, cum sa nu mai fie stocuri la noi in magazine dupa lansare? Chiar asa prost a ajuns pirateria cea de toate zilele din Romanica?...

  20. #1780 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Majoritatea vor prefera sa dea bani pe jocul asta, pentru Online.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 282 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts